Zene

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hogy telik az idő... ennek is már 15 éve





Ahogyan Steven Tyler Dream On című száma változott hangban az évek alatt - és jót tett neki -, úgy néha Tom Odell is elkattan, aztán olyan performansz jön ki belőle, mint 2:07-től hallható. Bírom, mikor egy zenész így megőrül a tömegtől, aztán belead mindent.


De ez nem is Azahriah, na mindegy :'(

#500 január 13, 2024, 17:16:34, csabax
Idézetet írta: Pozzato Dátum január 13, 2024, 13:16:05Ahogyan Steven Tyler Dream On című száma változott hangban az évek alatt - és jót tett neki -, úgy néha Tom Odell is elkattan, aztán olyan performansz jön ki belőle, mint 2:07-től hallható. Bírom, mikor egy zenész így megőrül a tömegtől, aztán belead mindent.
Nagyon jó előadás!
Hiába, na, Tom Odell nem Azahriah.

Steven Tyler és Slash felköszöntik szülinapján a legendás Howard Stern rádióst:


Szoboszlai Dominik duettet énekel Azahriah-val

"Mert úgy minden mindegy, ha jön gól, egy Dominik bombából, 25-30-ról. Minden problémánkat is szétbombázod így Szobó" - énekli Azahriah.

Olvasd tovább

Végén stáblistába megnézheted kik szerepeltek a muzsikában, akad néhány ismerős


Kár, hogy hamar visszavonult, emlékszem, vártuk az új albumot, aztán semmi...
"Hiába minden, a politika fegyvert gyárt
A háború üzlet és munkahely a fegyvergyár
Ember már ide nem kell a kenyér, csak a lőszer
Míg a békébe hiszel ő az erőszakban nő fel
Azt mondod marketing, azt mondom meddőség
Azt mondod biztonság, kicsoda? A rendőrség?
Ember lásd szegényes az oktatás szerény agykoptatás"


#504 február 22, 2024, 22:56:50, Alk
Idézetet írta: Pozzato Dátum február 22, 2024, 20:58:03Kár, hogy hamar visszavonult, emlékszem, vártuk az új albumot, aztán semmi...
"Hiába minden, a politika fegyvert gyárt
A háború üzlet és munkahely a fegyvergyár
Ember már ide nem kell a kenyér, csak a lőszer
Míg a békébe hiszel ő az erőszakban nő fel
Azt mondod marketing, azt mondom meddőség
Azt mondod biztonság, kicsoda? A rendőrség?
Ember lásd szegényes az oktatás szerény agykoptatás"


Na, most visszarepítettél húszas éveim elejére. Nagy kedvenc volt évekig. Dogma album is szét lett hallgatva. Ha jól emlékszem, ezt követően egy angol nyelvű album volt tervben, de végül nem készült el. Nagy volt a wacuumos időszak is. Köszi, király visszaemlékezni azokra az időkre.

10 éves ez a klip, de mennyivel több olyan ember lett, mint aki 3:23-nál érkezik. Én sem mennék oda egy full káó emberhez, de levideózni se akarnám. Nem is értem utána mihez kezd az ilyen felvétellel. 4:40-nél meg dob egy mosolyt az egész polgárpukkasztásra.


Lil Pump imádja a Balaton szeletet :D ez a stickyboy tiltás után is szembejön nekem mindenhol ;D

https://www.tiktok.com/@stickyboi__/video/7333238890783870241


A Yellowstone country világa beszippantotta a sorozat egyik színészét, Luke Grimes így énekesnek állt. Ez nem meglepő, mert Sheridan a sorozatban a zenész szerepekre valódi zenészeket alkalmazott, így került be Lainey Wilson és Ryan Bingham is. Utóbbiról már írtam szerintem ebben a topicban, minden létező fontosabb díjat megnyert (Oscar, Golden Globe, Grammy stb.), míg Lainey az elmúlt két évben lett nagyon felkapott, Grammy-díjas ő is. Nem véletlen tehát, hogy ilyen közegben Grimes is a zene felé fordult, Binghamtől is tanult (bár nem annyit, amennyit szeretett volna), jól tette, hogy belekezdett a zenei karrierbe.