FullTilt Póker Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Ha bármilyen kérdésed van a FullTilt Pókerrel kapcsolatban, azt ebben a témában írd. Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Megpróbálunk minél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

Szerinted ha kihivom Phil Ivey-t egy HU-ra , elfogadja ?

Idézetet írta: bleah Dátum december 22, 2010, 18:17:16
Szerinted ha kihivom Phil Ivey-t egy HU-ra , elfogadja ?

Szerinted simán.  ;D

Lenne 80$-om FTP-n és elcserélném 80$-ra PS-n.

Full Tilten kaptam 50 dolcsit, de jelenleg vizsgák előtt állok és nincs időm játszani. Szeretném leutalni a pénzt banki átutalással, de ott a minimum leutalható összeg 100 dollár. Arra gondoltam, hogy felutalok még 51-52 dolcsit, és így már letudnám utalni a kapott 50et is. Ez így megoldható? A kapott 50 dollárt egyébként valódi pénzként tünteti fel, ezért gondoltam azt, hogy 100ra felhúzva már le tudnám utalni. Vélemények?

Idézetet írta: Synyster Dátum május 09, 2011, 19:22:52
Full Tilten kaptam 50 dolcsit, de jelenleg vizsgák előtt állok és nincs időm játszani. Szeretném leutalni a pénzt banki átutalással, de ott a minimum leutalható összeg 100 dollár. Arra gondoltam, hogy felutalok még 51-52 dolcsit, és így már letudnám utalni a kapott 50et is. Ez így megoldható? A kapott 50 dollárt egyébként valódi pénzként tünteti fel, ezért gondoltam azt, hogy 100ra felhúzva már le tudnám utalni. Vélemények?

Szinte biztos, hogy az 50 dollár lehívása valamilyen feltételhez van kötve. Szerintem kérdezd meg őket, az a tuti, bár lehet, hogy itt is pontos választ fogsz kapni. Vegyük úgy, hogy én voltam a konkrét válasz "előszele"!  ;)

Köszönöm  a választ. 
Annyit találtam a bónuszok között, hogy minden 50FTP után további 2 dollárt kapok, maximum 20 dollárig. Ez az ajánlat csak május 8-ig tartott, így már lejárt. Az 50 dollár viszont ugyanúgy a valódi pénzen belül van feltüntetve.

Ha a pokerstrategys 50 $-ról van szó,akkor azt bizonyos pont után tudod kikérni.

Nem, ez biztos nem a pokerstrategy-től van.

Az FTP a mai nappal lehúzta a rolót. Se ki-, se befizetés.

Idézetet írta: Lord Dátum június 29, 2011, 16:15:41
Az FTP a mai nappal lehúzta a rolót. Se ki-, se befizetés.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen megtörténhet egy ekkora pókerteremmel...

"Az Alderney Gambling Control Commission (AGCC) érvénytelenítette a Full Tilt Poker működési engedélyét. A játékok állnak, kifizetés nem kezdeményezhető.

Az AGCC ma reggel a következőt nyilatkozta:

"The decision to suspend these licenses follows a special investigation prompted by the indictments unsealed by US Attorney General's Office in the Southern District of New York on 15th April 2011, during which grounds were found to indicate that these licensees and their business associates were operating contrary to Alderney legislation."

"Döntésünket az engedély visszavonásáról az Egyesült Államok szövetségi ügyészségének a dél New York-i ügyészségen, 2011. április 15-én megfogalmazott vádait érintő nyomozása állása alapján hoztuk meg, mivel okunk keletkezett azt feltételezni, hogy a kiadott engedélyhez tartozó vállalkozás az Alderney engedély követelményeivel ellentétes működést folytat."

Egyelőre nem tisztázott, hogy pontosan mi a "gyanú" tárgya, és az sem, hogy az engedély újra érvénybe helyezhető-e. Mindazonáltal mi biztosak vagyunk abban, hogy a Full Tilt Poker új engedélyért fog folyamodni egy másik joghatóságnál. "

Frissítés 13:05 (CEST)
Úgy tűnik a Full Tilt Poker szerverei jelenleg nem műküdnek, a fulltiltpoker.com felkeresése során az "scheduled maintenance" (ütemezett karbantartás) felirat jelenik meg.

Frissítés 13:15 (CEST)
Az AGCC újabb sajtónyilatkozatot adott ki, melyben július 26-át jelölték meg a tárgyalás napjaként. Úgy tűnik, a megadott időpont előtt változás nem várható.

forrás: pokerstrategy.com

Ez szép, 6 dollárom a számlámon maradt...  ;D

Haldoklott már a dolog. Egyre több jele volt. Talán nem kellett volna tökön rúgni az oroszlánt...  :idiot2:

Már vártam mikor következik be...
Szerencsére még engem kifizettek, bár több mint 1 hónap alatt de itthon a bankroll  ;)

Tegnap a francia engedélyük is ugrott.