OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Megnéztem az új ValóVilág szereplőinek leírását, kemény arcokat találtak :D

Pl itt van ez a Cintia: https://rtl.hu/rtl2/valovilag/vv-cintike

- Mire vagy a legbüszkébb?
- Ausztria!

Mozart is ott született, meg szép ország is, szóval végülis megértem miért büszke rá.

Idézetet írta: TiB Dátum november 11, 2018, 10:19:15
Megnéztem az új ValóVilág szereplőinek leírását, kemény arcokat találtak :D

Pl itt van ez a Cintia: https://rtl.hu/rtl2/valovilag/vv-cintike

- Mire vagy a legbüszkébb?
- Ausztria!

Mozart is ott született, meg szép ország is, szóval végülis megértem miért büszke rá.

Istenem, én hülye végignéztem...tényleg itt tartunk, hogy erre van igény?  >:(  :wall: :segg: :lehany:

A nézettségi adatokból leszűrve, erre van igény. Régebben csodálkoztam rajta, hogy futhat éveken át az Éjjel-nappal Budapest, de abban sincsen semmi meglepő. Egy fokozatosan butuló társadalomban élünk, egyértelmű, hogy ilyenre van kereslet. Amikor a hét legnézettebb műsora az X-faktor, akkor ne várjunk csodákat.

Nagyon ritkán nézek TV-t, igyekszek mindent neten követni, mert rendesen leszívja az embert a televízió és az ott mutatott töménytelen szar. Rémlik egy Hofi által mondott monológ, amit talán ilyesmivel zár: Ez már kultúra, dögöljek meg, ha nem az. 

Én sem nézek TV-t, nincs is TV-m, de érdekesen működik a google és a közösségi oldalas ajánlás. Haverjaim sokat írnak magyar realitykről nekem, simán el tudom képzelni, hogy abból is szűrnek, plusz nemrég néztem meg egy amerikai nyomozós reality műsort, már csak ebből a kettőből potenciális jelölt lettem ValóVilág nézőnek az algoritmusok számára :D

Sőt kezdem azt hinni, hogy a telefonom a szimpla beszélgetéseimből is szűrhet kulcsszavakat. Nem írtam le kb soha a Maldív-szigeteket, de több emberrel is beszéltem róla nemrég, és az eredmények.com-on a jobb oldali panelekben napok óta Maldív-szigetes ajánlatok vannak. Ez már más téma, csak durva hogy mennyire irányított tartalmat kapunk, ValóVilágba is így futottam.

Idézetet írta: TiB Dátum november 11, 2018, 14:37:32
Én sem nézek TV-t, nincs is TV-m, de érdekesen működik a google és a közösségi oldalas ajánlás. Haverjaim sokat írnak magyar realitykről nekem, simán el tudom képzelni, hogy abból is szűrnek, plusz nemrég néztem meg egy amerikai nyomozós reality műsort, már csak ebből a kettőből potenciális jelölt lettem ValóVilág nézőnek az algoritmusok számára :D

Sőt kezdem azt hinni, hogy a telefonom a szimpla beszélgetéseimből is szűrhet kulcsszavakat. Nem írtam le kb soha a Maldív-szigeteket, de több emberrel is beszéltem róla nemrég, és az eredmények.com-on a jobb oldali panelekben napok óta Maldív-szigetes ajánlatok vannak. Ez már más téma, csak durva hogy mennyire irányított tartalmat kapunk, ValóVilágba is így futottam.
Hasonló nekem is volt már, igaz nekem nem a Maldív-szigeteket ajánlotta fel, hanem egy Dacia Logánt. Amihez úgy jutottam, hogy beszélgetésben szó esett a longán gyümölcsről, pár nappal később kidobott egy hirdetést erről, elkezdtem utána nézni, hogy mennyibe kerül itthon (csak kreatívan: longan+ár). Ékezet nélkül beírva egyből a Dacia modellválasztékát adta ki, azóta pedig kapom az új Logan felszereltségi ajánlatait.

Jók ezek a célzott reklámok. Közösségi médiában is már egyből így szűrnek. Az instagram explore rész pár nap alatt megjegyzi, hogy a bikinis nők mellett a kosárlabdát is szereted és az istennek se mutat képet egy Dacia Loganról csak úgy random..  :( 

Idézetet írta: TiB Dátum november 11, 2018, 14:37:32
Én sem nézek TV-t, nincs is TV-m, de érdekesen működik a google és a közösségi oldalas ajánlás. Haverjaim sokat írnak magyar realitykről nekem, simán el tudom képzelni, hogy abból is szűrnek, plusz nemrég néztem meg egy amerikai nyomozós reality műsort, már csak ebből a kettőből potenciális jelölt lettem ValóVilág nézőnek az algoritmusok számára :D

Sőt kezdem azt hinni, hogy a telefonom a szimpla beszélgetéseimből is szűrhet kulcsszavakat. Nem írtam le kb soha a Maldív-szigeteket, de több emberrel is beszéltem róla nemrég, és az eredmények.com-on a jobb oldali panelekben napok óta Maldív-szigetes ajánlatok vannak. Ez már más téma, csak durva hogy mennyire irányított tartalmat kapunk, ValóVilágba is így futottam.

Tegnap olvastam erről egy cikket, azóta "parázok" én is: https://www.heol.hu/kozelet/helyi-kozelet/gondolatolvaso-hirdetesek-1397486/
Nagyjából 24 órája nem használtam együtt a Mexico és donkey szavakat  :D. Ha már létezik nyakon sütött kanca, akkor lövésem sincs ebből a két szóból mit hozna ki a flashscore.

Idézetet írta: Pozzato Dátum november 11, 2018, 15:25:24
Jók ezek a célzott reklámok. Közösségi médiában is már egyből így szűrnek. Az instagram explore rész pár nap alatt megjegyzi, hogy a bikinis nők mellett a kosárlabdát is szereted és az istennek se mutat képet egy Dacia Loganról csak úgy random..  :( 

Azért ez a gyümölcsös sztori nem semmi :) Még ezek szerint van fejlődési lépcső ebben, hogy szövegkörnyezetből ne csak kiragadjon egy-egy szót, ami ismétlődik.

Micsoda formák, uhh és ahogy vizes lesz, még szexibb. Persze a csaj se rossz.


Ezek után te is megvennéd ezt a Daciát, nem? Vagy inkább a régi verzió?   :beerchug:

Nekem az volt az érdekes, hogy beírsz egy szót rosszul (mindössze egy ékezet hibázik) és egy teljesen más tárgyat ad ki, plusz amúgy rá se kattintottam a szóban forgó autóra és nem is azt írtam be, mégis feldobta utána hirdetésekben.

Számomra az a rémisztő az egészben, hogyha telefonon a helymeghatározó bekapcsolva marad, akkor gyakorlatilag a telefonod még okosabbá válik, mindent jobban tud nálad, mindent értékelned kell, hol jártál, mit csináltál és még lehetne folytatni a sort.

Eléggé rossz irányba megy el ez a megfigyelés és hiába próbálja az ember minimalizálni ezeket a dolgokat, eléggé nehéz. A tudtunk nélkül tudnak szinte mindent rólunk. Megjegyzi a telefonod, hol tartózkodsz sokat, melyik az otthonod, hová jársz dolgozni, ki a másik barátnőd. Hát milyen világ ez?  ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum november 11, 2018, 16:38:02
ki a másik barátnőd. Hát milyen világ ez?  ;D

A Nokia egy kincs. Nekem van egy 3310-es (a legjobb snake van rajta), 6310-es (mindenhol fog jelet) és egy 8800 Sirocco (dizájnos). 


Idézetet írta: Pozzato Dátum november 11, 2018, 11:47:17
Egy fokozatosan butuló társadalomban élünk
Erre az egyik kedvenc filmem hoznám fel példának: Hülyék paradicsoma (Idiocracy). Óriási szatíra a társadalmunkról és bár próbáltak durván nagyon túlozni a problémákkal, de sajnos évről évre egyre közelebb vagyunk ahhoz, amit bemutat. Komolyan mondom, hogy sok jelenetben nem tudom, hogy nevessek vagy sírjak...

A neten több szar van, mint a tévében, mindkét helyen tudni kell (és lehet is) válogatni.
A Való Világ is egyre inkább internetes tartalom, az RTL Klubra már fel sem fér, csak az RTL2-n fut...

Mondjuk a tv ellen szól, hogy a tv csatornáknál az első 16 helyből 15-re a kormány bejelentkezett, hogy agyat moshasson folyamatosan, mivel a kisebb településeken, ahol nem olyan nagy az internet lefedettség, nagy szolgálatot tesznek ezek a csatornák.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 12, 2018, 12:46:00
Mondjuk a tv ellen szól, hogy a tv csatornáknál az első 16 helyből 15-re a kormány bejelentkezett, hogy agyat moshasson folyamatosan, mivel a kisebb településeken, ahol nem olyan nagy az internet lefedettség, nagy szolgálatot tesznek ezek a csatornák.

Puzsért is meghívták az agymosók :D https://www.youtube.com/watch?v=xGL4hVExEi0


Sok marhaságot is beszél ez a Puzsér, de van amikor oda tud csapni.

Ez a mostani produkciója ez olyan: "in your face, motherfucker" volt.  :great:  ;D