Rest of World

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 11, 2014, 21:42:31
WNCAA

Belmont Women - Chattanooga Women
a.) tipp: Belmont +10.5 HC
iroda: bet365
kezdés: 23:00 cet
tipperő:7.5/10

b.) tipp: Belmont győzelem
odds: 5.5
tipperő:3.5/10

A statok és a pillanatnyi formák alapján nem értem, hogy miért 5.5@ a Belmonti bocsok győzelme. A Belmont egy rossz széria után 2 meccset is nyert, az elsőt idegenben 72-43 ra jó védekezéssel, a másodikat hazai pályán 80-60 ra legutóbb egy igen erős második félidővel. A Chattanooga női szekciójánál nem találtam olyan kiemelkedő adatokat, ami igazolná az oddshoz mért favoritságukat, legutóbb 52 dobott ponttal kaptak ki idegenben az arkansasi vörös farkasoktól..
Belmont Women - Chattanooga Women 48-60

Sajnos nem láttam, hogy mit nyomtak a végén, de a szokásos egy dobáson ment el.

Egy utolsó próbálkozás erre a hétre a tippbeírással:

mexikói kosár

Gansos-Pioneros
tipp:Gansos
odds:6.5
iroda:bet365
kezdés:2:00 cet
tipperő:2/10

Mexikói kosárban manapság nagyon nehéz nyerni underdoggal, nem sok esélye van a hazaiaknak, de küzdeni fognak bátran, run and gun kosarat nyomatnak, jó 2 éve 1* sikerült megverniük eddig a vendégeket 100-91 es eredménnyel. Azért teszem a tippet, mert score alapján láttam a Gansost Pioneros szintű csapat ellen ( a Xalapát verték akkor) jól játszani és nyerni ebben a szezonban.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 12, 2014, 01:09:28
Egy utolsó próbálkozás erre a hétre a tippbeírással:

mexikói kosár

Gansos-Pioneros
tipp:Gansos
odds:6.5
iroda:bet365
kezdés:2:00 cet
tipperő:2/10

Mexikói kosárban manapság nagyon nehéz nyerni underdoggal, nem sok esélye van a hazaiaknak, de küzdeni fognak bátran, run and gun kosarat nyomatnak, jó 2 éve 1* sikerült megverniük eddig a vendégeket 100-91 es eredménnyel. Azért teszem a tippet, mert score alapján láttam a Gansost Pioneros szintű csapat ellen ( a Xalapát verték akkor) jól játszani és nyerni ebben a szezonban.

Kis pihenő. 92-107

Egy ki iráni észrevétel: valami történhetett Iránban a Shahrdari Gorgan csapatánál, a múltkor megszorították a listavezetőt, aztán verték a másodikat, most szorongatják a harmadikat.
kezdéskor +25,5-es volt a HC-jük a most folyó meccsen a Petrochimi ellen, félidő meg +13,5 HC.
Meccs elején különösen jók.

A Balkánon a védekezés luxus. Ilyen határt sem Amerikában, sem Kínában nem láttam még. Ment az under.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 29, 2014, 19:26:03
A Balkánon a védekezés luxus. Ilyen határt sem Amerikában, sem Kínában nem láttam még. Ment az under.

És 1 ponton elment...

Néztem a Pánamerikai játékokon a kosár elődöntőjét Kanada és USA közt. BENNETT és NICHOLSON  :D :D :D úgy szórták a triplákat, mintha csak Curry játszott volna, ami még ennél is durvább, hogy ránézésre még hasonló %-kal is értékesítették őket. Létezik ilyen?  :D :D A végén még nyertek is, pedig az USA csapatában nem egy Euroliga sztár játszott. (Az UNICS-os Langford viszont nevetségesen kevés időt kapott, meg is érdemelték, hogy 32 év után most sem nyerik meg a tornát.)

Ismét csak Kanadáról írok, hajnalban hatalmas meccset nyomtak Mexikóval: https://www.youtube.com/watch?v=7gZS_bzpD50



Idézetet írta: Greipel Dátum február 20, 2017, 18:30:11
http://www.sportando.com/en/world/asia/226579/jimmer-fredette-scores-73-points-in-double-overtime-loss-in-china.html

Eddig is bőven 30 felett átlagolt a szezonban. Nagyon megy.  :o

Durva, meg az is, hogy anno 10. helyen vitték el, olyanok előtt, mint Kawhi Leonard, Jimmy Butler vagy épp Klay Thompson. Mindig is jó dobó volt, de ennyi. Szerintem ez is hozzájárult, hogy nem tudott megmaradni az NBA-ben (amellett, hogy védekezni egyáltalán nem tudott). Neki tökéletes a kínai liga, lehet még Európában is bajban lenne.