FullTilt Póker Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem tudja vki,h mikor fognak megoldódni a gondok a teremnél?
Napok óta nem lehet belépni.

Idézetet írta: Stevan87 Dátum július 15, 2011, 09:36:59
Nem tudja vki,h mikor fognak megoldódni a gondok a teremnél?
Napok óta nem lehet belépni.

Most ez komoly? Ennyire nem vagy képben, ha egy kicsit vissza olvasol megkapod a választ.  ;)

Idézetet írta: gigazo Dátum július 15, 2011, 10:42:39
Most ez komoly? Ennyire nem vagy képben, ha egy kicsit vissza olvasol megkapod a választ.  ;)
Ez tenyleg komoly... ;D
Az egyik munkatarsam a titannal jatszik,de megis megkerdeztem,hogy ki tudta e vennni a penzet a fulltilttol!:))))))) Aggodtam.Ennyi.

Idézetet írta: gigazo Dátum július 15, 2011, 10:42:39
Most ez komoly? Ennyire nem vagy képben, ha egy kicsit vissza olvasol megkapod a választ.  ;)

Jó,én ezt értem,olvastam is. Csak hogy ez megfog-e oldódni egyáltalán? Vagy akk végleg vége a FT-nek?

Nincs érdemleges döntés a Full Tilt Poker londoni meghallgatásán, amelyről a terem kérésére kizárták a nyilvánosságot.

A meghallgatást elnapolták, így a Full tilt Poker folytathatja a befektetői tárgyalásokat, amelyek kedvezőbb végkimenetellel járhatnak a játékosok számára. Az újabb meghallgatást legkésőbb 2011 szeptember 15-én tartják, de nincs pontos időpont.
Közben a francia szerencsejáték-felügyelet,  is úgy döntött, hogy nem záratja be véglegesen a fulltiltpoker.fr-t, hanem meghosszabbítja licenszének felfüggesztését.

Ez fasza, bár még nincs minden veszve...

Milan aláírásában még az ajánlottak között van, hát... no comment?

Idézetet írta: lalalagirl Dátum július 27, 2011, 16:52:31
Milan aláírásában még az ajánlottak között van, hát... no comment?

Milannak ezer dolga az oldallal, mint az egyik fő admin, egyébként sem pókeres, benne maradhatott az aláírásában, semmi több.

És nincs is netközelben, már jó pár napja.


Egyenlőre nagy a csönd, a dolgozók lapátra kerülésén kívül semmi hír.

szvsz. idén még nem lesz FTP... :redchug:

Idézetet írta: blöró Dátum augusztus 18, 2011, 16:55:48
szvsz. idén még nem lesz FTP... :redchug:

Ez elég összetett dolog lehet, hogy soha többé nem lesz.  :o

Ha lessz is (úgylegyen) nem kis pénzt kell beleölniük a promókba :D

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum július 28, 2011, 09:18:19
Milannak ezer dolga az oldallal, mint az egyik fő admin, egyébként sem pókeres, benne maradhatott az aláírásában, semmi több.
A többi muftinak sem szúr szemet?