Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: Jimbo75 Dátum február 16, 2019, 09:14:43
Ismét Én, bocsi, de inkább kérdezek, mielőtt hülyeségre fogadnék ;D

Newport-Man City

Double chance esetében, ha Layelem a Draw or Away-t, akkor az a Home fogadásnak felel meg? Tehát, ha döntetlen vagy Man. City, akkor bukó, ha a Newport nyer, akkor nyerek?
Igen így van.
Én jelen esetben nem lay-elném az x vagy vendéget. Most 1,03-on lehet, ami 34 körüli back-nek felel meg. A match odds-nál viszont a hazait 44 körül adja.

Mi, magyarok kaptunk valamiféle odds-butítást, vagy csak engem szívatnak ezzel?

Idézetet írta: Schleck Dátum február 23, 2019, 16:56:02
Mi, magyarok kaptunk valamiféle odds-butítást, vagy csak engem szívatnak ezzel?

Nekem a magyar és angol számlámon is ugyanazok a szorzók vannak (pl Chelsea - ManCity 5.5 - 4.5 - 1.55; Honvéd - MTK 2.2 - 3 - 3).

Idézetet írta: petercrouch Dátum február 23, 2019, 17:26:49
Nekem a magyar és angol számlámon is ugyanazok a szorzók vannak (pl Chelsea - ManCity 5.5 - 4.5 - 1.55; Honvéd - MTK 2.2 - 3 - 3).

Például BL:
oddsportal szerint: Dortmund - Spurs 1.95 - 3.6 - 3.6 valóság: 1.9 - 3.5 - 3.5

de most gyorsan átfutva az összes PL meccsre is megemelték a haszonkulcsokat a számlámon.

Kb. két héttel ezelőtt kezdődött ez.  :-\

Idézetet írta: Schleck Dátum február 23, 2019, 18:48:39
Például BL:
oddsportal szerint: Dortmund - Spurs 1.95 - 3.6 - 3.6 valóság: 1.9 - 3.5 - 3.5

de most gyorsan átfutva az összes PL meccsre is megemelték a haszonkulcsokat a számlámon.

Kb. két héttel ezelőtt kezdődött ez.  :-\
Gondolom a sportbook részre gondolsz.
Érdekes, ha magyar ip-ről nézem, akkor valóban a lebutított oddsok vannak, de ha angolról akkor meg a normál, ami az oddsportálon van.

Idézetet írta: ede Dátum február 23, 2019, 19:02:14
Gondolom a sportbook részre gondolsz.
Érdekes, ha magyar ip-ről nézem, akkor valóban a lebutított oddsok vannak, de ha angolról akkor meg a normál, ami az oddsportálon van.

igen, arra. Akkor országos..

Skalpolásnál mindegy, hogy back vagy lay van előbb, vagy valamelyik előnyt élvez?

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de a jutalékot a tét+nyereményből, vagy csak a nyereményből veszik le?


Elküldtem pár napja a személy igazolványom képét de nem reagálnak semmit az azonosítással kapcsolatban. Kell még valamit csinálni?

Sziasztok!
A problémám a következő:
Általában bankkártyáròl szoktam befizetni, ezzel nem is szokott gond lenni. Visa kártya- Otp Bank

Viszont most hogy szeretnék pénzt kifizettetni ,60€ -nál többet nem enged beírni. Ez miert lehet? tudja valaki?

Más kifizetési mòdok esetleg működhetnek?
Van Skrill fiòkom is, de azzal nincs még tapasztalatom!

Minden infòt köszi előre is! 😉

Idézetet írta: andolin Dátum március 11, 2019, 20:44:01
Sziasztok!
A problémám a következő:
Általában bankkártyáròl szoktam befizetni, ezzel nem is szokott gond lenni. Visa kártya- Otp Bank

Viszont most hogy szeretnék pénzt kifizettetni ,60€ -nál többet nem enged beírni. Ez miert lehet? tudja valaki?

Más kifizetési mòdok esetleg működhetnek?
Van Skrill fiòkom is, de azzal nincs még tapasztalatom!

Minden infòt köszi előre is! 😉

Szia,

Vajon nincs náluk egy aktív bónuszod, s emiatt van ez a limit? Normális körülmények közt nem kellene létezzen hasonló limit.

nem látok semmi bònuszt, de majd este megnèzem alaposabban.

Gyakori bónuszok vannak (fogadj erre vagy arra és kapsz X euro free bet-et), van pl állandó is ahogy nézem. A kosárlabda bónusz mindig kint van. Ha fogadsz hétvégén kosárlabdára 5 euro értékben (min. 1.80-as odds), akkor kapsz 5 euro free bet-et, amiből kosárlabdára fogadhatsz a következő 5 napban (ott már nincs minimum odds).

Annyi, hogy megesik, hogy elfelejtik, olyankor írjatok rájuk chat-en. Ezt a "Help", azon belül a "Contact us" menüpontban tudjátok megtenni. Fogják mondani mi kell nekik, de meggyorsítja a folyamatot, ha előtte visszakeresitek a free bet-re jogosító, hétvégi fogadásotok ID-jét (Bet History-ban látjátok a fogadás alatt), valamint kérnek linket a promóhoz (ez per pill így néz ki: https://promos.betfair.com/promotion?promoCode=BASKETLOYROW ).

Ezt általánosságban írom, lehet más promónál is előfordul, ilyenkor forduljatok hozzájuk nyugodtan chat-en, nekem eddig mindent megoldottak néhány perc alatt, amit lehetett!  :ok: