Női futball -fogadások, hírek, tippajánlók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Közben megvan a francia csapat Svájc ellen, akinek mond valamit:
Sarah Bouhaddi - Corine Franco, Wendie Renard, Laura Georges, Sonia Bompastor - Camille Abily, Elise Bussaglia, Louisa Necib, Eugénie Le Sommer, Gaëtane Thiney (cap.) - Marie-Laure Delie.
Mindenesetre nem tartalékol Bruno Bini, remélem a csajok is komolyan odateszik magukat.

Az első tippem a korábbi meccsek közül a Franciaország-Svájc meccsre: over 3.0

Másik két meccsre talán majd élőben, ha lesz tipp ami tetszik. Szívem szerint dél-korea meccsét overre venném, de 1.44-ért nem igazán tetszik. Hollandia-Olaszország meg tök sokesélyes, az nálam egy tippelhetetlen meccs.
Franciákban bízok, hogy hármat összehoznak, Svájc meg egyre mindenki ellen jó  ;)
Na, majd meglátjuk.

Knapp!Minden nagyon szép,minden nagyon jó,mindennel meg vagyok elégedve! :) Női foci,egyre jobban kedvellek! :D


Idézetet írta: csibike1 Dátum február 29, 2012, 00:49:43
Knapp!Minden nagyon szép,minden nagyon jó,mindennel meg vagyok elégedve! :) Női foci,egyre jobban kedvellek! :D

Mennyi lett végül? 0-2-es félidő után 3.5 over és/vagy a min. 3 gólos német sikerre gondoltam.

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum március 05, 2012, 19:07:34
Mennyi lett végül? 0-2-es félidő után 3.5 over és/vagy a min. 3 gólos német sikerre gondoltam.

Jöttek a tippjeid, mert 4-0-ra nyertek a németek. :ok:


U17-es meccs, most kezdődik
Franciaország-Írország
Tipp: FRA gólok 1,5 felett
bet365 1,53

Ha félidőre nem jön le, akkor nagy a baj  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 19, 2012, 13:59:26
U17-es meccs, most kezdődik
Franciaország-Írország
Tipp: FRA gólok 1,5 felett
bet365 1,53

Ha félidőre nem jön le, akkor nagy a baj  ;D
Másodikra hagytak hármat a kis francia bulák, hagy izguljon a majom

Holnapra:
bwinen
U17Németország-Törökország
hazai 1,20
+
Frankfurt-Malmö
Női BL
Hazai 1.20

Bár ez tán szerdai, vagy csütörtöki, de ha bármelyik elmegy, visszafizetem a tétet. Kombiba 1.44

Frankfurt-Malmö majd lesz hosszabban is, remélem a Frankfurt 1,5 overre 1.50-körül fizetnek majd, rendesen meg lesznek pakolva a németek.

Idegenben eddig mindig bundáztak. Úgy néz ki, Lira árát még nem hozták vissza  ;D
Otthon meg mindig nyernek, és ez most is így lesz. Amúgy Malmöben a négy legjobbjuk a padon ült, fogalmam sincs milyen megfontolásból  ::)


15:00
FFC FRankfurt- Malmö
Női BL visszavágó (első meccs Malmö 1-0 Frankfurt)

Idegenben a Frankfurt nem volt az igazi, de hideg szeles genyó idő volt, ráadásul műfű...
Most otthon Lirával a kezdőben szétszedik a Malmöt.

1.20 a hazai, én majd Frankfurt 1.5 overt játszok, remélem 1.40 körül adnak majd rá élőben.

Kellenek a gólok, mert ha egyet talál a Malmö, akkor már három kell a hazaiaknak. Elméletileg mondjuk az is simán meglesz...
Meglátjuk

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 21, 2012, 14:33:14
15:00
FFC FRankfurt- Malmö
Női BL visszavágó (első meccs Malmö 1-0 Frankfurt)

Idegenben a Frankfurt nem volt az igazi, de hideg szeles genyó idő volt, ráadásul műfű...
Most otthon Lirával a kezdőben szétszedik a Malmöt.

1.20 a hazai, én majd Frankfurt 1.5 overt játszok, remélem 1.40 körül adnak majd rá élőben.

Kellenek a gólok, mert ha egyet talál a Malmö, akkor már három kell a hazaiaknak. Elméletileg mondjuk az is simán meglesz...
Meglátjuk

Jó kis 0-0-ás félidő, ezután tuti, hogy 1-0 és hosszabbításban megy tovább a Frankfurt

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 21, 2012, 14:33:14
15:00
FFC FRankfurt- Malmö
Női BL visszavágó (első meccs Malmö 1-0 Frankfurt)

Idegenben a Frankfurt nem volt az igazi, de hideg szeles genyó idő volt, ráadásul műfű...
Most otthon Lirával a kezdőben szétszedik a Malmöt.

1.20 a hazai, én majd Frankfurt 1.5 overt játszok, remélem 1.40 körül adnak majd rá élőben.

Kellenek a gólok, mert ha egyet talál a Malmö, akkor már három kell a hazaiaknak. Elméletileg mondjuk az is simán meglesz...
Meglátjuk

A sima hazai nem volt veszélyben, de az overemért megint éveket kellett öregedni. 88. percben azért leesett a 2. majd a 90. percben a 3. is. Marozsán Dzseninek az első meccsen is, és ma is volt egy zúgó kapufája, majd ketté tört a keresztléc. Dzseni jó lesz, Lira viszont nagyon nincs formában. Gaerefrekes viszont kib*szott jó!!!


3-0 a vége, holnap délben játszik a Potsdam, szerintem kettőt idegenben is lőnek a Rossiyankának. Az oroszok jó bevásároltak, svéd és brazil légiósok, de nekem nem tűntek egységesnek. Lesz tere a Potsdam támadóinak, valahogy megpróbálok gép elé kerülni, és nyomni egy Potsdam 1,5 overt majd élőben!

"3-0 a vége, holnap délben játszik a Potsdam, szerintem kettőt idegenben is lőnek a Rossiyankának. Az oroszok jó bevásároltak, svéd és brazil légiósok, de nekem nem tűntek egységesnek. Lesz tere a Potsdam támadóinak, valahogy megpróbálok gép elé kerülni, és nyomni egy Potsdam 1,5 overt majd élőben! "
Félidőben volt 0-2, most járnak 0-3-nál...
1.66-ért nem kicsit érte meg

Svájc-Törökország
3 perc múlva kezdik

tipp: félidő 2,5 over
Odds: 2.00
bet365

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 31, 2012, 17:56:12
Svájc-Törökország
3 perc múlva kezdik

tipp: félidő 2,5 over
Odds: 2.00
bet365


Ahhoz képest, hogy a 9. percben 2-0 volt, egészen a 30. percig kellett várni a 3-ra. Botrány  ;D