Galabingo

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 november 14, 2013, 17:05:32, Knapp
Idézetet írta: ncis88 Dátum november 14, 2013, 16:36:55
Knapp, én tegnap adtam meg az aliast, mikor játszhatok? Azt hittem már ma, mert termsben  next dayt rnak,de én nem láttam newbie termet 1órakor.

Azon a számlán keresed, amit már régebben regisztráltál?
Lehet, hogy a regisztrációd után játszhattál volna, nem a chat név választása után, nem tudom.
Nekem nem egyértelmű...

http://www.galabingo.com/promotions/newbie

Egyébként a bingo lobbyban (a "Play bingo" utáni kezdőképernyőn) a felső sorban külön fülön kéne lennie a Newbies résznek.

Biztos hogy az alias megadás számít. Coralon is így van és amikor tegnap megadtam itt, akkor kijött az üzenet hogy játszhatok.. csak épp a szobát nem találtam.

...vagy a játékok között van a listában a Newbies?!

Már keverem a termeket.  :)

Valaki, aki ott garázdálkodik, segíthetne!  :)

De jól gondolom, nem, hogy magyar idő szerint 1től3ig és 8tól 10ig van nyitva a terem?

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 14, 2013, 17:20:06
De jól gondolom, nem, hogy magyar idő szerint 1től3ig és 8tól 10ig van nyitva a terem?
Jól 12:55kor én már bejelentkezem,mert 13órákkor kezdik már az első sorsolást ugyanigy teszek persze este 19:55kor is.Én a főoldalról szoktam belépni ott rámegyek a promócióra majd látod az ajánlatokat akciókat és lapozol egyet a nyillal,ahol a macis ikonnál ki van irva,hogy free bingo daily play now majd a sárga ablakok-szobák közül newbie roomra mész ahol most azt irja,hogy 19:50kor nyitják a termet,igy csak schedulet látni.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 14, 2013, 16:35:12
Hányan vannak most az újoncok?
Abból lehet számolgatni és akkor számítunk pechesnek, ha mondjuk 30 partinként nyernünk kéne, de 60-ból sem jön össze.

Azért azt írjátok meg, hogy megadták-e a visszatérítést az "újoncoknak" a tegnapi win-win után!

Én nem kaptam meg a tegnapi win-win után a visszatérítést, ha holnap délelőtt se érkezik meg, akkor írok nekik. Más új játékos se kapta meg ma?
Ma délután a newbie terem ha jól emlékszem 50 körüli létszámmal indult és a végén már 100 fölött voltunk, nem sok esély volt nyerni. Egyébként én is tegnap regisztráltam, és kezdtem el játszani, és ma jelent meg a newbie terem.

Idézetet írta: norbi33 Dátum november 14, 2013, 19:12:28
Én nem kaptam meg a tegnapi win-win után a visszatérítést, ha holnap délelőtt se érkezik meg, akkor írok nekik. Más új játékos se kapta meg ma?
Ma délután a newbie terem ha jól emlékszem 50 körüli létszámmal indult és a végén már 100 fölött voltunk, nem sok esély volt nyerni. Egyébként én is tegnap regisztráltam, és kezdtem el játszani, és ma jelent meg a newbie terem.

Egy óra alatt 10 parti van, egy nap alatt 40, azaz egy nap 120 nyereményt osztanak ki.
120-as átlagos létszámnál naponta egyszer nyerünk átlagosan, 60-as létszámnál kétszer.

Általában esténként vannak többen...
A játékosok száma meg a két órán belül nőni szokott, az elejére nem mindenki talál oda, de ha már ott van és nem is tudja végig figyelni, egy autobuy megveheti neki a szelvényeket.  :)

Reggel próbálkoztam nyerni 15-20játékos között a city teremben,de egyszer sem nyertem semmit sem,igy el is buktam a 39fontomat,még maradt 20,pozitivum,hogy indulhatok a vasárnap esti  versenyen,ahol nyerni fogok ;D

Idézetet írta: fili76 Dátum november 15, 2013, 07:56:16
Reggel próbálkoztam nyerni 15-20játékos között a city teremben,de egyszer sem nyertem semmit sem,igy el is buktam a 39fontomat,még maradt 20,pozitivum,hogy indulhatok a vasárnap esti  versenyen,ahol nyerni fogok ;D

De te most a bónuszból játszottál vagy már saját pénzből?
Mert ha napok óta win-win-ezel akkor az napi akár 9,6 font "átváltást" jelent bónuszból éles pénzre...

Idézetet írta: Knapp Dátum november 15, 2013, 11:05:38
De te most a bónuszból játszottál vagy már saját pénzből?
Mert ha napok óta win-win-ezel akkor az napi akár 9,6 font "átváltást" jelent bónuszból éles pénzre...
Bónuszból és a bónusz által nyert-átváltott pénzből is,még nem fizettem be saját pénzt.Kipróbáltam még játékokat is amiket chaten reklámoztak 20pörgetésből semmit sem nyertem,pedig alaptéten játszottam.Kicsi-nagy játékon is A-ra A-t adott:-).Bingóban meg a szerencsén múlik szerintem tényleg kevesen voltunk és volt,hogy max jegyet is vettem mire látom,hogy egy srác elvitt pl.1partin belül 2sort és bingót is,majd következő körben megint övé a bingó.Nekem meg egy játékon sem semmi.De nem szólhatok semmit,mert a free játékokon nyertem 40-50fontot fontot meg a win-winen is 10fontot.

Ma se kaptam meg még az előző két napon játszott win-win bingó után a vesztes szelvények jóváírást. Rákérdeztem a chat-en, de azt válaszolták, hogy 48 órán belül lesz, és még nem járt le.
Más is van így, hogy nem kapta meg? Vagy én azért nem kapok, mert egyszer nyertem 10 fontot és így a többire se jár?

Idézetet írta: norbi33 Dátum november 15, 2013, 11:49:45
Ma se kaptam meg még az előző két napon játszott win-win bingó után a vesztes szelvények jóváírást. Rákérdeztem a chat-en, de azt válaszolták, hogy 48 órán belül lesz, és még nem járt le.
Más is van így, hogy nem kapta meg? Vagy én azért nem kapok, mert egyszer nyertem 10 fontot és így a többire se jár?
Én is nyertem 10fontot és jóváirták a tegnapi 9,60at most néztem.Ha jól tudom 72órájuk van rá,legalábbis én chaten igy szoktam olvasni.A személyimet meg már el is fogadták mindössze 2nap kellett hozzá,szerdán küldtem el nekik. :ok:

Idézetet írta: fili76 Dátum november 15, 2013, 12:00:41
Én is nyertem 10fontot és jóváirták a tegnapi 9,60at most néztem.Ha jól tudom 72órájuk van rá,legalábbis én chaten igy szoktam olvasni.A személyimet meg már el is fogadták mindössze 2nap kellett hozzá,szerdán küldtem el nekik. :ok:

Köszi a választ, akkor megnyugodtam, és merek ma is játszani, vagyis tisztára mosni a bónuszt. Csak itt írtátok, hogy másnap jóváírták többeteknek, én meg a szerdait se kaptam még meg, de akkor bízom benne.

Nincs mit szivesen,elvégre vesziteni nem veszithetsz amúgy sem,csak nyerhetsz az egészen,hisz ingyen van.Ha majd befizetek és véletlenül-lehet-elbukom a 10fontomat,de legalább szórakozok-szórakoztam egyet.Sok szerencsét.

Próbálta már valaki azt,hogy ahol pl.27-en 30-an vannak maximális 72szelvényt vásárol a bónusz egyenlegéből?Volt még 4font bónuszom és még elszórakozom vele...Első játékban egy srác mindent megnyert 1-2sort és bingót is......