SPF 17 Freeroll

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egy kérdésem lenne. Ki számít aktív fórumtagnak? Köszi.

Idézetet írta: lazanyja Dátum április 06, 2022, 20:56:05Egy kérdésem lenne. Ki számít aktív fórumtagnak? Köszi.

Aki jelenlétével és cselekedeteivel segít azon, hogy működő közösség maradjunk.  ;)

Idézetet írta: Admin Dátum április 05, 2022, 11:17:185-10 perc, kb. (de mi sem tudjuk biztosan, még)

Hát akkor majd jövőre. Jó játékot mindenkinek!

Engem csak a technikai resze erdekel a jelszo kuldesnek. Ilyenkor manualisan valasztjatok ki az embereket akik aktívak vagy van erre valami szűrő script barmi ami ezt megoldja autoamtikusan?

Hamarosan kezdődikk a verseny. Jó játékot kívánok mindnkinek az asztaloknál!

 :great:
    :ok:
Nagyon lassan tellik az idő.De kivárom ha törik vagy szakad.
                       :beerchug:

Igaz nem vagyok aktív, de régi regisztrált tag vagyok és még soha nem kaptam meg a jelszót.

Idézetet írta: katimama Dátum április 07, 2022, 18:31:15Igaz nem vagyok aktív, de régi regisztrált tag vagyok és még soha nem kaptam meg a jelszót.

@katimama

Sajnáljuk, de ez a verseny nem neked szól.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum április 07, 2022, 13:27:44Engem csak a technikai resze erdekel a jelszo kuldesnek. Ilyenkor manualisan valasztjatok ki az embereket akik aktívak vagy van erre valami szűrő script barmi ami ezt megoldja autoamtikusan?

Automatikus a rendszer.

Közlemény!

Felhívnánk kedves látogatóink figyelmét, hogy a 19 órakor Unibet Pókeren kezdődő freeroll versenyünk CSAK a fórumunk aktív tagjai számára elérhető. Köszönjük a megértést.

Hogyan tudtok ti is aktív fórumtagok lenni? Regisztráljatok fórumunkra, legyetek aktívak (nem csak a freeroll versenyek környékén), s legközelebb akár ti is szerepelhettek.

Ha még nincs Unibetes számlád (bár ha a jelszóért jöttél, akkor biztosan van), akkor talán érdemes tudnod a következőről:

Exkluzív ajánlatunk: 10.000 forint értékű ingyenes fogadás




Jó lett volna tudni, hogy kik kapnak. Így ne tudtam részt venni hirtelen...  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(

Na mire meglett épp lecsúsztam.  >:(  :'(  >:(

Sok sikert mindenkinek !