bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 26, 2022, 08:46:11Banki autalassal? 28 naponta 1 ingyenes igy annyit biztos nem kaphattal mint amennyit lekertel.

Bankkártya

Bocsi, nem voltam egyértelmű, banki atutalasrol van szo.

De kozben tovabbitott a haverom egy bettol erkezo emailt miszerint vizsgaljak az esetet.

IdézetBocsi, nem voltam egyértelmű, banki atutalasrol van szo.

De kozben tovabbitott a haverom egy bettol erkezo emailt miszerint vizsgaljak az esetet.
Szia!
Én is kértem tegnapelőtt kiutalást és 7347 Ft hianyzik a jóváírásból. Bankszámlára kértem kifizetést.
Írtam nekik természetesen.
Eddig soha nem volt ilyen és ezt megelőzöen több mint egy hónapja kértem kifizetést, azaz ingyenesnek kellett volna lennie.
Ha jön válasz akkor beírom ide, kérlek, hogy te vagy más is jelezze itt mert szerintem sokakat érinthet.
És még annyi hogy Erste banknál vagyok, hátha van jelentősége.
Köszi

Sziasztok!

A kiutalásos pénzlehúzás még úgy látszik nem oldódott meg.
Bár tegnap éjjel kaptam 8000 Ft ingyenes fogadást, de azért az mégse ugyanaz mint a bukott 7347 Ft.
Van valakinek további infója esetleg?
Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.


IdézetSziasztok!Két napja volt egy szokásos kifizetésem skrill-ről banki utalással.Mindig kerek összeget utalok ki,ez most 66.000 ft volt.Le is vonta a szokásos 1956 ft-ot a tranzakciónál.Ma 11-kor meg is jött a pénz,de a 66.000 helyett csak 58.745.A szokásos napközbeni utalás helyett,most viber jóváírást ír.Valaki tudja mi történhetett?Köszi

Szerintem itt is az történt, amit Maestro90 írt a Skrill topicban, hogy VIBER átutalással teljesítették a banki átutalásos kifizetését. Ennek nagyon magas díja van, azt írják, hogy sürgős és nagy összegű utalásokra használják elsősorban.

Ezt azota mar megfejtettuk. Es en írtam a viberrol.

Van akinek rendben megérkezett a kifizetése a napokban bankszámlára?
Hihetetlen, hogy semmi kommunikáció nincs.

Valószínűleg a felmerult kifizetesi problema miatt akadozik a rendszer.

Arról nem tud valaki valamit, hogy a bet365 tervezi-e bevezetni a kriptovalutás ki és befizetést? Vagy terveznek-e egy tükör oldalt kriptóra? Kicsit le vannak maradva ilyen téren.

Idézetet írta: spursBSB Dátum január 28, 2022, 23:51:43Arról nem tud valaki valamit, hogy a bet365 tervezi-e bevezetni a kriptovalutás ki és befizetést? Vagy terveznek-e egy tükör oldalt kriptóra? Kicsit le vannak maradva ilyen téren.

Vagy szimplán csak visszatennék a skrillt, vagy bármi mást a kártyán kívül.
Már az is nagy előrelépés lenne.

Idézetet írta: spursBSB Dátum január 28, 2022, 23:51:43Arról nem tud valaki valamit, hogy a bet365 tervezi-e bevezetni a kriptovalutás ki és befizetést? Vagy terveznek-e egy tükör oldalt kriptóra? Kicsit le vannak maradva ilyen téren.

A crypto eleg szabalyozatlan dolog. Ha azt nezed hogy mennyire a money laundering ellen kuzdenek, pont ellenkezoje lenne ha bevezetnek a cryptot.
Cryptot csak olyan oldalak fogadnak el akik az illegalitas hatarat suroljak.

Ingyen fogadas van az AFC es NFC dontokre.

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy iPhone-ra semmiképpen sem tölthető le a bet365 app Magyarországon? Nincs bajom a böngészővel, de azért szívesebben használnám az appot. A válaszokat előre is Köszönöm!

IdézetIngyen fogadas van az AFC es NFC dontokre.

Most kaptam SuperBowl freebet, NB1 freebet es megbecsult ugyfelkent egy sima freebetet is. Erdemes ellenorizni az ajanlatoknal.  ;)

Ti betudtok lépni?  :-\


***Már ok csak frissíteni kellett az oldalt.