Napi tippek - Február 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A tegnapi napból kiindulva tutira 0-0 lesz, de hátha a félidőben kitalálnak valamit. Közben párhuzamos meccsen a skót tartalék ligában a Dundee UTD 16-ot lőtt kapura félidőig  ;D

Assat Pori - Hameenlinna nagy vendég gyanus ma. Bün szar a Pori, a vendégnek meg nagyon kell PO miatt. 1.80-rol 1.64 már.

Adelaide City-Adelaide Comets
élő. 1. perc

Hazai csapat góljai 4,5 felett @ 3,50...

elvileg sokkal jobbak

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 15, 2019, 10:52:58
Adelaide City-Adelaide Comets
élő. 1. perc

Hazai csapat góljai 4,5 felett @ 3,50...

elvileg sokkal jobbak

Uhh, erről lecsúsztam... De 31. perc 3-0...  ??? :laugh:

#19 február 15, 2019, 11:59:42, oakland23
Hát félidőre maradt is, 4-0-nál akartam cash out-olni, így most adok kb. 15 percet a meccsnek a 2. félidőből, ha nem jön gól a hazaiaktól, kb akkor tudom kivenni a tét-et egy az egyben. Hátha jön egy korai dugó, ha nem, akkor így jártam, adtam a szarnak egy pofont. 0-3 után kellett volna cash outolni, de bíztam benne, hogy jön még egy dugó félidőig.
5000-re 3300 lenne most a nyereség, de ha kivenném, tuti jönne a gól a 47. percben  ;D

u.i.: A 49. percben jött a 4., így viszont ment a tervezett cash out, bőven megérte így is

13:00-tól játszik a Zhuhai Wolf Warriors kosárcsapata az ABL-ben, sajna a bukik is rájöttek, hogy mennyire overes meccsekre képesek, kb. lassan megéri underre venni. Ha lesz live, belenézek, melyik arcukat mutatják.

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 15, 2019, 11:45:08
Hát félidőre maradt is, 4-0-nál akartam cash out-olni, így most adok kb. 15 percet a meccsnek a 2. félidőből, ha nem jön gól a hazaiaktól, kb akkor tudom kivenni a tét-et egy az egyben. Hátha jön egy korai dugó, ha nem, akkor így jártam, adtam a szarnak egy pofont. 0-3 után kellett volna cash outolni, de bíztam benne, hogy jön még egy dugó félidőig.
5000-re 3300 lenne most a nyereség, de ha kivenném, tuti jönne a gól a 47. percben  ;D

u.i.: A 49. percben jött a 4., így viszont ment a tervezett cash out, bőven megérte így is

Szünetben 1.64-ért játszottam a 4.5 over-t  ;) :beerchug:

#22 február 16, 2019, 09:29:21, oakland23
élő felület, még nem kezdték, bet365

Solito Angkor-angkor Tigers
foci,. felk. meccs

mindenféle over mehet, vannak eltolt line-ok is

*Ez sajnos nagy kapufa lett, Ázsiában most másképp gondolkodtak, mint én...

mindjárt kezdik
Banik U21 - Trinec U21
foci, bet365 élő felület

Banik góljai 5,5 felett @ 4,50

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 18, 2019, 10:51:49
mindjárt kezdik
Banik U21 - Trinec U21
foci, bet365 élő felület

Banik góljai 5,5 felett @ 4,50

Beszálltam 1-0-nál a 16. percben 4.5 overre 2.20-ért  :ok:

Ezt a Florida - Buffalo meccset nagyon érzem egész nap hendi hazaira 2.80-ert. Azt a vége lehet égés lesz, de adja tévé is.

5 perc múlva ausztrál bajnoki, CCM-Roar
tuti csalni fogják, kiesés nincs, közben a rájátszásra sincs semmi esélyük. Biztos bunda lesz, már csak azt kéne tudni, milyen formában. HT/Ft fordítás átlátszó lenne, talán egy snassz over 5,5  :D
Na, majd kiderül

Csak most olvasom, de látom az első félidőben már 5-ször zörrent a háló...  ;D

WSW - Perth Glory
Ausztrál foci, mindjárt kezdik

Legutóbb ht/ft fordítás volt 0-1-ről 4-3  ;D

simán beleférhet egy újabb bunda, reméljük, hogy a gólgazdag fajtából  :D

A Man. United - Liverpoolt Oliver spori vezeti, utolsó 7 PL meccsén 'csak' 8 büntetőt ítélt meg  ;D
Bet365-ön és Unibeten is 3,50-et ért a büntető, márpedig Olivernél mostanában ez olyan természtes, mint hogy lesz középkezdés a meccsen