Téli sport tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nagyon jó oldal a www.biathlonworld.com,én mindig ezt tekintem irányadónak,a Calendar rész alatt lévő indulási időpontokat (ha az időjárás is úgy alakul)általában betartják.A Live Broadcasting résznél pedig megy élőben az aktuális verseny.
Amúgy is rengeteg információ,interjú van ezen az oldalon,tudom ajánlani!Ha megy az angol akkor azért ha még nem elég jól akkor azért!

"Mar Solemdalon el fog menni."
Én L'Abee-Lund-ben nem bízok.

En is azt nezem mindig. Mar evek ota.. Most is ott kovetem a liveban a versenyt mert dolgozok..

Es meg a tipp is leeshet

Jó verseny volt.Ilyen odds mellett ez egy jó tipp volt,nem sok hiányzott.
(Más:szerintem Dorothea Wierernek van a legjobb feneke!)

Találtam néhány érdekes fogadást a Tippmixprón a délutáni tömegrajtos női biathlonversenyre.Az egymás elleni fogadásnál vannak olyan oddsok amiben lehet érték.Makarainen hazai pályán megy és az utóbbi versenyek (pl.olimpia)elég haloványan sikerültek neki viszont hajt a Világkupa első helyére.Verheti Domrachevát 2,05-ért.Selina Gasparin egyszerűen jobb mint Solemdal,a legjobb 20-ba gyakran befér amíg Solemdallal ritkán fordul elő ilyesmi,1,9-ért talán játszható.Viszont Hildebrandt Vitozzi ellen 2,35-el és Kryuko Skardino ellen 2,4-el szerintem sokkal jobb odds mint a valós erőviszonyok.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum március 11, 2018, 09:27:55
Találtam néhány érdekes fogadást a Tippmixprón a délutáni tömegrajtos női biathlonversenyre.Az egymás elleni fogadásnál vannak olyan oddsok amiben lehet érték.Makarainen hazai pályán megy és az utóbbi versenyek (pl.olimpia)elég haloványan sikerültek neki viszont hajt a Világkupa első helyére.Verheti Domrachevát 2,05-ért.Selina Gasparin egyszerűen jobb mint Solemdal,a legjobb 20-ba gyakran befér amíg Solemdallal ritkán fordul elő ilyesmi,1,9-ért talán játszható.Viszont Hildebrandt Vitozzi ellen 2,35-el és Kryuko Skardino ellen 2,4-el szerintem sokkal jobb odds mint a valós erőviszonyok.

ugyanezek a parositasok vannak Pinnacle-n jobb oddsokkal, pl. most Makarainen 2.19, Gasparin 2.01, Hildebrand 2.55, Kryuko 2.62.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum március 11, 2018, 09:27:55
Találtam néhány érdekes fogadást a Tippmixprón a délutáni tömegrajtos női biathlonversenyre.Az egymás elleni fogadásnál vannak olyan oddsok amiben lehet érték.Makarainen hazai pályán megy és az utóbbi versenyek (pl.olimpia)elég haloványan sikerültek neki viszont hajt a Világkupa első helyére.Verheti Domrachevát 2,05-ért.Selina Gasparin egyszerűen jobb mint Solemdal,a legjobb 20-ba gyakran befér amíg Solemdallal ritkán fordul elő ilyesmi,1,9-ért talán játszható.Viszont Hildebrandt Vitozzi ellen 2,35-el és Kryuko Skardino ellen 2,4-el szerintem sokkal jobb odds mint a valós erőviszonyok.

Sima volt...  ;D Kryuko hat tizeddel verte Skardinot  :D ,Gasparin 27. és Solemdal 28.lett  :D .Csak Hildebrand vesztett így vastagon nyertem.  :redchug:

A 4 sanc zaro versenye Bischofshofenbol, Stoch tavaly itt huzta be a Grand Slamet es nyerte meg mind a 4 versenyt, ez ma sikerulhet Kobayasinak is, de nem ra fogadok, hanem arra, hogy a tavalyi meneteles utan Stoch ezen a versenyen azert ugrik vagy ket jot zaraskent es bekerul a legjobb 6 versenyzo koze.

Siugras - Bischofshofen - HS 142
Elso 6-ban vegez
Kamil Stoch - igen 1,61

Megint síugrás (sírepülés inkább..), Oberstdorf HS235 3. verseny:

Pénteken a 18 éves Timi Zajc a második ugrásával nagyon odakent a mezőnynek, és megnyerte a versenyt, az első fordulós ugrásra van egy érdekes párosítás, méghozzá Kamil Stochhal tette párba a bet, aki ugye tavaly a négysáncon 4/4-et behúzott, de idén azért közel sem megy úgy neki, eddig Oberstdorfban sem brillírozik, a két ugrása közül az egyikbe idén általában hiba csúszik, én most is bízom ebben, és abban, hogy Timi Zajc megint hozza a jó formáját, és megveri a lengyelt az első körben.

Párosítás 1.forduló: Kamil Stoch - Timi Zajc V 2,00

A másik tipp pedig egy német dobogó, egész szezonban kitűnő formában van Eisenbichler, hazai sáncon is elég jól megy neki most a hétvégén, pénteken harmadik lett, tegnap második, ebből a jelenlegi nagyon erős mezőnyből is kiemelkedik most egy kicsit, a dobogós pozíciójáért elég jó oddsot kapunk szerintem...

Markus Eisenbichler - dobogón végez 1,66

#114 március 23, 2019, 22:06:50, peshark
Holnap reggel a szloveniai Planican egy hatalmas multu verseny, a szlovenok orias formaban, barki ott lehet kozuluk az elso 6-ban, Zajc es D.Prevc nalam tuti, de a jo oreg Peter Prevc is becsusszanhat nagyon szep oddsert...

Kamil Stoch formaja kicsit megcsuszott, egy repulo sancon Kubacki siman hozhat rajta egy 10 metert is akar, nalam az nagyon eros tipp. Szinten siman 8/10 erossegre tennem, hogy Prevc elorebb vegez, mint az orosz, lattam a penteki es a szombati versenyt is, nagyon elik a planicai sancot a szlovenek, szerintem ez holnap is kijon.



Itt amugy van par info a versenyrol es az ugrok eddigi eredmenyeirol, ha valakit erdekel..:
https://www.fis-ski.com/DB/general/results.html?sectorcode=JP&raceid=5277

Peter Prevc elszurta a masodik ugrasat, igy a hozza fuzodo ket tipp kuka, a masik harom erosebb tipp szepen jott.. :)

Egy ember, aki már régóta érdemelt volna valami nagy győzelmet, csak sosem tudott konzisztens jó formát nyújtani hosszabb ideig... Most sikerült, Kubacki a 2020-as 4 sánc verseny győztese! :great: :great: :great: