SPF Karácsonyi Freeroll az Unibeten

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



December 19-én a Sportfogadas.org weboldal egy karácsonyi freeroll versenyre hív benneteket, melynek az Unibet Póker ad otthont, a nyereményalap pedig 100€ lesz!

A freeroll részletei:

Verseny neve: SPF Karácsonyi Freeroll
Helyszín: Unibet Póker
Időpont: december 19., 20:00CET
Leírás: Karácsonyi pókerverseny
Buy-in: INGYENES
Játék típusa: Texas Hold'em
Késői regisztráció: nincs!
Induló zsetonszám: 3000
Vakszint: 5 perc
Jelszó: a verseny előtt közöljük

Ki vehet részt?

Bárki, aki magyarországi lakcímmel rendelkezik és regisztrálva van a Sportfogadas.org fórumon. Abban az esetben, ha fórumunkra e bejegyzés születése után regisztráltál (december 18. 19:00CET után), akkor előbb privát üzenetben kell jelezned (SPF Admin-nak kell írni), hogy részt szeretnél venni az ingyenes pókerversenyen. A magyar nyelv ismerete kötelező!


Még nem rendelkezel Unibetes számlával?

Regisztrálj általunk az Unibetre, s a 10 000 forint értékű befizetési bónusz mellett egy 5000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülsz! Sőt, december 20-ig ha általunk regisztrálsz, akkor még az előbbiek mellett külön egy 2 x 2500 forint értékű ingyenes fogadás is rád vár. További részletek


Ha bármilyen kérdésetek van, állunk rendelkezésetekre! Nagyon sok nyertes leosztást!  :ok:

A versenyhez szükséges jelszót, a holnapi nap folyamán (verseny előtt) fogjuk közölni a fórumon.

Megkérünk benneteket, hogy NE igényeljétek privátban, mert nem küldjük el. Köszönjük a megértést.

Ezen kívül jelentkezni csak annak a személynek kell aki a mai nap, vagy szombaton (december 19.) regisztrált!


Itt az ideje frissíteni a póker klienst.  ;)

Már én is beélesítettem a póker asztalt. :)

Jelszó: a verseny előtt közöljük
-napokkal , órákkal vagy pár másodpercel ahogy néhol szokták  (uegye "latereg" nincs) ?
-minek küldözgettek mailt hogy "hú de privát csak egy pár ember"  aztán meg a jelszót ahogy kirakjátok valami ökör  kiteszi valami ferreollos oldalra , mert annyi esze nincs, hogy azzal maga alatt vágja a fát...

bakker letöltöttem ezt a szutyok szovtver, nagynehezen kidobta ezt a ti freerollotokat, de eg ynullával lacsonyabb az öszdíjjazás.. $100 freerollok úgy is vannak mindenfelé

Jatsz nyugodtan akkor a tobbi freen, nem fogsz hianyozni.

6hszszel orulj hogy jatszhatsz egyaltalan, nalam minimum 100 lenne a hatar, hogy az ilyenek mint te NE nyereszkedjenek, mikozben nem is aktivak.

Ok. Ok. Most akkor freeroll, vagy jelszóhoz meg ezernyi más feltételhez kötött? Ezen azért utólag nem kellene vakarózni! Ha nem tetszik amit csináltatok, akkor legközelebb csináljátok másképp, de ezt itt most már viseljétek szó nélkül, úgy ahogy tettétek! Ez így lenne korrekt, nem? Mi meg más pénzén, 1-2000-es tételen ne vesszünk már össze, az olyan szánalmas, alantas! Igen! Örülünk, örüljünk, hogy magyarként van alkalom egymással játszani egy jó kis pókerversenyt. Az, hogy van némi - magyar mértékkel mérve is kevéske - díj, az csak hab a tortán. Örülünk annak ami van, mert nekünk, gondoljatok bele, nagyon kevéske igazán "nemzethy" jut póker téren. :) Sok szerencsét és sikert mindenkinek!

Látom nagy izgalommal várjátok a ma esti versenyt. Mi is. :)



Üdv szerintem csak 19.55 kor írjátok ki hogy ne terjedjen el neten a jelszó

gl m kinek  :beerchug:

Kedves laczko23! Esetleg csak egyedül neked küldjék el privátba? :)

Idézetet írta: lacko23 Dátum december 19, 2020, 19:00:04
Üdv szerintem csak 19.55 kor írjátok ki hogy ne terjedjen el neten a jelszó

gl m kinek  :beerchug:
Ez jó ötlet,GL

Miért nem csináltatok normális versenyt  8 fős asztalokkal, 15 perces vakszintemelgedéssel 250bb kezdő stackel.. vagy ez talán rebuy lesz?  5 perces vakok stb.. Minek olyan versenyt kiírni ami élvezhetetlen?