Premier League 2022/23

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Premier League 2022/23

A bajnokság tervezett kezdési időpontja: 2022. augusztus 6.

Ebben a témában lehet beszélgetni az angol Premier League eseményeiről.  :topbet_125:


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: július 18., 14:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: július 19., 10:00CET

Hivatalos: az új idényben a Spíler mellett az Arena4-en és a MATCH4-en is lesznek PL-meccsek. A hivatalos közlemény:

"Érkezik a Premier League és a Ligue 1 a Network4 sportcsatornáira
Az öt európai topligából augusztustól három meccsei is láthatóak lesznek az ARENA4, az ARENA4+ és a MATCH4 műsorán.
Augusztustól a Network4 sportcsatornái közvetítik az angol Premier League több várva-várt összecsapását, valamint a francia bajnokság, a Ligue 1 legizgalmasabb mérkőzéseit is.
Magyarország legújabb sporttelevíziója, a Network4 csoporthoz tartozó MATCH4 augusztus 5-én indítja el adását.
A MATCH4 és testvércsatornája, az ARENA4 heti két-három mérkőzést közvetít élőben a világ legnézettebb bajnokságából, a Premier League-ből.
A bemutatkozó hétvégén műsorra kerül például az Arsenal-Crystal Palace nyitómeccs, valamint a Newcastle és a Manchester United bajnoki startja is. Augusztusban a Liverpoolt, a Chelsea-t és a bajnok Manchester Cityt is számos alkalommal élőben láthatják a MATCH4 nézői.

A hétvégi mérkőzések többsége a MATCH4-en kerül képernyőre, a fordulók hétfő esti összecsapásait pedig az ARENA4-en láthatják az angol futball rajongói. A fordulókat a DIGI Sportról a MATCH4-re költöző, Háromoroszlán című beharangozó műsor vezeti fel, aminek ismét korábbi műsorvezetője, Monoki Lehel lesz a házigazdája, csakúgy mint a fordulókat lezáró összefoglalóknak.
A MATCH4 közvetíti a francia bajnokság, a Ligue 1 kiemelt mérkőzéseit is, hétvégente 4-5 találkozót láthatnak a nézők.
Messi, Mbappé és Neymar, a PSG legjobbjai is jönnek a MATCH4-re (Photo by Catherine Steenkeste/Getty Images)
A francia liga nyitó hétvégéjén az előző szezont a hatodik helyen záró Strasbourg a bronzérmes Monacót fogadja, míg a bajnok PSG a Clermont otthonában lép pályára.

A MATCH4 augusztus 5-től a DIGI és az Invitel kínálatában szerepel, és folyamatos tárgyalások zajlanak a többi szolgáltatóval is.

Az új csatorna a futballmérkőzések mellett hamarosan további sportágakkal bővíti kínálatát.
A MATCH4 az ország legdinamikusabban fejlődő sportcsatornája, a műsorideje csaknem felében élő közvetítéseket sugárzó ARENA4 testvéreként jött létre. Egyedül a Network4 sportcsatornáin láthatja a közönség a Bundesliga és a 2. Bundesliga mérkőzéseit, valamint az ARENA4 és az online sport streaming szolgáltatása, az ARENA4+ hozza el a magyar közönségnek az NFL, az NCAA, az NHL összecsapásait, továbbá a MotoGP, a NASCAR vagy az IndyCar időmérőit és futamait.

Az angol és a francia bajnokság első fordulójából ezeket a mérkőzéseket láthatják a MATCH4 nézői:
05/08/2022 21:00 Crystal Palace – Arsenal FC
06/08/2022 16:00 Newcastle United – Nottingham Forest
07/08/2022 15:00 Manchester United – Brighton
06/08/2022 19:00 Strasbourg – Monaco
06/08/2022 21:00 Clermont Foot – PSG
07/08/2022 13:00 Toulouse-Nice
07/08/2022 17:00 Stade Rennes-Lorient
07/08/2022 20:45 Olympique Marseille-Stade Reims
A Network4 (Digital Media and Communications Zrt.) több, mint 15 éve van jelen a hazai televíziós piacon. A csoport tagjai: TV4, STORY4, GALAXY4, FILM4, ARENA4 és a portfólió legújabb tagjai, az ARENA4+ streamingplatform és az augusztusba induló MATCH4. A Network4 portfóliója a csak kábelcsatornákkal rendelkező médiacsoportok között már a 2. legnépszerűbb Magyarországon."


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: július 21., 10:00CET

Olvastam, hogy Ronaldo félidőben hazament a Rayo elleni meccsről, miután lecserélték, de azt is olvastam, hogy több más MU-játékos is így tett. Mindenesetre szerintem CR megítélésének ez nem feltétlenül tesz jót. Én a helyében hazaigazolnék a Sportinghoz - olvastam is róla, hogy pletyka szintjén felmerült -, hős lehetne, méltó levezetés, ráadásul win-win szituáció. Amik miatt így gondolom:
  • Nemzeti hős otthon, gyerekkori klubjánál, ahol szerintem még szobrot is kapna a stadion előtt (ha eddig nem kapott).
  • Indulhatna a BL-ben, egyből csoportkör, nincsen óriási elvárás, ha már továbbmennek, az nagy szó.
  • Szórhatná a gólokat a portugál ligában, ha jól emlékszem, másfeles szorzó van az aranycipő kapcsán a ligára. Legyünk őszinték, egyedül Mbappé és Lewandowski lehetne ellenfél, de nekik is minimum 30 gól körül kéne termelni. Ha senki sem jut el 25-ig (amire bőven esély), akkor Ronaldo 30-35 góllal nyerhetne... Abban a portugál ligában, ha egészséges, simán szór ennyit.

Ez így, amiben van, inkább megalázó, ráadásul ez a Mendes-féle tukmálás eléggé kellemetlen. Nem kell senkinek, el kéne ezt engednie. Ne akarja azt, mint LeBron, hogy a végére már mindenki gyűlöli, mert erőltetni akarja a címeket és rekordokat. Nem mellesleg, megfelelő felkészüléssel, hazai környezetben nyugodtan készülhetne az utolsó nagy dobására, a világbajnokságra. Míg mondjuk a többiek széthajtják magukat a topligákban, addig ő 100%-os formában érkezhetne a vb-re, úgy, hogy pár játékossal még inkább összeszokhatna.

Néhány hete láttam egy cikket, melyben az volt, hogy Salah összes gól és gólpassz a szezon során 40+ lesz, 8-as oddson kínálták. Meg szeretném rakni, de a betfair-re emlékeztem, azon pedig nincs. Nem tudja valaki, hogy melyiken van ilyen player special?

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 01, 2022, 18:57:12Olvastam, hogy Ronaldo félidőben hazament a Rayo elleni meccsről, miután lecserélték, de azt is olvastam, hogy több más MU-játékos is így tett. Mindenesetre szerintem CR megítélésének ez nem feltétlenül tesz jót. Én a helyében hazaigazolnék a Sportinghoz - olvastam is róla, hogy pletyka szintjén felmerült -, hős lehetne, méltó levezetés, ráadásul win-win szituáció. Amik miatt így gondolom:
  • Nemzeti hős otthon, gyerekkori klubjánál, ahol szerintem még szobrot is kapna a stadion előtt (ha eddig nem kapott).
  • Indulhatna a BL-ben, egyből csoportkör, nincsen óriási elvárás, ha már továbbmennek, az nagy szó.
  • Szórhatná a gólokat a portugál ligában, ha jól emlékszem, másfeles szorzó van az aranycipő kapcsán a ligára. Legyünk őszinték, egyedül Mbappé és Lewandowski lehetne ellenfél, de nekik is minimum 30 gól körül kéne termelni. Ha senki sem jut el 25-ig (amire bőven esély), akkor Ronaldo 30-35 góllal nyerhetne... Abban a portugál ligában, ha egészséges, simán szór ennyit.

Ez így, amiben van, inkább megalázó, ráadásul ez a Mendes-féle tukmálás eléggé kellemetlen. Nem kell senkinek, el kéne ezt engednie. Ne akarja azt, mint LeBron, hogy a végére már mindenki gyűlöli, mert erőltetni akarja a címeket és rekordokat. Nem mellesleg, megfelelő felkészüléssel, hazai környezetben nyugodtan készülhetne az utolsó nagy dobására, a világbajnokságra. Míg mondjuk a többiek széthajtják magukat a topligákban, addig ő 100%-os formában érkezhetne a vb-re, úgy, hogy pár játékossal még inkább összeszokhatna.

Ezzel maximálisan egyetértek, jó meglátások. Ha esetleg még vissza akarna térni a top bajnokságokba amúgy, onnan a portugál bajnokságból is lenne lehetősége, egy igazán jó szezont követően. Én el tudom képzelni, hogy ez felmerült valakinek a körülötte lévők közül, de Ronaldo és az ügynökök egyből lezárhatták ezt a vonalat az ego miatt. Érdekes helyzet, a Messihez való összehasonlítását ezen a ponton lehet érdemes lenne félretennie.

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 04, 2022, 11:14:31Ha esetleg még vissza akarna térni a top bajnokságokba amúgy, onnan a portugál bajnokságból is lenne lehetősége, egy igazán jó szezont követően.

Erre mondjuk nem gondoltam, eléggé vad ötlet, de én a következő csinálnám:
Ronaldo szerződése túlságosan nagy, sztárcsapatnak nem kell, kisebb nem tudja bevállalni. Emiatt viszont arra is gondolhat a MU, hogy kölcsönadja a Sportingnak. Nem tudom, ez mennyire derogálna CR-nek, viszont így jövőre - ha BL-be jutna a MU - visszatérhetne, idén pedig hozhatna egy extra szezont hazájában. Sporting ennyiért simán bevállalná, lehetne rá akár opciós vételi jog is.

Crystal Palace - Arsenal (péntek, augusztus 05., 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Gabriel Jesus szerzi az első gólt 6.25

Gabriel Jesus legalább 2 gólt szerez  12.00

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Fulham - Liverpool (szombat, augusztus 06., 13:30CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Mohamed Salah szerzi az első gólt 4.75

Mohamed Salah legalább 2 gólt szerez  6.00

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

West Ham - Manchester City (vasárnap, augusztus 07., 18:30CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Erling Braut Haaland szerzi az elsõ gólt 4.25
 
Erling Braut Haaland gólt szerez: 1,5 gól felett  5.60

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón