Napi tipp - Június 13.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csatarid Dátum június 12, 2019, 23:16:37
ATP - EGYÉNI: Stuttgart (Németország), fű
Zverev - Brown
Tipp: 1.szett 9,5 felett
Odds: 1.50
Unibet

Brown egyik kedvence a fű, elég csak ránézni a faszira, hatalmas szerváival játékban tud lenni eme gyors borításon. Akár több tie-t láthatunk a meccsen, piszok nehéz lesz bréket szerezni bármelyiküknek is.

Nyertes (10+2.)

Idézetet írta: peshark Dátum június 13, 2019, 11:13:30
Tenisz, ATP Stuttgart
2019.06.13. 15:00

A. Zverev - D. Brown
2.5 szett felett
2,55
Unibet

Mas is boncolgatta mar ezt a Brown temat, tipikusan az asz vagy kettos hiba jatekosok koze tartozik, ha jol megy neki az adogatas, akkor akar nyerhet is, bar kerdes mennyire fog majd tudni Zverev elutogetni mellette mert sok szerva-ropte es tarsai lesznek itt, ugy vagyok vele, hogy azert csak Zverev az eselyesebb, de egy szettre jo lesz Dustin is, a tie-break is nagyon benne van, ott meg siman behuzhatja a szettet ha elkap 1-2 jobb pontot, aztan lehet a bohockodasbol sima 63 62 lesz, de nehezen hiszem, ilyen oddson en rakom a 3 szettet...

NYERTES

Kosár - Belgium
Oostende - Antwerp
győzelmi különbség 11-15 pont (7 way)
4,75
bet365

Eddig minden meccs végletekig kiélezett volt, most egy nagyobb különbséget várok. Az Oostende az elvett pályaelőnyt kétszámjegyű pontkülönbségű győzelemmel erősíti meg.

Labdarúgás, Chile Kupa
Antofagasta-Barnechea
2019.06.13. 22:00
Tipp: 2.féliő gólok száma 3,5 felett
Odds: 10.00
iroda: bet365

Chile kupa, visszavágó mérkőzés lesz ez. Az első mérkőzést 2-1 arányban nyerte a hazai gárda.Azt várom a két csapattól,hogy a 2. félidőben egymásnak esnek, már az indulatok is elszabadulnak, és pár jól ütemezett piros lap+ tizenegyes segítséggel átléphetik a 2. félidei overt.

Idézetet írta: davixxx Dátum június 13, 2019, 08:43:57
ATP - EGYÉNI: Stuttgart (Németország), fű
Zverev - Brown
Tipp: Pontos végeredmény: 1-2
Odds: 8.00
bet365

Brown kedvenc borítása a fű, már formában van letolt itt három meccset. Zverevnek az RG után ez lesz az első meccse. Mivel annál jobb játékos Sascha, hogy Brown megverje sima két szettbe, ezért én azt tudom elképzelni, hogy mindketten behúznak 1-1 szettet, a harmadikban pedig már bármi lehet. A 23.5 over szerintem lazán fog esni, azt teszem is. Azonban ezt a 8-as oddsot nem tudom ott hagyni, így a tippem, hogy 1-2re nyer a ''füves''  ;D

Nyertes  :great:

Dél-Afrika - Kína (Női foci VB)
Kezdés: 21.00

Tipp: Szabálytalanságok száma több, mint 18.5
Odds: 1.55
Iroda: 1xbet

Indoklás: Nem épp a top csapatok derbije ez az összecsapás, de az esélye még mindkét csapatnak megvan a továbbjutásra, ugyanis harmadikként is tovább lehet ám jutni a "nagyok" mögött. Ergo egy ki-ki meccs lesz, amin Kína az esélyesebb. Az afrikai hölgyek ugyan fizikai fölényben lesznek, játékban ügyesebb ez az ázsiai csapat. Sok olyan szitut várok, ahol a Dél-afrikai játékosok lekésve, szabálytalanul tudják majd csak megállítani a kis kínai lányokat.

A statisztikai előjelek is jól festenek, Kína konkrétan egymaga teljesítette ezt a mai line-t Németország ellen, ugyanis 19-szer vétettek a szabályok ellen. Dél-Afrika sem teljesített rosszul ebben a mutatóban, 13 faultot jegyeztek a nevük mellé a spanyolok elleni meccsen, melyek következtében egyébként kétszer is büntetőt lőhetett ellenfelük.

Ma sok technikai hibát, elkésett belépőt és csontzenét várok a csoport "roncsderbijére".

Idézetet írta: chabialonso Dátum június 12, 2019, 21:27:39
Labdarúgás: VIETNÁM: V.League
2019.06.13.  12:00
BHTS Quang Nam - Binh Duong

Tipp: gólok száma 2.5 felett
Odds: 1.76
Iroda: Unibet

Jó reggelt Vietnam! Bár a meccset időzónánk szerint délben játsszák, ott már este van. Elég annyit hozzáfűznöm , hogy előző találkozójuk 4:4-es eredménnyel ért véget. A vietnami foci játékosállományának mozgását nem ismerem, viszont ennek tükrében elvárható legalább három gól.

NYERTES

Labdarugás, Chilei kupa
2019.06.13. 23:30
Union La Calera - Magallanes
Tipp: hazai győzelem
Odds: 1,55
Bet 365

Idézetet írta: Talpas Dátum június 13, 2019, 12:54:12
Kézilabda: EB selejtező

2019.06.13. 18:45

Olaszország     -     Oroszország

Tipp:Oroszország nyer -4,5-ös hendivel   (minimum 5 góllal kell nyerniük)

Odds: 1,52

Iroda: bet365

Indoklás: 3 alkalommal találkoztak ez idáig és mind a 3 alkalommal az Orosz csapat kitömte az Olaszokat.
szerintem ma sem lesz ez másképp.

NYERTES

Idézetet írta: firgabácsi Dátum június 13, 2019, 00:03:24
kerékpár 5. szakasz, Criterium du Dauphiné 2019, 2019.06.13 10:25

tipp: Wout Van Aert 1-3. helyen végez
odds: 4.00
iroda: unibet

Nagy formában van a belga, nem klasszikus sprinter egyáltalán, de igazi őserő és nagyon megy neki eddig. Már két sprintszakaszon is 1-3. helyen volt + ma nagy meglepetésre megnyerte az ITT-t.
Azt nyilatkozta ma, hogy szeretné megnyerni a pontversenyt. Holnapi szakasz után jönnek a hegyek, szóval most tud még pontokat szerezni.
Bennett a legnagyobb favorit holnapra, ő klasszikus sprinter, Van Aert ugyan vezeti a pontversenyt jelenleg elég jó kis előnnyel, de azért pár pont még nem ártana neki. Holnap szerintem rá fog menni a minél jobb helyezésre megint, a szakasz vége nagyon technikás, valami enyhébb 3%-os kis kaptató is van talán a végén ha igaz amit olvastam. A technikás vége neki kedvezhet, még azt sem tartom kizártnak hogy többen megpróbálnak elmenni a legvégén köztük ő is és nem lesz klasszikus sprint. Bár eddig bizonyította, hogy ebben a mezőnyben, ezekkel a sprinterekkel felveszi a versenyt ( kivéve Bennettet aki egyértelműen erősebb a többieknél ).

NYERTES

Sportág, időpont: Labdarúgás, Chilei Kupa, 23.30
Esemény: Union La Calera - Magallanes
Tipp: Union La Calera -3 gól
Odds: 9,5
Iroda: Bet365
Indoklás: Az első mérkőzésen az Union La Calera vendégként is nyert 2-0-ra. Ami nem meglepő, hiszen ők az első osztály 4. helyén tanyáznak, míg ellenfelük a másodosztály vége felé, 3 pontra a kieséstől. Bár a hazaiak nem fogják összetörni magukat az előnyük birtokában, de a vendégek hátha feladták már lélekben a továbbjutást, és így akár bele is szaladhatnak egy 3-nál több gólos vereségbe. Azt gondolom, simán van ekkora különbség a két csapat között, egyedül a hazaiakon múlik, hogy ez ki is jön-e.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum június 13, 2019, 11:04:12
Labdarúgás, Női VB
2019.06.13. 18:00

Ausztrália nők - Brazília nők

Tipp: Mindkét csapat szerez gólt
Odds: 1.61
Iroda: Bet365

A brazil válogatott legyőzte a csoport leggyengébb együttesét (Jamaica), míg az ausztrálok kikaptak az olasz nemzeti tizenegytől. A két csapat meccsét mostanában mindig Ausztrália nyeri, illetve mindig betalál mindkét együttes. Az ausztrál együttesnek muszáj hajtania, illetve a brazilok is képesek betalálni, ez pedig eredményezhet 1-1 gólt mindkét csapattól.

NYERTES

Idézetet írta: Noppyka Dátum június 13, 2019, 20:10:11
Labdarugás, Chilei kupa
2019.06.13. 23:30
Union La Calera - Magallanes
Tipp: hazai győzelem
Odds: 1,55
Bet 365

NYERTES

Idézetet írta: zotao Dátum június 13, 2019, 14:51:14
Labdarúgás   World Cup Women
2019.06.13.    18:00

Australia W - Brazil W
Tipp:4,5 gól felett
Odds:5,0
Bet365

nyertes
Az első mérkőzését elvesztő Australia W szerintem javitani szeretne majd a csoportban lévő helyzetén amig az élen elhelyezkedő Brazil W meg növelni szerenté a helyzetét ezért mind a két csapat esélyes a gól szerzésre.Egymás elleni mérkőzéseiken már többszőr is előfordult 4,5 gól feletti átlag.A tippem 4,5 gól felett.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum június 13, 2019, 00:03:24
kerékpár 5. szakasz, Criterium du Dauphiné 2019, 2019.06.13 10:25

tipp: Wout Van Aert 1-3. helyen végez
odds: 4.00
iroda: unibet

Nagy formában van a belga, nem klasszikus sprinter egyáltalán, de igazi őserő és nagyon megy neki eddig. Már két sprintszakaszon is 1-3. helyen volt + ma nagy meglepetésre megnyerte az ITT-t.
Azt nyilatkozta ma, hogy szeretné megnyerni a pontversenyt. Holnapi szakasz után jönnek a hegyek, szóval most tud még pontokat szerezni.
Bennett a legnagyobb favorit holnapra, ő klasszikus sprinter, Van Aert ugyan vezeti a pontversenyt jelenleg elég jó kis előnnyel, de azért pár pont még nem ártana neki. Holnap szerintem rá fog menni a minél jobb helyezésre megint, a szakasz vége nagyon technikás, valami enyhébb 3%-os kis kaptató is van talán a végén ha igaz amit olvastam. A technikás vége neki kedvezhet, még azt sem tartom kizártnak hogy többen megpróbálnak elmenni a legvégén köztük ő is és nem lesz klasszikus sprint. Bár eddig bizonyította, hogy ebben a mezőnyben, ezekkel a sprinterekkel felveszi a versenyt ( kivéve Bennettet aki egyértelműen erősebb a többieknél ).

Gratulálunk firgabácsi! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.