Fogadószámla korlátozása. Miért?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: kartal Dátum november 17, 2019, 07:11:18
Egyszerű a megoldás. Játssz papíron, tippmixen. Ott nincs korlátozás, bármennyit nyerhetsz.  :D

A tippmixezés az egy önkéntesen vállalt odds-korlátozás.

Idézetet írta: Tippster.Mike Dátum november 16, 2019, 16:28:27
Pre-mach fogadás volt mindegyik és még csak nem is trükköztem csak kihasználtam a rendszeresen túlárazott piacokat meg a fatálisan baromság oddsokat amit adtak.

Ha te nem is arboltál, a látványosan túlárazott szorzókra rutintalan arbosok is rámehetnek, sőt, ezek lehetnek kifejezetten csapdák is az iroda részéről.
Emlékszem, mikor a cashpoint nevű irodát akartam lehúzni valami periféria piacon, ahol rendre irreálisan magas szorzókat adtak.
Már csak arra nem emlékszem, hogy még az első fogadásom előtt vagy már utána korlátoztak-e le 10 ft-os maximális tétre.   :)

A tippmix a sportfogadás temetője. Ezzel mindent elmondtam... :)

Viszont amiket írtatok nehéz azért meghúzni egy határt hogy honnantól feltűnő valaki a százezernyi játékos milliárdnyi összegű fogadása között, de hát az aki az európai bukmékeri piacot választja éppen az ingatag oddsok a viszonylag könnyebb profitálás és a perifériás sportágak által nyújtott overvalue miatt teszi leginkább ami magával vonja a limitálást és a korlátozást ezzel tisztában vagyok. És hát tegye mindenki a szívére a kezét aki meglát egy elárazott 8-as oddsot ami reálisan 1,10 lenne, akkor ki ne nyomna rá...? :)

Idézetet írta: Tippster.Mike Dátum november 18, 2019, 00:29:15
A tippmix a sportfogadás temetője. Ezzel mindent elmondtam... :)

Viszont amiket írtatok nehéz azért meghúzni egy határt hogy honnantól feltűnő valaki a százezernyi játékos milliárdnyi összegű fogadása között, de hát az aki az európai bukmékeri piacot választja éppen az ingatag oddsok a viszonylag könnyebb profitálás és a perifériás sportágak által nyújtott overvalue miatt teszi leginkább ami magával vonja a limitálást és a korlátozást ezzel tisztában vagyok. És hát tegye mindenki a szívére a kezét aki meglát egy elárazott 8-as oddsot ami reálisan 1,10 lenne, akkor ki ne nyomna rá...? :)

Nyilván az emberek nagy százaléka megrakná köztük én is :D Viszont ekkora odds eltérést, hogy lehet bakizni meccs előtt még mindig nem értem, meg hogy melyik iroda képes erre :D Viszont ha már 2-3 tétet enged ekkora oddsra rakni már akkor megéri a dolog még ha korlátoznak is. (Persze ha kifizetnek utána) Élőben én is láttam már kb az összes irodánál bakit ahol fent vagyok.
És ez az odds eltérés milyen sűrűn fordul elő, mert gondolom nézegeted az eseményeket hol mekkora odds van.

Idézetet írta: Tippster.Mike Dátum november 18, 2019, 00:29:15
És hát tegye mindenki a szívére a kezét aki meglát egy elárazott 8-as oddsot ami reálisan 1,10 lenne, akkor ki ne nyomna rá...? :)

Mutass már légyszi egy pár példát ilyenre. Akár utólag is, de előre még jobb lenne, mert én ezt nem tudom elképzelni sem, hogy ilyen van.

Idézetet írta: Tippster.Mike Dátum november 18, 2019, 00:29:15
A tippmix a sportfogadás temetője. Ezzel mindent elmondtam... :)

Ez abszolút igaz. Viszont erre szoktam azt mondani, hogy aki online irodáknál nyereséges, az papíron is az tud lenni. Nem a kínálaton múlik, hanem a stratégián, de leginkább az adott emberen... Aki benne van a nyereséges sportfogadók pár százalékában, az ott is nyereséges tud lenni. Mindenhol, bárhol, legfeljebb kisebb lesz a profitja, de nyereséges lesz. Ez a véleményem, sok sok év tapasztalata után.
Persze azt is elismerem, hogy az online bővebb kínálat és magasabb oddsok segíthetnek a profitban, de ha az ember és a stratégia olyan, akkor mindegy, hogy hol játszik, bukni fog, mint a fogadók 95, vagy még annál is több százaléka.

Ezt az 1.10 helyett 8.00-as odds-ot én is nehezen tudom elképzelni, főleg prematch... Mi volt ez? Érdekelne iroda nélkül is, csak így utólag kíváncsiságból, mi az istent lehet így benézni!?  :laugh:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 18, 2019, 09:16:28
Ezt az 1.10 helyett 8.00-as odds-ot én is nehezen tudom elképzelni, főleg prematch... Mi volt ez? Érdekelne iroda nélkül is, csak így utólag kíváncsiságból, mi az istent lehet így benézni!?  :laugh:

Ez valószínűleg csak barokkos túlzás Mike-tól, de azért előfordul, hogy egy iroda benéz egy-két szorzót, mint mondjuk a magyar-szlovákon az unibet a büntetőlapos opciókat...

Nem barokkos, teljesen valós. De írhattam volna 15,5 kontra 1,02-t is. Azt hiszem az volt a legnagyobb a múlt héten.

De jövök a képernyőképpel nem fogtok meg :) Pillanat

#54 november 18, 2019, 12:42:59, Tippster.Mike
Nem csalás nem ámítás. :) 
Most már remélem érthető miért dobnak ki mindenhonnan.. :(

A tét azért csak 10 euro mert már akkor ott sem engedte többel.

#55 november 18, 2019, 12:56:01, Tippster.Mike
Ez pedig 187-es odds, de ezt később érvénytelenítették így tét vissza lett belőle.

Nyilván sem felvágni, sem nagyképűsködni, sem reklámozni nem akarom én ezt, csak többen hitetlenkedtetek -joggal- emiatt mutatom meg.  Nyilván számos iroda kínáltátból csemegézhetnék. Nincs az az isten hogy a napi téted 4-5-szörösét ne nyerd vissza minden nap gyakorlatilag kockázat nélkül. De az eredeti kérdésem miszerint az állandó korlátozások és tiltások ellen mit lehet tenni, még mindig szívesen fogadom a válaszaitokat. És nagyon szépen köszönöm hogy eddig is ilyen sokan írtatok és adtatok tanácsot.

#56 november 18, 2019, 13:37:27, Tippster.Mike
De hogy azzal se vádoljatok meg hogy a múltból hozakodok elő, ez például mai.

Idézetet írta: Tippster.Mike Dátum november 18, 2019, 12:59:11
De hogy azzal se vádoljatok meg hogy a múltból hozakodok elő, ez például mai.

Na ez egész vicces :D hazaira is 7-es odd meg vendégre is :D

igen és még jelenleg is fogadható.....