frostling

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 október 23, 2010, 04:02:52, frostling
FRI 22 OCT 2010

Igyekeztem helyrehozni a szerdai FULLTILTem és a BRom töréseit, ami szerencsére sikerrel zárult ;)

Results  

FULLTILT Day    15   6   9         Köztük a már említett, ominózus $12 :crazy:  

Tegnap             2   1   1

Ma                   7   5   2



BR   $77.51

Beültem még 1 kis CG - re, amit nem bántam meg, kb. fél óra játék után elérkezett az én pillanatom AA vs marcomars34 QQ és máris jobban néz ki (1 kicsit) a BR - om :) A Cash Game nem az erősségem, ritkán játszok és a lehető legalacsonyabb téten, de most szépen összejött :)



BR   $78.76




MY AIMS

Most már szerencsére van értelme a CÉLjaimmal újra foglalkozni ;)

Short Time                                              $100   DEADLINE SUN 31 OCT 2010

Long TIME (to reach MY OWN RECORD)         $132   DEADLINE MON 06 DEC 2010 = SANTA CLAUS DAY angel

Szia frostling,

A naplóírásban a legfontosabb dolog az őszinteség, főleg magaddal szemben, és azt kell mondjam példás, ahogyan vezeted. Ahogy látom, te meg én egy hajóban evezünk, ha ugyanolyan őszintén vezettem volna, az én naplóm is hasonlóképpen nézett volna ki, amikor a Partypokeres 50$-os pénzemet elkezdtem forgatni.

Remélem nem veszed rossz néven, vagy tolakodásnak, de szerintem most van itt az ideje, hogy végigolvasd újra és elemezd a gyenge pontjait a BR managementednek, mert akárhogy igyekszel, hogy építsd a bankrollod, csak apad. Én ezt ott és akkor nem tettem meg, el is buktam az egészet...

Tudom, hogy semmi alapom nincs arra, hogy tanácsokkal lássalak el, de azért egy-két dolgot leírok a saját példámból okulva:

- Van most hetvenvalahány dollárod, ez a BR management "szabályai" szerint 1$-os SNG szintre tesz. Már az sem szerencsés ha felette játszol, az pedig végképp nem, ha tiltből magasabb szintre mész.

- Gondold át, hogy a DON a megfelelő módja-e a pénzed gyarapításának. A rake miatt 60%-ot kell megnyerned ahhoz, hogy profitos legyen, ami nem is olyan könnyű, mint amilyennek látszik. Gondolj bele, ahhoz hogy nyerj, három handben általában részt kell venned, ha minden lejátszott handben 80-20%-ra vagy esélyes, akkor is feszegeted a 60%-os esélyedet, ami a profit limit.  A normál SNG ellenben sokkal jobban fizet,  mindent megnyert verseny majdnem négy beülőt hoz, és akkor még nem beszéltünk a második és harmadik helyekeről, mert oda is elég jól oda lehet érni. És az ellenfelek sem annyira passzívak, jobban, többet lehet ügyeskedni.

- Nem tudom, kell-e heti, havi célokat kitűzni, mert ez is csak tiltre tesz, ha nem érzed, hogy megfelelő ütemben közelítesz a célhoz. A száz dolcsid meglesz, amikor itt lesz az ideje.


Ismétlem, nem merném venni a bátorságot, hogy kioktassalak, hogyan játssz, csakis a saját negatív élményeimet akartam megosztani Veled.


Sok sikert az asztaloknál, leszünk mi még pókermilliomosok!!!    :great:

#32 október 23, 2010, 12:21:06, frostling
Idézetet írta: söprű Dátum október 23, 2010, 11:18:27
Szia frostling,

A naplóírásban a legfontosabb dolog az őszinteség, főleg magaddal szemben, és azt kell mondjam példás, ahogyan vezeted. Ahogy látom, te meg én egy hajóban evezünk, ha ugyanolyan őszintén vezettem volna, az én naplóm is hasonlóképpen nézett volna ki, amikor a Partypokeres 50$-os pénzemet elkezdtem forgatni.

Remélem nem veszed rossz néven, vagy tolakodásnak, de szerintem most van itt az ideje, hogy végigolvasd újra és elemezd a gyenge pontjait a BR managementednek, mert akárhogy igyekszel, hogy építsd a bankrollod, csak apad. Én ezt ott és akkor nem tettem meg, el is buktam az egészet...

Tudom, hogy semmi alapom nincs arra, hogy tanácsokkal lássalak el, de azért egy-két dolgot leírok a saját példámból okulva:

- Van most hetvenvalahány dollárod, ez a BR management "szabályai" szerint 1$-os SNG szintre tesz. Már az sem szerencsés ha felette játszol, az pedig végképp nem, ha tiltből magasabb szintre mész.

- Gondold át, hogy a DON a megfelelő módja-e a pénzed gyarapításának. A rake miatt 60%-ot kell megnyerned ahhoz, hogy profitos legyen, ami nem is olyan könnyű, mint amilyennek látszik. Gondolj bele, ahhoz hogy nyerj, három handben általában részt kell venned, ha minden lejátszott handben 80-20%-ra vagy esélyes, akkor is feszegeted a 60%-os esélyedet, ami a profit limit.  A normál SNG ellenben sokkal jobban fizet,  mindent megnyert verseny majdnem négy beülőt hoz, és akkor még nem beszéltünk a második és harmadik helyekeről, mert oda is elég jól oda lehet érni. És az ellenfelek sem annyira passzívak, jobban, többet lehet ügyeskedni.

- Nem tudom, kell-e heti, havi célokat kitűzni, mert ez is csak tiltre tesz, ha nem érzed, hogy megfelelő ütemben közelítesz a célhoz. A száz dolcsid meglesz, amikor itt lesz az ideje.


Ismétlem, nem merném venni a bátorságot, hogy kioktassalak, hogyan játssz, csakis a saját negatív élményeimet akartam megosztani Veled.


Sok sikert az asztaloknál, leszünk mi még pókermilliomosok!!!    :great:

SAT 23 OCT 2010

Szia Söprű!

Köszönöm szépen a hozzászólásod, 1általán nem veszem kioktatásnak, sőt KÖSZÖNÖM a jó tanácsokat és szerintem is igazad van. Mindenképp elgondolkodom és átgondolom a stratégiám, h.an tovább a BR - om építésével.

Ma is játszottam 1et a szokásos DON $5.50 - el és behúztam a csodás 5. helyen, így elindultam FELFELÉ és remélem az ÁLOMHATÁR $100 - ig meg sem fogok állni, viszont amiket mondtál Söprű azok bölcs és elgondolkodtató gondolatok. Valamilyen szinten valóban hasonló cipőben járunk mind2en, m. TE is én is FULLTILTre szaladtunk, TE sajnos lenulláztad magad, én is kegyetlenül szétszagattam a felépített birodalmam 1 éjszaka alatt, de NEM ADJUK FEL, felállunk és újra belevágunk, amíg fel nem építjük a a BIRODALAMAT!
Még abban is hasonlítunk 1másra, h. nem igazán az ellenfeleket kell legyőznünk az asztaloknál, hanem saját magunkat, óriási önfegyelemre és türelemre van szükségünk ahhoz, amikor pl. AJc v. AJd v. AQ v.1010 v. esetleg JJ(ami ráadásul BUKÓ lap!) ott van a kezünkben és el tudjuk dönteni azt, h. biztos, h. beszálljak a játékba v. inkább okos stratégiával eldobom, m. nekem a 4. és az 5. hely is annyit ér (ez tény), mint az első v. a második. Ma már ott tartok, h. el tudom dobni akár az AQ -t is, viszont az AK még nagyon nagy hatást gyakorol rám, épp úgy mint az AA v. KK v. QQ, a JJ - től viszont egyenesen parázok, m. soxor megadtam és csúnya vége lett, ma már dobó lapnak számít erősen, persze a helyzettől , pozíciótól függ minden!



BR   $83.26

#33 október 25, 2010, 22:59:47, frostling
SUN 24 OCT 2010


Vasárnap éjjel még játszottam 1et a szokásos DON $5.50 - el és behúztam a csodás 4. helyen.

Tegnap            1   1   -



BR   $87.76



MON 25 OCT 2010

Sajnos ma nem ment a játék, 2-3 alkalommal csúnyán lemákoltak. A BR - om lerongáltam ismét, tényleg váltanom kellene $5.50 - ről lefelé, úgy tűnik rizikós ez az $5.50 - es szint nekem túlságosan is. Persze ezt még végig kell gondolnom, m. az $5.50 - es DON IGAZI játékélményt nyújt, tényleg élvezek játszani ezen a szinten, míg az $1.10 - es szintet nem veszem túl komolyan és nem vagyok ott 100 % - osan. Játszottam 1 ch & ch Tourney - t is, a szokásos vereséggel a Tourney - kon. Összeségében igazi TILT közeli élmény ismét. SHIIIT :crazy:



Ma                 8   3   5



BR   $78.26

CÉLokról így most tényleg nem kell írni.  Ill. 1 CÉLom van jelenleg, mégpedig elérni a BASE CAMP - et, amelyhez kemény 1.04 SP kell már csak!!

MY AIM

Short Time                                              SP 1.04  = BASE CAMP   DEADLINE SUN 31 OCT 2010

#34 november 06, 2010, 23:24:19, frostling
TUE 26 OCT 2010


---         Szerencsére munka és nem volt időm pókerezni!!!



WED 27 OCT 2010


Ma           5   2   3

Négy szokásos $5.50 DON és 1 Putana $1.10, TOP3=MONEY, a Putana -t simán elbuktam, nem tudom komolyan venni.



BR   $75.11



CÉL, h. minél kevesebbet bukjak, na jó, azért nem, de ah. most állok az POCSÉK, a MAI napon 2xer kegyetlenül lemákoltak, az egyiket elfogadtam: me QQ vs KK pre - flop all - in, hát ez belefér, de menjen a jó fr..ba, h. pont KK - ja van, amikor nálam van a Qrva páros!! Viszont a legutolsó vereségem nem tudom feldolgozni, ez sokkkk nekem, me KK vs QQ és RIVER Q, na ne ez azért túlzás :crazy: A mellékletben ki - ki vérmérséklete szerint, nyugodtan tekintse meg a horrort, h.an gyilkolják meg rohadt nagy mákkal a BR - om :crazy:

MY AIMS

Short Time                                             SP 1.04  = BASE CAMP  DEADLINE SUN 31 OCT 2010   MISSION   COMPLETE   WELL   DONE :angel:

Short Time 2                                           BR $80                         DEADLINE    SUN 07 NOV 2010

Long Time :o                                          BR $93                         DEADLINE   MON 06 DEC 2010 SANTA CLAUS   :angel::angel:

Még ma éjjel beültem egy játékra, a szokásos, kedvencem $5.50 DON és győzelem, megszereztem a csodálatos 5th  helyet és természetesen kicsit feljavítottam a sérült BR - om:angel:

Final Result   6   3   3      All is good if end is good ;)


BR   $ 79.61

#35 november 06, 2010, 23:23:48, frostling
THU 28 OCT 2010


Ma nem játszottam, m. fociztam, nálam a csüt. esték - éjszakák a fociról szólnak, ami nem is baj, m. néha kell egy kis áramszünetet tartani.

---



FRI 29 OCT 2010

Tegnap még játszottam 2 derbyt, a végeredmény nagyszerű lett, mind2őt behúztam :angel:  Viszont le kell írnom egy nagyon fontos dolgot a saját játékomról, méghozzá azt, h. TAKTIKAt VÁLTOZTATTAM!!!

A 2 játék természetesen a nagy kedvencem DON $5.50 volt, amit három fázisra osztok fel,
1st PHASE vagy the BEGINNING, itt igyekszem frostling maradni, tehát xtrán passzívan játszani és szinte mindent eldobni,semmi TILT, csak az érzelmek lefagyasztása, még akkor is, ha jönnek AK, AQ, AJ, nos már ott tartok, h. eldobom őket, miközben csak ülök és figyelek, figyelem az ellenfeleimet, h. ki mit lép és főleg ki mekkorát hibázik, a fish-ek már ebben a szakaszban elvéreznek, őket szeretjük a legjobban, 10-ből 8 már itt kihullik a másik 2ő pedig val'szeg nem sokkal később, lol.
Ezt követi a MID PHASE, itt már max. 1, néha csak 2 fish marad, de ők messziről bűzlenek és általában, akik itt vannak ők már tudnak pókerezni, ismerik a játékot. Ez a szakasz kb. 15-30 v. inkább 20-40es vakszinten ér minket. A Sleeping Mode-ot itt át kell kapcsolni 1 kicsit, de csak óvatosan, okosan, ravasz módon, különben hamar megvan a baj és akkor nincs mese bye - bye. Itt már meg kell próbálni megvédeni a nagy vakot, ill. megszerezni a kis vakot v. jó pozícióból támadni, de csakis, kizárólag with premium cards!
Végül jön a FINISH, finalé,a BUBBLE TIME, na ha már itt vagy és nem 1.000 alatt van a zsetonmennyiséged, akkor itt már nem sok kell, h. behúzd, de egy apró hiba és halott vagy, kivégeznek, de ha jól játszol okosan, akkor tiéd lesz a trófea, TOP5 :angel: Ez az én taktikám, a legújabb, amivel ki is alakítottam egy illusztris végeredményt erre a napra. A lényegen pedig sokat lendített, mindjárt szebb a BR-om ;)


Final Result           2   2   -




BR   $88.61


MY AIMS

Short Time                                            SP 1.04  = BASE CAMP  DEADLINE SUN 31 OCT 2010   MISSION   COMPLETE   WELL   DONE

Short Time 2                                          BR $93                         DEADLINE     SUN 07 NOV 2010

Long Time                                             BR $100                        DEADLINE   MON 06 DEC 2010 SANTA CLAUS  


#36 november 06, 2010, 23:28:44, frostling
SAT 30 OCT 2010


Reggel játszottam 1et és győzelem, szokásos DON $5.50:)

Final Result           1   1   -




SUN 31 OCT 2010 - WED 03 NOV 2010

HOLIDAY!!! :D MY WIFE & me had a HOLIDAY in AUSTRIA :D  WE both love AUSTRIA :D



THU 04 NOV 2010

Work



FRI 04 NOV 2010

---



SAT 05 NOV 2010

Ma több partyt is játszottam, nos nem kellett volna, reggel 2őt kezdtem el, 1et tudtam befejezni,amit meg is nyertem: T $1.10 Viszont a másik: ÖNGÓLt rúgtam, de óriásit! :crazy: Beígértem 1 melót szombat de.re, azt hittem később kell kezdenem, kb. 10 percem volt, h. eldöntsem a sorsom a szokásos DON $5.50, all - in mellett döntöttem 1 perccel a muszáj indulásom előtt, sajna nem jött be :'( Az én hibám volt, ilyen helyzetben komolytalan leülni játszani :bash: Aztán este még 2 party a nagy kedvenc DON $5.50, végeredmény fifty - fifty, a vereség fájó (mint mindig ált.ban) volt, m. a visszataszító 6. helyen végeztem.  Összességében aránylag jól végződött a napom, a BRom nem nagyon rongálódott, viszont stagnál, de élveztem a játékot, ami a legfontosabb jelen esetben.



Final Result           4   2   2




BR   $88.51


MY AIMS

Short Time                                            BR   $93                         DEADLINE   SUN 07 NOV 2010

Long Time                                             BR $100                         DEADLINE   MON 06 DEC 2010 SANTA CLAUS  

#37 november 10, 2010, 21:49:41, frostling
SUN 07 NOV 2010

Reggel ébredés után azonnal toltam a szokásos kedvencem DON $5.50, 1 számomra csodás végeredménnyel 5th és szerintem okosan úgy döntöttem, h. itt meg is állok, m. a CÉL teljesítve :angel:



Final Result           1   1   -




BR   $93.01




MON 08 NOV 2010

Az ideg szétvet, leírom, h. van ilyen horror, szokásos DON $5.50, minden simán ment, ah. a nagykönyvben meg van írva, Bubble Time, sajnos az utolsó helyen ért, így mennem kellett és meg is jött a csoda, az utolsó megmozdulásom a játékban   AA vs Handy - Andy K2h       f KKQ    t 10  r 9                  Hirtelen levegő után kapkodtam, tudom, h. ilyen létezik, de h. ekkora mákos legyen valaki, na mind1, ill. nem is annyira, m. ezek a vereségek csúnyán leszedik a BR - om és piszkosul arcon csapnak, önbizalom szaggató erejük van, kegyetlenül pocsék érzés és óriási űr tátong lelkemben ilyen esetben. Aztán, ah. a ilyenkor lenni szokott sajnos I went on FULLTILT :crazy: A következményei rosszul hatottak a BR - omra, akár egy romra, na szerencsére azért nem, de veszélyes pechszériába keveredtem a délután.


Daily Result           6   2   4

Kénytelen - kelletlen, de be kellett iktatnom egy hosszabb szünetet, ami kimondottan jól jött és jótékony hatása volt a BR - ra és persze az összes játékom a szokásos DON $5.50 volt :)


Daily Result           2   2   -





Final Result           8   4   4


BR   $89.01



MY AIMS


Short Time                                           BR   $93                         DEADLINE   SUN 07 NOV 2010  Felemás érzés ez a CÉL dolog így, persze határidőre megvolt, de aztán lerongáltam sajnos, de végülis megvolt, teljesítettem, lol . Na és persze, ha még a SP - okat is beleszámolom, nos akkor sima liba, megvan :)

Long Time                                            BR $100                         DEADLINE   MON 06 DEC 2010 SANTA CLAUS

TUE 09 NOV 2010

Ma is játszottam egy DON $5.50, a végeredmény nagyszerű lett 4th :angel:



Final Result           1   1   -





BR   $93.51



MY AIMS

Long Time                                          BR $100                        DEADLINE   MON 06 DEC 2010 SANTA CLAUS

#39 november 10, 2010, 21:47:09, frostling
WED 10 nov 2010

Ma 3 játékban vettem részt, a kedvencem DON $5.50 nem volt időm kivárni,h. összejöjjön a 10 játékos, így belevágtam 3 Triple Up $1.10 - be, ami jól végződött.


Final Result           3   2   1



BR   $96.21



MY AIMS

Long Time                                          BR $100                       DEADLINE   MON 06 DEC 2010 SANTA CLAUS


#40 november 13, 2010, 08:56:26, frostling
THU 11 NOV 2010


---



FRI 12 NOV 2010

Ma öt játékban vettem részt, hármat játszottam a szokásos DON $5.50- ben és kettőt a Triple Up $1.10 - ben. A végeredmény pocsék, 2xer is olyan undorítóan lemákoltak, h. az ideg szétvet teljesen :crazy: A BR sikeresen lerongálódott, a két szuper 6. helyemnek köszönhetően, ez az a helyezés, ami a leges - legrosszabb ebben a játékban. A horror  gusztustalan volt me AQs vs StyleScoot AA pre - flop all -in, ekkora balszerencsét ritkán lehet kifogni, azért sikerült :crazy: Majd jött az elképesztő kiesésem, ami már 13ra datálódik, be is jött a brutális balszerencse, ha lehet még nagyobb horror volt! :crazy:  me KK vs Brle231983 QA   f J69  t K és lássatok csodát r 10 :crazy:  Ez azért hihetetlenül összejött, szépen lehúztak a mélybe :crazy: Vígasztalásként beneveztem két $1.10 Triple Up - ba, sajnos ez is csak felemásra sikerült, 1 win & 1 loss.


Final Result           5   2   3



BR   $90.51



MY AIMS

Long Time                                         BR $100                       DEADLINE   MON 06 DEC 2010 SANTA CLAUS

#41 november 15, 2010, 18:03:00, frostling
SAT 13 NOV 2010

Ma reggel pedig azzal a nem titkolt céllal vágtam neki a játéknak, h. helyrehozzam a tegnapi bukókat és javítsam, ill. visszahozzam a BR - om, a végeredmény horror lett. Két $1.10 Triple Up - ot és egy nagy derbyt, a $5.50 DON - t játszottam. Az első Triple Up - ot elbuktam, a másodikat is és a DON - t is és még játszottam 2 $1.10 Triple Up - ot, és ismét két vereség, szóval totál csőd, I went on full tilt. Szóval ez a nap azért más mint a többi, sikerült negatív rekordot felállítanom, ennyit és ekkorákat még nem buktam szerintem, mostanában legalábbis biztos nem, pedig nem tartom magam babonásnak, 13a van, de ami ma történt velem az több mint sokkkk :crazy:


Daily Result           5   -   5



Ismét kénytelen voltam beiktatni egy szünetet és késő este újra beültem a kedvencemre $5.50 DON, megérte: 4th :angel:


Daily Result           1   1   -



Final Result           6   1   5



BR   $85.11




MY AIMS

Long Time                                        BR $100                       DEADLINE   MON 06 DEC 2010 SANTA CLAUS

SUN 14 NOV 2010

Ma csak egy  $5.50 DON - t játszottam,de sikerrel :angel:




Final Result           1   1   -



BR   $89.61



MY AIMS


Long Time                                        BR $100                       DEADLINE   MON 06 DEC 2010 SANTA CLAUS

#43 november 15, 2010, 18:00:03, frostling
MON 15 NOV 2010

Kapszkodok vissza a BR - al, h. újra jól nézzen ki. Ma először két  $5.50 DON - t játszottam, 1 win, 1 loss. Aztán beültem még két játékra egy $5.50 DON - ra ismét és egy $1.10 Triple Up - ra, ismét 1 win, 1 loss, szerncsére az $5.50 et nyertem meg :) Végül még egy BR javító derby $1.10 Triple Up, győzelemmel.



Final Result           5   3   2



BR   $93.91




MY AIMS

Long Time                                        BR $100                      DEADLINE   MON 06 DEC 2010 SANTA CLAUS

#44 november 17, 2010, 16:16:30, frostling
TUE 16 NOV 2010


---



WED 17 NOV 2010

Durván lemákoltak az első két meccsemen, undorító volt, már csak a végeredmény gusztustalanabb, mind2xer sikerült elcsípnem a legrohadtabb helyezésket, amelyek a legjobban NEM fizetett helyek, bravó, imádom az ilyen szitukat, piszkosul felidegesített, de szerencsére volt egy melóm, így volt időm lehiggadni, de durván rossz érzés volt és persze jól megtépte a BR - at. Először egy $1.10 Triple Up - ot, majd egy  $5.50 DON - t játszottam, csúnya vége lett, 2 losses. Leírom az $5.50 es bukóm, m. az nagyon fájt. togood4you 78c  vs me A10s na amikor megláttam pre - flop all - in után a lapjait, gondoltam ennek meg kell lennie, vicces, h. 78al feljött és a flop 78 itt kész lettem , összeomlottam a 3. lap pedig 10 , fokozva kínjaimat és még 2 zéró lap, ilyenkor miért is jönne más t 6 r 2 Gusztustalanul meglett a kedvenc, imádott helyezésem 6th. Érdemes írni még  egy esetről a játék során, amikor már vége kellett volna lenni a játéknak, ogi009 22 vs me KA  f Q7J  t 4 r 6 persze ki lehet kapni, de két ilyen barom, mákos állat ellen, szóval ez azért tűrhetetlen, az tuti legközelebb, ha módomban áll a földbe fogom döngölni mind2 úriembert, REVENGE, vendetta! Aztán meló után beültem még egy játékra  $1.10 Triple Up - ra, végre 1 win.



Final Result           3   1   2



BR   $89.21



MY AIMS

Long Time                                        BR $100                     DEADLINE   MON 06 DEC 2010 SANTA CLAUS