William Hill Kaszinó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Szerezz 100%-s befizetési bónuszt a Kingdoms Rise nyerőgépeken

Fizess be a William Hill Kaszinó egyenlegedbe legalább 10 eurót és befizetett összeged értékével megegyező bónuszt kaphatsz kiválasztott nyerőgépeken. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

#196 július 31, 2020, 22:12:51, lulu65bj
Hali!

Email-ben kaptam ezt : Join Rich Wilde

xy, just log into your account to get a €2 Bonus before Sunday 2nd August. You can join Rich Wilde on his latest adventure in Book of Dead. Search the ancient Egyptian tombs for free spins and expanding symbols. There's also a chance to win up to 5,000x your stake. What will you find?
https://games.williamhill.com/en-gb/promotions/overlay/popup-20200731-bmbodl?cid=eml-gam-COM_INT_EL_YL_SV_GM_ALLROW_EXT_V1_EN_EMAIL-gen-oth-non-010199-non-Ink-1-1&utm_medium=email&utm_source=other&utm_campaign=COM_INT_EL_YL_SV_GM_ALLROW_EXT_V1_EN_EMAIL

Gondolom másnak is küldtek.
35x forgatásra kell számolni. Én ki tudtam pörgetni. Most végre nem 20 € $ a max kivehető!
Sok sikert!

Nálam nincs szerintem csak egyedi ajánlatról van szó.

Akár 300 eurós bónusz és 50 ingyen pörgetés az új játékosok számára a William Hillnél

Fizess be a William Hill Kaszinó számládra legalább 10 eurót azért, hogy egy 100%-os bónuszban részesüljél 300 euróig és emellett 50 ingyen pörgetést is bezsebeljél. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

köszönöm az érdekes információkat!

Idézetet írta: gabaris Dátum október 05, 2023, 13:36:46köszönöm az érdekes információkat!

Te egy troll vagy?