"Nyócegy"

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


február 19, 2020, 16:27:25, chabialonso

Sziasztok😊
1.51 - 2.00 odds között nagyobb arányban jönnek nekem a tippek e felett nem igen...
Még konkrét sportágat nem néztem ki de ha lesz e-sport akkor azok közt böngészek

Írjátok akkor srácok, hogy kinek melyik a szimpatikus kategória, én megvárom, mi marad, és akkor elkezdek majd ott nézelődni...  :beerchug:

Akkor most Hentesáru - 1.51-2.00 egyelőre.

@dert  , neked valami elképzelés?  :)

Nekem jó a 3-4 közötti kategória.

Ezt inkább csütörtökön tudnám megmondani. Fociból nem tetszik igazán semmi, a teniszes kínálat meg csak az előtte való nap jön ki.

@dert A tippeket csütörtökön már le is kell adnunk. Addigra végleges tipp kell.

Két ötletem van a kategóriámban, mindkettő vasárnapi meccs.

Zaglebie Lubin vs Slask Wroclaw 3,5 gól felett , 3.75 odds az Unibeten jelenleg.

Bielefeld vs Wehen második félidő 2,5 gól felett  3.65 odds az Unibeten jelenleg.

@zsivany20
@Hentesáru
@dert

Véleményetek?

@chabialonso  remek két ötlet, az én vélemény szerint a másodikat tartom előnyben, nagyobb számban több góljuk volt

Mainz -Paderborn hazaiaknak nagyon esik az odds, de egyenlőre ezt néztem ki, véleményetek?

@Hentesáru A Padernborn azért a Schalket is megviccelte idegenben. Még a góljaik között sincs különbség.

@chabialonso  és egy mindkét csapat szerez gólt fogadásra ? Az se lenne rossz és az inkább tutibb

@Hentesáru  Védelme nincs egyiknek sem szinte, az igaz.

@chabialonso  akkor első helyre tettem a fogadásomnál, majd a többiről időbe szólok 

Ezt küldeném, ha nem csúszik feljebb az odds.

Sportág, időpont: Tenisz, WTA Acapulco 03:00
Esemény: Zarazua - Zidansek
Tipp: Zarazua
Odds: 3.00
Iroda: Bet365