Dance monkey

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Ez itt egy buli, danceeee (monkey) ;D

https://www.youtube.com/watch?v=jXJu01DvsDc

Sikeres tippeket nekünk! :ok: De a lényeg, hogy jól mulassunk mi is és minden idetévedő! :great:

#2 február 19, 2020, 09:11:53, oakland23
Olyan tippekkel támadunk majd, mint az Atleti-'pool meccsen a büntetőpontok száma 76+ 20.50-ért (betclic). Jó 10 K-val már 200 ezer  :D (Persze nem, pláne ha lesz odds-korlát, de ez a tipp adja szerintem)

Ez kb. annyira jött be, mint Gönczi zenéje  :)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 17, 2020, 16:36:31
Az adott fórumtémában kell megbeszélnetek, hogy mire fogtok tippelni, annak tudatában, hogy a sikeres fogadások által a játék második felvonásába kerülhettek.
Program:
- legkésőbb kedd estig el kell indítani az adott fordulóra szánt fórumtémát (bemutatván a csapattagokokat, csapatnevet)

@Latzka
@baliizu
@oakland23

Ido meg van boven, de szerintem 4-5 csapat rendre hibatlan kort fog tolni, igy a profit dont majd el mindent. Szerintem a kategoriak felso harmadabol celszeru oddsot valasztani.

1.01 - 1.50: 1 tipp
1.51 - 2.00: 1 tipp
2.01 - 3.00: 1 tipp
3.01 - 4.00 : 1 tipp

És az mennyire szabályos, hogy a négy tipp egy meccsről jön?

Mert simán ki lehet nézni egy meccset, ahol 1,5 overtől 3,5 overig mindent overt behúzunk, minden csapattag beküld egy-egy overt, és ha jön a négy gól, ha jön a 3,5 over, akkor evidens, hogy jönnek az alacsonyabb line-ok is.

Szerintem simán esélyesebb egy meccset bemákolni, mint keresni négy jó tippet. Mert négy jó tipp simán kell majd a tj-hez! Legalábbis szerintem.

Valóban így lehet, majd okoskodunk :ok:

És akkor majd a lehetséges tippekről itt kellene 'vitatkoznunk', egyeztetni?

Alapvetően adná magát, hogy Oaké a 4. sáv, enyém az 1.; tiétek pedig a másik 2. (fogadási stílus alapján írtam ezt)
De a demokrácia jegyében nyilván mindenki írjon olyat, amilyet szeretne :)


Idézetet írta: oakland23 Dátum február 19, 2020, 19:44:14
És az mennyire szabályos, hogy a négy tipp egy meccsről jön?

Mert simán ki lehet nézni egy meccset, ahol 1,5 overtől 3,5 overig mindent overt behúzunk, minden csapattag beküld egy-egy overt, és ha jön a négy gól, ha jön a 3,5 over, akkor evidens, hogy jönnek az alacsonyabb line-ok is.

Szerintem simán esélyesebb egy meccset bemákolni, mint keresni négy jó tippet. Mert négy jó tipp simán kell majd a tj-hez! Legalábbis szerintem.

@SPF Admin azt hiszem mehet a szabályzatba, hogy egy mérkőzés csak egyszer szerepelhet.

Persze ez olyan mindent vagy semmit dolog ami most szabályosnak tűnik, viszont úgy érzem, hogy nem igazán sportszerű. ???

4 különbözō meccsre kell tippelni. Csak szólok elōre.

Idézetet írta: Latzka Dátum február 19, 2020, 19:48:44
@SPF Admin azt hiszem mehet a szabályzatba, hogy egy mérkőzés csak egyszer szerepelhet.

Persze ez olyan mindent vagy semmit dolog ami most szabályosnak tűnik, viszont úgy érzem, hogy nem igazán sportszerű. ???

:ok:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 19, 2020, 19:50:44
4 különbözō meccsre kell tippelni. Csak szólok elōre.
Inkább, mint utólag  ;D

E kategoriat en elviszem, ha nektek megfelel: 2.01 - 3.00

Oakland te megbírkózol akkor a nagy szorzós kategóriával? Számomra ideális lenne az 1.51-2.00. Valószínüleg NBA vagy NHL tippet preferálnék magamnak, de lehet, hogy maradok majd Európában, leginkább az ajánlatok függvényében, sajnos ilyen szempontból a csütörtökön kiadott piac fogja meghatározni a tippemet.
Maradjunk szigorúan a határunkon belül? Vagy ha találunk egy-egy jó tippet azt szerintem ajánlhatnánk a másiknak, ha ilyenre kerülne sor, de azért én is főleg a saját határomra koncentrálok, csak ha megakadna valamin a szemem.
Ideális lenne legalább 2-3 opcióval előhozakodni személyenként, amikből közösen döthetnénk majd a beküldendő tippről, szerintem.
Épp a csütörtök délutánom sűrű, de igyekszem majd a délelőtt folyamán böngészni az ajánlatot és beírni a gondolataimat, este pedig fixálhatnánk majd mindent.

Akkor én viszem a 3.01-4.00 közöttit. Bár nehéz lesz ilyen picike oddsra menni  :redchug:

(De ha valakinek van megérzése, nyugodtan szólhat, ami illik a kategóriába)

Mivel hetvegi esemenyeket kell valasztani, en csak szerda, csutortok magassagaban aktivizalnam magam, mert addigra jonnek ki a szorzok a kisebb esemenyekre. Egy 8-12-es koteggel keszulok, majd abbol szelektalunk, vagy majd eldontitek, hogy melyik opcio a jobb Nektek, mindenki korlatozza a figyelmet sajat kategoriara avagy legyen ez a kozos elmelkedes.

Persze, legyen kommunikáció :cya: El tudom majd fogadni, ha valamelyikőtök azt mondja itt ez a tipp, neki 'tuti'; tegyük meg. Viszont én úgy tervezem, hogy keresek 3-4 (valamennyi) tippet; és nagyon szívesen fogadom majd a véleményeteket :ok: