Segitseg

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Excel-ben lévő statisztikai adatokat szeretném valahogy (lehetőleg automatizált módon) adatbázist építő program segítségével átkonvertálni, és építeni így egy offline/online adatbázist, amiben időnként mindig tudnám gyűjteni az adatokat, lekérdezéseket készíteni, külön számításokat, kimutatásokat, stb.
Maga az excel teljesen kész van, csak át akarnám emelni egy egyszerűbb adatbázisba, mert nem akarok idő hiányában vesződni mindig az excellel, meg külön fájlokat készíteni, stb.
Ha esetleg vkinek van ebben tapasztalata, vagy tudna segíteni hogyan induljak el, megköszönném.
üdv, :cya:

Idézetet írta: thzoli69 Dátum június 21, 2022, 17:39:24Sziasztok!

Volt már esetleg valakinek olyan gondja a Bet365-tel, hogy az oldal nem töltödik be teljesen?
A főoldal megjelenik, utána viszont a sportágat már nem tudom kiválasztani.Tegnap óta nem megy rendesen.
Előre is köszi a segítséget!
Én Opera böngészőt használok még sose volt vele gond. :)

Idézetet írta: perkon Dátum szeptember 30, 2022, 12:40:11Sziasztok!

Excel-ben lévő statisztikai adatokat szeretném valahogy (lehetőleg automatizált módon) adatbázist építő program segítségével átkonvertálni
Ha csak sima táblázatról van szó, akkor azt el tudod menteni CSV fájlba, amit utána a legtöbb adatbázis kliensprogram be tud importálni az adatbázisodba. De előtte létre kell hoznod az adatbázist, ami az excelnek megfelelő oszlopokat tartalmazza.

#273 március 13, 2023, 17:15:28, oakland23
Segítség!

Tudom, hogy van olyan oldal, ahol meg lehet nézni a szorzók alakulását, de nem igazán találom, melyik az.
Az MTK-DVTK meccsen a 3,5 over/under alakulása (unibet) érdekelne speciel, méghozzá az, ma ilyen 30 perces lebontásban kb.

Köszi előre is, aki tud segíteni.

Fél óránként nincsen, de oddsportalon (amit gondolom ismersz) ott ezek a mozgások vannak megjelenítve:
Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Köszönöm! Igen azt néztem, és jobb is, mint a semmi! De én emlékszem valami oldalra, ahol ilyen 5-10 percekre volt lebontva, bár lehet, hogy csak bet365-ös szorzók, és fogalmam sincs, hogy mondjuk NBII-re ez megvolt-e, vagy csak top ligákra. Mondjuk simán benne van, hogy az emlékeim rosszak, mert valaki már biztos beírta volna a tutit.
Még eszembe jutott, hogy itt hátha tippelt tippjátékban 3,5 overt 12:00 és 13:00 körül, de senki  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 13, 2023, 19:17:34Köszönöm! Igen azt néztem, és jobb is, mint a semmi! De én emlékszem valami oldalra, ahol ilyen 5-10 percekre volt lebontva, bár lehet, hogy csak bet365-ös szorzók, és fogalmam sincs, hogy mondjuk NBII-re ez megvolt-e, vagy csak top ligákra. Mondjuk simán benne van, hogy az emlékeim rosszak, mert valaki már biztos beírta volna a tutit.
Még eszembe jutott, hogy itt hátha tippelt tippjátékban 3,5 overt 12:00 és 13:00 körül, de senki  ;D

Az oddsportalon amikor oddsváltozás van, a fent mutatott módon az összeset szerepeltetik, nem külön X perces frissítésekkel.
Viszont nekem meg olyan rémlik, hogy a Betfairon utólag meg lehet nézni élő oddsok tán percenkénti alakulását is, meg hogy ezekre mennyi tét érkezett, de ha minden igaz, ez regisztrációhoz kötött. (Már ha releváns)

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 13, 2023, 19:17:34Köszönöm! Igen azt néztem, és jobb is, mint a semmi! De én emlékszem valami oldalra, ahol ilyen 5-10 percekre volt lebontva, bár lehet, hogy csak bet365-ös szorzók, és fogalmam sincs, hogy mondjuk NBII-re ez megvolt-e, vagy csak top ligákra. Mondjuk simán benne van, hogy az emlékeim rosszak, mert valaki már biztos beírta volna a tutit.
Még eszembe jutott, hogy itt hátha tippelt tippjátékban 3,5 overt 12:00 és 13:00 körül, de senki  ;D

Szerintem a betsapi-ra gondolsz, ott még a meccsközbeni oddsváltozás is vezetve van percenként, csak elvileg fizetős, úgyhogy nekem most nem sikerül kicsikarni belőle semmit, de biztosan láttam már ilyen listát, de nem értem, hogyan...

https://hu.betsapi.com/

Hello!

Egy kis help kellene!
Korábban mindig kaptam értesítéseket itt a weboldalon, de valami az utóbbi napokban nem klappol. Megnéztem a csengő mögöttti beállításokat, de mintha minden okés lenne. Más is tapasztalt ilyet vagy ez most nálam valami bug vagy elállítás.  :cya:

Idézetet írta: riverside Dátum április 13, 2023, 08:04:34Hello!

Egy kis help kellene!
Korábban mindig kaptam értesítéseket itt a weboldalon, de valami az utóbbi napokban nem klappol. Megnéztem a csengő mögöttti beállításokat, de mintha minden okés lenne. Más is tapasztalt ilyet vagy ez most nálam valami bug vagy elállítás.  :cya:

Én például az elmúlt 5 maradj talponból csak egyen vettem részt, mert nekem sem jött értesítés.

Idézetet írta: riverside Dátum április 13, 2023, 08:04:34Hello!

Egy kis help kellene!
Korábban mindig kaptam értesítéseket itt a weboldalon, de valami az utóbbi napokban nem klappol. Megnéztem a csengő mögöttti beállításokat, de mintha minden okés lenne. Más is tapasztalt ilyet vagy ez most nálam valami bug vagy elállítás.  :cya:
Fórumos értesítésekre gondolsz?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 13, 2023, 22:00:54Fórumos értesítésekre gondolsz?

Igen a fórumos meg a főoldali.

A kettő két külön rendszer még mindig, nem tudom egyberakni őket. Esetleg kapcsold be a fórumra az e-mailes értesitőket. Nekem jött értesités erről a válaszról, neked nem?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 14, 2023, 07:31:01A kettő két külön rendszer még mindig, nem tudom egyberakni őket. Esetleg kapcsold be a fórumra az e-mailes értesitőket. Nekem jött értesités erről a válaszról, neked nem?

Kezdem azt érezni, hogy napokig nem történt semmi érdemleges a figyelt fórumtopikokban és azért nem jött értesítés? :) Mert most megindult.
Ha ez lehetett, akkor pedig elnézést a kellemetlenségekért.  :beerchug: 

ez a biztositos dolog hogy müxik?

200 forintot tettem 1.45-s oddsal és vesztés esetén 61 forintal biztositotta.
Most vesztéskor akkor mennyit kapok vissza a összes 261 forintbol?