Duplikált számla átadása.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv

Sajnálatos módon sikerült produkálnom egy duplikált számlát egy fogadóirodánál. :bash:
Nyeremény nem kiutalható de átnyerhető,saját számlára ahonnan minden gond nélkül kiutalható.
De én nem vagyok egy nagy pókeres.
Elég komoly nyeremény összejött rajta 6 számjegyű.
Aki érez magában bátorságot,és ügyességet hogy átnyerje saját számlára jelentkezzen,60%-ba átadom.

Üdv


#1 november 19, 2012, 06:36:49, Milan
Vedd fel a kapcsolatot a bwin supportal.

#2 november 19, 2012, 06:37:15, Milan
Idézetet írta: Attischa Dátum november 17, 2012, 13:38:35
Vedd fel a kapcsolatot a bwin supportal.

Köszönöm de ha a tudomásukra jut rögtön zárolnak.Kedves nagy tudású hozzá szóló

Egyrészt csalás amit mondasz, másrészt pedig nem kéne annak beszólni, aki segíteni akar.

Nah de, elmondom, hogy szokták csinálni az ilyet, viszont hozzáteszem, ez nem buzdítás erre.

Vannak akik két saját accountot használnak, nekik szükség van két különböző internethozzáférésre is, különböző IP címmel. Mondjuk otthoni és egy mobilnet.
A másik megoldás, hogy ketten játszanak össze. Sokan Skypeon tartják a kapcsolatot, hogy mikor milyen lapjuk van.

A lényeg, hogy pénzt átjátszani leginkább a cash-game asztaloknál szoktak, elsősorban olyan asztalhoz ülnek le, ami teljesen üres. Az egyik játékosnak elég mindössze 10$, a másik meg a max beülővel beszáll(Egyértelműen a max beülős az, aki át akarja adni a pénzét).

Flop előtt a 10$-os account emel 9,5$-t, amit a másik megad, majd a floppon allin megy a kicsi a maradék 50 centtel, amit viszont már nem fog megadni. Így mutatás nélkül(szerencsefaktor kizárva) máris 9,5$ átment. Ezt lehet játszani párszor, de szét szokták szedni több napra, akár több hétre is, hogy annyira ne legyen feltűnő.

Utóirat: Azt is megjegyezném, hogy ez nem pókeres napló téma, így nem itt kellett volna kérdezned

két dolgot fűznék ehhez hozzá..

A pletykák szerint pl a PS látja hogy milyen programok futnak a szoftverük alatt, ezzel kizárva azt hogy egy külső helyen kommunikáljanak az összejátszás végett (simán lehet ilyen a bwinnél is)
Azt biztosan állítom hogy minden pókeroldalnak van olyan biztonsági szűrője ami épp az olyan gyanús eseteket szűri ki, mint hogy emelek preflop majdnem az ellenelem allinjéig, az ellen allint hív én meg dobok, pedig az eredeti emelés töredékét kellett volna megadni..

És nem tudom ki az az ostoba aki kifizetné neked a hatszámjegyű összeg 60%-t, hogy kockáztassa azt amit te sem mersz megcsinálni, hogy kiveszed, vagy átjátszod másnak..

#5 november 19, 2012, 10:31:03, Latzka
Idézetet írta: Dris Dátum november 19, 2012, 10:06:29
Az egyik játékosnak elég mindössze 10$, a másik meg a max beülővel beszáll(Egyértelműen a max beülős az, aki át akarja adni a pénzét).

Flop előtt a 10$-os account emel 9,5$-t, amit a másik megad, majd a floppon allin megy a kicsi a maradék 50 centtel, amit viszont már nem fog megadni. Így mutatás nélkül(szerencsefaktor kizárva) máris 9,5$ átment. Ezt lehet játszani párszor, de szét szokták szedni több napra, akár több hétre is, hogy annyira ne legyen feltűnő.

Huh ez borzasztó tanács módszer, ettől átlátszóbban nem is lehetne csinálni :D
Mindkét fél kicsit nyomja egy kicsit előbb mások ellen, majd csak utána összeülni. Ott pedig célszerű nagy stackkel beülni, hogy az arra alkalmas pillatanban átlehessen bukni minél többet. De előtte sok hihető parti, mivel sok zséről van szó, ezért egy kis bukott raket simán megér a dolog. Ezt a figyelős dolgot nem vágom, max marad a telefon.

Én nem tanácsot adtam, leírtam, hogy miket láttam már ;)

Egy fórumban olvastam hogy valahogy a PS látja ha megy pl a skype a póker alatt.Ezt onnan is lehet valószínűsíteni, hogy vannak ugye tiltott segédprogramok, amiket nem véletlenül nem lehet használni, számos esetet olvasni hogy valakit azért tiltottak mert rájöttek h használta.. Na már most az egy különálló szoftver, a PS mégis rájött/érzékelte hogy az user használja..de ez csak egy példa, nem ebből gondolom hogy látják hogy milyen programokat használ az illető..(és nyilván a beszélgetést nem látják, az nem törvényes,de ha már látják hogy a póker alatt megy a skype akkor lehet hogy jobban figyelik/ellenőrzik a játékod)

Miért nem ülnek le egy szobában? Egyik gépen a vezetékes net, másikon mobilnet.
Nem kell semmi segédprogram. Ha olyan sok pénz, akkor utazzanak el egymáshoz, ha a lakókörnyezetben nem tudják megoldani ismerőssel...

Idézetet írta: Dris Dátum november 19, 2012, 10:26:29
Én nem tanácsot adtam, leírtam, hogy miket láttam már ;)

Sorry ;)

Akkor talán a gmail chat jó lehet kommunikációra.

Kb. 5 éve sok ilyen csináltam sportingbeten, akkor ugyanis minden országnak külön póker szoftvere volt; rengeteg kevés nevezős, pár száz euró összdíjazású versennyel. Az oroszokat, svédeket, portugálokat, németeket rendesen lehúztuk :) Míg a pénteki magyar freeroll mindig telt házzal ment (500 v. 1 000fő), ezeken alig voltak pár százan, valahol annyian se.
Aztán az átjátszás is hamar lezavartuk egy főiskolai koli számtech szobájában, soha nem volt ebből semmi gondunk. Azóta biztos jobban figyelnek az ilyenekre

Megoldás a skypera: virtuális gépen futtatod a ps klienst és a skypeot meg a valódin. Soha nem fogják látni. Vagy gép+smartphone+skype/viber. Azért azt nem tudom mennyire gondolják komolyan, hogy valakit kizárnak skype miatt, mivel nagyon egyszerűen megkerülhető.

Idézetet írta: helmeczy Dátum november 17, 2012, 13:21:03
Üdv

Sajnálatos módon sikerült produkálnom egy duplikált számlát egy fogadóirodánál. :bash:
Nyeremény nem kiutalható de átnyerhető,saját számlára ahonnan minden gond nélkül kiutalható.
De én nem vagyok egy nagy pókeres.
Elég komoly nyeremény összejött rajta 6 számjegyű.
Aki érez magában bátorságot,és ügyességet hogy átnyerje saját számlára jelentkezzen,60%-ba átadom.

Üdv

Megoldódott már a "probléma"??? Ha nem, akkor jelentkezz privátban nálam.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 20, 2012, 09:38:17
Megoldás a skypera: virtuális gépen futtatod a ps klienst és a skypeot meg a valódin. Soha nem fogják látni. Vagy gép+smartphone+skype/viber. Azért azt nem tudom mennyire gondolják komolyan, hogy valakit kizárnak skype miatt, mivel nagyon egyszerűen megkerülhető.

Virtuális gép sem jó. Azt is látja a PS (más póker oldal lehet nem) de egy póker aff oldal fórumán olvastam h a srácot ezért tiltották. :)
És nem is az van h kizárnak, ez túlzás, nem ezt akartam sugallni, csak nem tolerálják nagyon. Addig nem tiltanak amíg mindent szabályosan csinálsz, vagyis gyanú sincs az összejátszásra.. De ha mondjuk valami miatt fenn akadsz a szűrőn, akkor megvizsgálják h pl az adott leosztás alatt milyen programok futottak.. és ha mondjuk  látják h ment pl a skype akkor az gyanússá teszi..

#13 november 20, 2012, 13:17:52, vmlinuz
Hát azért megnézném honnan tudja a PS, hogy virtuális környezetben fut :) Az más, ha a skype fut ott, és a ps kliens a gépen.

A smartphone verzió meg bombabiztos :)

Idézetet írta: Dris Dátum november 19, 2012, 10:06:29
Egyrészt csalás amit mondasz, másrészt pedig nem kéne annak beszólni, aki segíteni akar.

Nah de, elmondom, hogy szokták csinálni az ilyet, viszont hozzáteszem, ez nem buzdítás erre.

Vannak akik két saját accountot használnak, nekik szükség van két különböző internethozzáférésre is, különböző IP címmel. Mondjuk otthoni és egy mobilnet.
A másik megoldás, hogy ketten játszanak össze. Sokan Skypeon tartják a kapcsolatot, hogy mikor milyen lapjuk van.

A lényeg, hogy pénzt átjátszani leginkább a cash-game asztaloknál szoktak, elsősorban olyan asztalhoz ülnek le, ami teljesen üres. Az egyik játékosnak elég mindössze 10$, a másik meg a max beülővel beszáll(Egyértelműen a max beülős az, aki át akarja adni a pénzét).

Flop előtt a 10$-os account emel 9,5$-t, amit a másik megad, majd a floppon allin megy a kicsi a maradék 50 centtel, amit viszont már nem fog megadni. Így mutatás nélkül(szerencsefaktor kizárva) máris 9,5$ átment. Ezt lehet játszani párszor, de szét szokták szedni több napra, akár több hétre is, hogy annyira ne legyen feltűnő.

Utóirat: Azt is megjegyezném, hogy ez nem pókeres napló téma, így nem itt kellett volna kérdezned
Tudnál pár póker oldalt ahol vannak cash-game asztalok?
Azt,hogy lehet megoldani,hogy csak ketten játszatok az asztalon egy ilyen cash-game játékban?
Általában hány %ot vesz le az iroda magának a nyereményből?