OTP Bank Liga 2022/23

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum február 02, 2023, 13:10:58Honvéd-Kisvárda tipp: Egyre komolyabb bajban van a Kispest

A Kisvárda kihasználhatja, hogy a Honvéd háza táján komoly gondok vannak kibontakozóban. Olvasd tovább
Jó meglátások, egyetértek, hogy vendégek felé húz a mérleg. Amit én kiemelnék, hogy a Várda elég sokszor kapitulál idegenben, és ha a Honvédból valaki gólt szerez, a Lukic lesz. Gólja nem rossz 2.62-ért, vagy még az is tetszik, hogy a Honvéd első gól szerzője ő lesz, 3.5-ért.

#31 február 04, 2023, 09:59:00, vmlinuz
Fradi - Újpest tipp: Vasárnap rendezik a szezon második Derbijét

Ismét nagy pofonba szalad bele az Újpest az ősi rivális FTC ellen? Olvasd tovább


Idézetet írta: MarkoPolo Dátum február 03, 2023, 08:35:16Jó meglátások, egyetértek, hogy vendégek felé húz a mérleg. Amit én kiemelnék, hogy a Várda elég sokszor kapitulál idegenben, és ha a Honvédból valaki gólt szerez, a Lukic lesz. Gólja nem rossz 2.62-ért, vagy még az is tetszik, hogy a Honvéd első gól szerzője ő lesz, 3.5-ért.
Ez komoly mi különbségek lehetnek irodák között... a felül sorolt oddsok bet365-ről valók, míg Unibeten a Lukic gólt szerez @3.05, a csapat első gólszerző pedig majd duplája a bet365-ösnek @6.75

Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum február 03, 2023, 14:28:43Fradi - Újpest tipp: Vasárnap rendezik a szezon második Derbijét

Ismét nagy pofonba szalad bele az Újpest az ősi rivális FTC ellen? Olvasd tovább
Jah, nem sok értelmes odds van, szerintem a bet365 kijön valami szuper fokozóval Traorére ismét ... amit meg is teszek majd ismét :D :D

Csak azt tudnám, hogy mivel fizették le azt a szigetvári 80 éves nyugdijas bácsit, aki a Puskás kezdőrúgását végezhette el...annyira megvadult az öreg a 13. havi nyugdíjtól, hogy Baranya megyei létére felcsúti ultra lett?  :o

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum február 03, 2023, 17:11:20Ez komoly mi különbségek lehetnek irodák között... a felül sorolt oddsok bet365-ről valók, míg Unibeten a Lukic gólt szerez @3.05, a csapat első gólszerző pedig majd duplája a bet365-ösnek @6.75
ezt szerintem benéztem és a meccs első góljának oddsa a 6.57 (bet365 ön ez 6.00) bár ez az unibetes kínálat nem egyértelmű nekem.

Idézetet írta: robmiller Dátum február 03, 2023, 20:10:05Csak azt tudnám, hogy mivel fizették le azt a szigetvári 80 éves nyugdijas bácsit, aki a Puskás kezdőrúgását végezhette el...annyira megvadult az öreg a 13. havi nyugdíjtól, hogy Baranya megyei létére felcsúti ultra lett?  :o
nem láttam a meccs elejét de az utóbbi évek felcsúti menetelését tekintve nagyon sok új szurkolót vonzhattak be  :2funny:  :2funny:
Mi ez ha nem az aranykor számukra ... dől a TAO, beVARazzák őket ... mi kell még

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum február 03, 2023, 08:35:16Jó meglátások, egyetértek, hogy vendégek felé húz a mérleg. Amit én kiemelnék, hogy a Várda elég sokszor kapitulál idegenben, és ha a Honvédból valaki gólt szerez, a Lukic lesz. Gólja nem rossz 2.62-ért, vagy még az is tetszik, hogy a Honvéd első gól szerzője ő lesz, 3.5-ért.
Gratulálok!!

Idézetet írta: artur72 Dátum február 04, 2023, 18:21:22Gratulálok!!
köszi, de addig agyaltam a tippen míg végül nem tettem meg ... csak a napi tipp játékban... helyette ezt a furcsa gólos fogadás készítővel égetem a pénzem a vidi meccsre  :idiot2:


Most hogy nézem a Vasas-Honvéd kupameccset, tudatosult bennem, hogy ez a Dombó Dávid milyen okos döntést hozott....
Eligazolt egy viszonylag stabil felsőházas csapatból - melyben kezdőkapus volt - abba a Vasasba, ami kiesés ellen küzd, ráadásul a kispadot koptatja Uram mögött...bravó.

Idézetet írta: robmiller Dátum február 07, 2023, 19:47:31Most hogy nézem a Vasas-Honvéd kupameccset, tudatosult bennem, hogy ez a Dombó Dávid milyen okos döntést hozott....
Eligazolt egy viszonylag stabil felsőházas csapatból - melyben kezdőkapus volt - abba a Vasasba, ami kiesés ellen küzd, ráadásul a kispadot koptatja Uram mögött...bravó.

💰💰💰💰💰💰💰💰

Idézetet írta: robmiller Dátum február 07, 2023, 19:47:31Most hogy nézem a Vasas-Honvéd kupameccset, tudatosult bennem, hogy ez a Dombó Dávid milyen okos döntést hozott....
Eligazolt egy viszonylag stabil felsőházas csapatból - melyben kezdőkapus volt - abba a Vasasba, ami kiesés ellen küzd, ráadásul a kispadot koptatja Uram mögött...bravó.

Révésznek már nem kellett, a fiatal szabály miatt hozta Hindrichet oda a posztjára.

Nézem a youtube-on az ESMTK - Kisvárda csörtét. Nincs kommentátor, viszont mindent hallani, ami a lelátón elhangzik a kamera körül..ismételten meg kell állapítanom, hogy nagy az Isten állatkertje...borzasztó az értelmi színvonal néhány embernél, vagyis állatnál..

Kicsit off.

En erre az ifjusagi BL meccsre szivesen felmentem volna, de tegnap tudtam meg egyaltalan, hogy lesz ilyen meccs. Sajnalom, hogy nem promoztak jobban.

Azt viszont nem ertem, hogy miert kell u19-es csapatba ket afrikai. Nem hiszem el, h Pesten nem talaltak volna  jobbat, vagy ha mar ott nem, akkor az orszagban.