Sportfogadás könyv

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Itt el kell ettől vonatkoztatni! A $ jelet helyettesítsd forinttal, és minden jó lesz. Szerintem holnap bedarálok még pár oldalt, és felrakom majd őket ide. Ha nem haragudtok meg, szabadfordításban fogom megcsinálni, mert nincs kedvem mondtaról mondatra menni.

Idézetet írta: jaaas Dátum június 24, 2008, 21:58:06
Itt el kell ettől vonatkoztatni! A $ jelet helyettesítsd forinttal, és minden jó lesz. Szerintem holnap bedarálok még pár oldalt, és felrakom majd őket ide. Ha nem haragudtok meg, szabadfordításban fogom megcsinálni, mert nincs kedvem mondtaról mondatra menni.

Hát nem lehet elvonatkoztatni szerintem! Mert ha azt mondja a szisztéma, hogy 1000 dollárt fogsz megduplázni egy év alatt akkor az úgy 1000 forintra nem sok, és legtöbb helyen jó ha 1-2 nap alatt nyersz 1-2%-t és nem olyan érdekes 1-2 forintért játszani :D

Amikor elkezdtem játszani, én is boldog voltam azzal, ha havi szinten bejött 300-400 forint. Ez igaz, h ne napi 1-2 forint, de ha 1000 forinttal számolunk, és betartjuk a fószer 20%os havi szintjét akkor egy év alatt 1000*1,212 végösszeget kapjuk, ami: 8916 HUF. Rá egy évre már 8916*1,212 = 79496 HUF. A 3. évben már 708000 HUF, ami azt jelenti h 36 hónap alatt majd havi 20000 HUFot kerestél 1000 HUF befektetéséből. Ez persze csak matek, de annyira nem hangzik rosszul gondolom :bigok_125:

Idézetet írta: jaaas Dátum június 24, 2008, 22:07:06
Amikor elkezdtem játszani, én is boldog voltam azzal, ha havi szinten bejött 300-400 forint. Ez igaz, h ne napi 1-2 forint, de ha 1000 forinttal számolunk, és betartjuk a fószer 20%os havi szintjét akkor egy év alatt 1000*1,212 végösszeget kapjuk, ami: 8916 HUF. Rá egy évre már 8916*1,212 = 79496 HUF. A 3. évben már 708000 HUF, ami azt jelenti h 36 hónap alatt majd havi 20000 HUFot kerestél 1000 HUF befektetéséből. Ez persze csak matek, de annyira nem hangzik rosszul gondolom :bigok_125:

Hát azért havi szinten 300-400 forint az nem olyan sok...ahhoz képest elég nagyot léptél :D
a kezdőfogadók ahogy észrevettem inkább 200 forintból szeretnének egyszerre 200ezer nyerni és nem 3 év alatt :)

amúgy mindenhonnan összekombináltam egy szisztémát, elég jól is működött 3 hét alatt jött 70%, csak az az egyetlen baja, hogy az is előfrodulhat 1 tippre 10-15%-t is fel kell tenned a bankodnak, és itt beüthet a krakk, a profik ha jólhallottam 2%-nál többet nem tesznek egy tippre. Ettől függetlenül játszható pár hónapos perióduson, 3 év alatt valószinüleg egyszer kifulladna. Majd ha érdekel, egyszer megvitathatnánk a dolgot

ui.: bocs a sok offért

Érdekelne, persze! Nyitott voltam mindig új ötletkre! Msn v email? V itt?

Sziasztok.

Új vagyok az oldalon és a sportfogadás világában is. Sok hasznosat tanultam a fórumot olvasgatva. Ha egy mód van rá kérlek küldjétek el nekem is a Bookie buster - című könyvet, vagy bármit, amit hasznosnak gondoltok.

Előre is köszönöm.
Az e-mail cím: [email protected]

Idézetet írta: jaaas Dátum június 24, 2008, 21:51:50
Elkezdtem olvasgatni a könyvet. Lenyomtam az elő 25 oldalt, de abban nemsok fontos dolog volt. Leginkább a pnzkezelésról volt egy meglátása,és bár engem nem érdekelt, azért nektek leírom: a pénzednek a 25%át kockáztasd csak, ha ezt az összeget sikerül megdupláznod, akkor rakd vissza ezt az összeget a maradék 75%hoz, majd az így kialakult összeget ismételten oszd el 4gyel, és duplázd meg!
Pl.: van 1000 HUFod. Ennek a 25%a 1000/100*25=250. kvázi 250 HUFból kezded el a fogadást. Ha ezt megdupláztad, tehát lett 500 HUFod, akkor szépen visszarakod a megmaradt 750 HUFodhoz, így lett 1250 HUFod. Ennek ismét a 25%ával kezdesz el fogadni, ami 1250/100*25= 312 HUF. Majd ezt duplázod fel,és így tovább....
Valamit írt egy optimális nyereségi küszöböt is, amit Ő havi szinten 20%ban határozott meg. Tehát (az ő példája alapján) megkezdi $1000 - ról a fogadást, akkor hó végére lesz $1200-a, majd egy hónapmúlva már 1200*1,2= $1440, és így tovább....
Ez volt az első ellentmondás a könyvben, hisz ő javasolja a money management-et (pénz irányítást), de nem alkalmazza azt. Végülis sak apróság, remélem nem lesz benne több ilyen gubanc! :great:

Én is túl vagyok a bevezető részen. Szerintem amit te ellentmondásnak vélsz, az valójában nem az. Ha pl. havonta duplázza meg az összes pénz negyedét, akkor havonta 25% a profit, és közben a money managementet is használja. Így az első év végére 1000 x 1,2512 = 14552 pénze lesz. Ő ugyan havi 20%-ot említ, nem 25-öt, de a lényeg ugyanaz: használja a money managementet.

Én egyébként azt találtam furcsának, hogy az 50%-os kétesely oddsának 1,93-at vesz alapul. Nem sok ez egy kicsit? Van olyan fogadóiroda, ahol ennyire magas ez az odds? Én csak a bwin-et ismerem, náluk ez 1,85

Idézetet írta: benson Dátum június 25, 2008, 10:32:03
Én egyébként azt találtam furcsának, hogy az 50%-os kétesely oddsának 1,93-at vesz alapul. Nem sok ez egy kicsit? Van olyan fogadóiroda, ahol ennyire magas ez az odds? Én csak a bwin-et ismerem, náluk ez 1,85

1,91 szokott lenni.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 25, 2008, 10:33:15
Idézetet írta: benson Dátum június 25, 2008, 10:32:03
Én egyébként azt találtam furcsának, hogy az 50%-os kétesely oddsának 1,93-at vesz alapul. Nem sok ez egy kicsit? Van olyan fogadóiroda, ahol ennyire magas ez az odds? Én csak a bwin-et ismerem, náluk ez 1,85

1,91 szokott lenni.

amúgy bwinen is van 1.9-1.91 ha megfigyeled a kosárlabda under/overeket, handicapeket, vagy baseballt. Teniszbe ne is számits rá, fociban lehet előfordul lehet nem azt nem tudom.

Én csak a focival foglalkozom, ott még nem láttam a bwinen 1,85-nél nagyobbat. Ettől függetlenül előfordulhat.

Egyébként ezt nem igazán értem, hogy a sportágak közt miért lehet ilyen eltérés. 50% az 50% mindenhol, nem?

Idézetet írta: benson Dátum június 25, 2008, 10:41:33
Egyébként ezt nem igazán értem, hogy a sportágak közt miért lehet ilyen eltérés. 50% az 50% mindenhol, nem?

Focira sokkal többen fogadnak mint kosárlabdára, ezért ez nekik jobban megéri.
Azonkivül sokkal könnyebb eltalálni egy under/over tippet fociba, mint azt hogy kosárlabdában az összpontszám páros vagy páratlan lesz.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 25, 2008, 10:49:02
Idézetet írta: benson Dátum június 25, 2008, 10:41:33
Egyébként ezt nem igazán értem, hogy a sportágak közt miért lehet ilyen eltérés. 50% az 50% mindenhol, nem?

Focira sokkal többen fogadnak mint kosárlabdára, ezért ez nekik jobban megéri.
Azonkivül sokkal könnyebb eltalálni egy under/over tippet fociba, mint azt hogy kosárlabdában az összpontszám páros vagy páratlan lesz.

Az első indok világos, ez tiszta közgáz (ha valamire nagyobb a kereslet, az ára is magasabb lesz, és fordítva).
A második indokkal már vitatkoznék egy kicsit (de csak kicsit  :)). Az 50%-ot egyforma könnyű eltalálni mindenhol, hiszen 50% az esély rá.

Idézetet írta: benson Dátum június 25, 2008, 11:00:53
Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 25, 2008, 10:49:02
Idézetet írta: benson Dátum június 25, 2008, 10:41:33
Egyébként ezt nem igazán értem, hogy a sportágak közt miért lehet ilyen eltérés. 50% az 50% mindenhol, nem?

Focira sokkal többen fogadnak mint kosárlabdára, ezért ez nekik jobban megéri.
Azonkivül sokkal könnyebb eltalálni egy under/over tippet fociba, mint azt hogy kosárlabdában az összpontszám páros vagy páratlan lesz.

Az első indok világos, ez tiszta közgáz (ha valamire nagyobb a kereslet, az ára is magasabb lesz, és fordítva).
A második indokkal már vitatkoznék egy kicsit (de csak kicsit  :)). Az 50%-ot egyforma könnyű eltalálni mindenhol, hiszen 50% az esély rá.

ok, de egy foci under/overnél elkezdhetsz gondolkozni, hogy miért lehet under vagy miért over, kiszámithatóbb nem annyira csak a szerencsén múlik mint az monjuk, hogy páros vagy páratlan lesz a pontok száma. Illetve ha arra is 1.85-t adnának, akkor valószinüleg senki sem kisértené meg a szerencsét, mert ez így nem más. Illetve én speciel szeretem azilyen dolgokat, bónuszforgatás szempontjából.