Napi tipp - Augusztus 14.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Taunton v Yate
2.5 gol felett
1.53
Unibet

Ma egy angol parharcra figyel a vilag, de a szigetorszagban nem all meg az elet, mert ket kupagyoztes Isztanbulban bohockodik. A ket csapat egyarant 3 golos vereseggel inditotta az evet, de a felkeszulesi eredmenylistat latva erosen benne volt, hogy nem villamrajttal startolnak. A Taunton mellett szol a hazai palya, a WsM elleni kupameccs, s a vendegek kapott golatlaga. A Yate veresegek alkalmaval is betalal, igy a golvaltas benne van a meccsben, de a pontszerzeshez legalabb ket golt kell loni.

Tenisz ATP
A.Zverev-Kecmanovic
pontos eredmény 2-1
4.00
bet365

Tavaly egy internetes portál Zverevet a 2019-es év végére top3-ba predesztinálta a németet, de ehhez képest elég gyengén teljesít.
Nagyon sokszor bonyolódik háromszettes ütközetbe ATP versenyeken.
Kecmanovic a selejtezőből indult, de a főtáblán is nagy skalpot gyűjtött be Auger-Aliassime leverésével.
Ma is nagy meccset várok, de talán behúzhatja döntő szettben Szása.

Labdarúgás, Európai Szuperkupa
2019.08.14. 21:00

Liverpool - Chelsea

Tipp: 1.5 gól felett, 1.5 lap felett, 5.5 kirúgás felett és 6.5 szöglet felett (fogadáskészítő)
Odds: 1.50
Iroda: Bet365

Jó mérkőzés lesz, ez számomra nem kérdés. A Liverpoolt jobb csapatnak tartom, képesek lehozni a 2 gólt. Mivel a párharc egy mérkőzésen dől el, nem lehet tartalékolni, menni kell előre. Rengeteg lövéssel számolok, amiből a 7 szöglet, illetve a 6 kirúgás simán össze kell, hogy jöjjön.

Liverpool-Chelsea  Liverpool elsőnek éri el 5 szögletett.
Odds:1,57
bet365

A Liverpool végig fogja támadni a mérkőzést,ahol rengeteg helyzetet fog kialakitani,és szögleteket is termelni fognak.

Idézetet írta: Ghastly Dátum augusztus 14, 2019, 16:09:29
Liverpool - Chelsea
UEFA SuperCup 21:00
Tipp: 12 szöglet felett
Odds:4,00
bet365

Indok:Szerintem a Pool nyomni fog, és ha a legelején nem találnak be, támadni fognak végig,ami sok szöglethez vezethet. A Chelsea a szélről fog szerintem inkább támadni,ami sok beadáshoz vezethet,és jó néhány szöglethez is.Meglátjuk.

Nyertes

Idézetet írta: BvB_09 Dátum augusztus 14, 2019, 18:53:28
Labdarúgás, Európai Szuperkupa
2019.08.14. 21:00

Liverpool - Chelsea

Tipp: 1.5 gól felett, 1.5 lap felett, 5.5 kirúgás felett és 6.5 szöglet felett (fogadáskészítő)
Odds: 1.50
Iroda: Bet365

Jó mérkőzés lesz, ez számomra nem kérdés. A Liverpoolt jobb csapatnak tartom, képesek lehozni a 2 gólt. Mivel a párharc egy mérkőzésen dől el, nem lehet tartalékolni, menni kell előre. Rengeteg lövéssel számolok, amiből a 7 szöglet, illetve a 6 kirúgás simán össze kell, hogy jöjjön.

NYERTES

Idézetet írta: Noppyka Dátum augusztus 14, 2019, 12:03:33
Baseball:MLB
2019.08.14. 19:05
New York Yankees - Baltimore Orioles
Tipp: futások száma 9,5 felett
Odds: 1,60
Unibet
NYERTES

Idézetet írta: RedMunchen Dátum augusztus 14, 2019, 16:44:27
Taunton v Yate
2.5 gol felett
1.53
Unibet

Ma egy angol parharcra figyel a vilag, de a szigetorszagban nem all meg az elet, mert ket kupagyoztes Isztanbulban bohockodik. A ket csapat egyarant 3 golos vereseggel inditotta az evet, de a felkeszulesi eredmenylistat latva erosen benne volt, hogy nem villamrajttal startolnak. A Taunton mellett szol a hazai palya, a WsM elleni kupameccs, s a vendegek kapott golatlaga. A Yate veresegek alkalmaval is betalal, igy a golvaltas benne van a meccsben, de a pontszerzeshez legalabb ket golt kell loni.

Nyertes

Idézetet írta: flamman Dátum augusztus 14, 2019, 14:18:35
UEFA Szuperkutya
Liverpool-Chelsea
Chelsea lő gólt az 1. félidőben
Odds 2,50
bet365

NYERTES

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 14, 2019, 09:14:36
Liverpool - Chelsea
UEFA SuperCup
Tipp: 4 lap alatt AH @ 1.85 (bet365)
21:00

Stephania Frappart vezeti a meccset, hölgy spori, nem hiszem, hogy nagyon keménykedni fog, meg a srácok sem. Az utsó két Chelsea-'pool 2 és 1 lapot hozott bajnokin, de 2017 novemberében Oliver spori bajnokin lehozott egy meccset a két csapat között 0 lappal. Laza gurigát várok, egyik csapat sem pörög majd túl, legalábbis szerintem. Aztán majd kiderül, de nekem ez a nap tippje, mármint a populáris események közül  :)
nyertes

Idézetet írta: Ghastly Dátum augusztus 14, 2019, 16:09:29
Liverpool - Chelsea
UEFA SuperCup 21:00
Tipp: 12 szöglet felett
Odds:4,00
bet365

Indok:Szerintem a Pool nyomni fog, és ha a legelején nem találnak be, támadni fognak végig,ami sok szöglethez vezethet. A Chelsea a szélről fog szerintem inkább támadni,ami sok beadáshoz vezethet,és jó néhány szöglethez is.Meglátjuk.

Gratulálunk Ghastly! Nyereményed 3000 Forint Skrillen keresztül.