A jó, a rossz, a csúf és Szigo

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: buszberlet Dátum február 28, 2020, 12:25:02
Most keltem, fent maradtam megnézni meccset...  >:( >:( Gyalázat volt, hogy 34 lövésből egy se akadjon be.... bocs skacok  :(

A legmagasabb kategóriában ez benne van. Bevallom, ha a Düsseldorf-Hertha meccs 4.00 alatt lett volna, ragaszkodtam volna hozzá, hogy az legyen a max kategóriás tippünk. :)

1.
Sportág, időpont: Labdarúgás, Olaszország Serie A, 2020.02.29. 15:00
Esemény: Lazio-Bologna
Tipp: 1
Odds: 1.49
Iroda: Pinnacle


2.
Sportág, időpont: Tenisz, 2020.02.28. 00:00
Esemény: Wang, Xinyu-Zhu, Lin
Tipp: Wang, Xinyu
Odds: 1.80
Iroda: Pinnacle


3.
Sportág, időpont: Labdarúgás, Franciaország Ligue 2, 2020.02.28. 20:00
Esemény: Nancy-Clermont
Tipp: X
Odds: 2.80
Iroda: bet365


4.
Sportág, időpont: jégkorong, NHL, 2020. 02.28. 2:00
Esemény: Winnipeg Jets-Washington Capitals
Tipp: Alexander Ovechkin bármikor gólt szerez és nyer a Washington Capitals rendes játékidőben
Odds: 3.35
Iroda: unibet

#32 március 01, 2020, 13:10:12, Szigo
A csapat Pontszáma: 1.29 vagy 2.682 (ez nekem nem egyértelmű)


Srácok, maradhatunk együtt?
Én élveztem az első kört, a tipp-bödönt pedig úgyis egyikünk nyeri :D

Idézetet írta: Szigo Dátum március 03, 2020, 06:08:07
Srácok, maradhatunk együtt?
Én élveztem az első kört, a tipp-bödönt pedig úgyis egyikünk nyeri :D
Részemről maradhatunk ugyanígy, teljesen jó volt.


Idézetet írta: Szigo Dátum március 03, 2020, 06:08:07
Srácok, maradhatunk együtt?
Én élveztem az első kört, a tipp-bödönt pedig úgyis egyikünk nyeri :D

Annyit megjegyeznék, hátha többen látják, hogy amennyiben valaki közületek megnyeri a tipp-bödönt, akkor az a következő fordulóban a nyertessel kerül egy csapatba.

Nekem is jó! De jövő héten csak korlátozott mennyiségben leszek itt jelen (szerdán költözök), szóval én hétfőn kiírok nektek három tippet, aztán majd csütörtökön abból tudtok választani egyet.

Srácok, kezdjünk gondolkodni a győztes tippsoron.

Szerintem Serie A meg Bundesliga felejtős a héten. Tenisz is kiesik, részemről LaLiga + Ligue 1 + Super Lig tippsor lesz.

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 09, 2020, 17:41:03
Szerintem Serie A meg Bundesliga felejtős a héten. Tenisz is kiesik, részemről LaLiga + Ligue 1 + Super Lig tippsor lesz.

Az új szabály szerint lehet helyette tenni másikat.

Hali,

Így is majdnem elfelejtettem, hogy nekem ma ki kellene írnom valamit. Megmondom őszintén, hogy fogalmam nincs mi lesz megrendezve és ez a következő hetekben/hónapokban is problémánk lesz. Így gondoltam behúzok valami "tutit".

Ezt szeretném elsősorban...
1,01 - 1,50
Sportág, időpont: Labdarúgás, 2020.03.14. 17:00
Esemény: FTC - Kaposvár
Tipp: 1X
Odds: még nincs
Iroda: ahol lesz

Indoklás: Nincs tenisz, egy csomó bajnokság kérdéses és a héten nem nagyon fogok tudni ide visszanézni. Ezt talán nem halasztják el, illetve a Fradi X meccses veretlenségi sorozata csak nem most szakad meg. Mint említettem az első körben - és ez bebizonyosodott a múlt héten - a (helyes) tippszám fontosabb, mint az odds. Így kezdjünk egy tutival.

..., de abban az esetben, ha tudjuk, hogy a meccs elmarad; vagy az oddsok nem jelennek meg időben, akkor:

1,01 - 1,50
Sportág, időpont: Labdarúgás, 2020.03.14. 15:30
Esemény: Borussia Dortmund - Schalke 04
Tipp: 1X
Odds: 1.10
Iroda: bet365


ui.: bocsi, ez most egy ilyen hét!

Én gavrilo-tól a Dortmund-Schalket tenném be, de bitang alacsony a szorzó ja az 1x-nek. Nem lehetne sima 1? A Fradinak is lehetne sztem sima 1? nem?

Idézetet írta: Szigo Dátum március 10, 2020, 15:58:43
Én gavrilo-tól a Dortmund-Schalket tenném be, de bitang alacsony a szorzó ja az 1x-nek. Nem lehetne sima 1? A Fradinak is lehetne sztem sima 1? nem?
Egyetértek, jók ezek a tippek Gavrilótól, de lehet sima hazaiba is, bár akkor én inkáb a Fradit támogatnám. A BVB-vel az a bajom, hogy BL meccs után lesznek, valószínűleg zártkapus lesza a Ruhr-vidéki derbi. Magyar viszonyokat annyira nem ismerem, lehet ez a Fradi simán ver 2-3 gólt a Kaposvárnak. Ahogy látom, sima hazai siker 1.20 a bet365-nél, de Unibeten van egy olyan, hogy fogadáskészítő: FTC + Kaposvár 0,5 gól alatt: 1.37. Fradi mindössze 5 gólt kapott otthon idén, de ezek csak statok, Kaposvár meg elvileg a legrosszabb csapat idegenben. Nem az én tippem, csak okoskodom itt.  ;D