Sportfogadas.org Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Köszönöm. Kipróbálom már én is ezt a funkciót. @vmlinuz.




#304 június 03, 2019, 10:45:05, butyi
@vm_test  @butyi @vmlinuz

nálam nem működik

@butyi talán ha nem saját magadat fogod említeni, akkor működni is fog.

Idézetet írta: tonijani Dátum június 01, 2019, 08:12:30
És meg....  ;D

Értesítést viszont nem kaptál. Más viszont ha említ téged, akkor kapsz értesítést róla.

pl. @tonijani

Üdv. Kis segítség kellene, leggyakrabban telóról vagyok fent a forumon, és most véletlen rányomtam az asztali nézetre, viszont szeretném visszaállítani, de seholsem találom! Valaki tud ebben segíteni?  :)

Idézetet írta: Noppyka Dátum július 21, 2019, 12:05:53
Üdv. Kis segítség kellene, leggyakrabban telóról vagyok fent a forumon, és most véletlen rányomtam az asztali nézetre, viszont szeretném visszaállítani, de seholsem találom! Valaki tud ebben segíteni?  :)

Az oldal legalján van egy nagyon pici Mobile felirat, arra kell rányomni.

Idézetet írta: Carpeks Dátum július 21, 2019, 12:54:17
Az oldal legalján van egy nagyon pici Mobile felirat, arra kell rányomni.

Tényleg nagyon pici lehet, mert sehol nem látom, begolyózik a szemem is   :D

Megvan, köszi 😁 csak pirossal van és beleolvadt a környezetbe nagyon 😂

@chabialonso A "Jelentés moderátornak" funkció arra való, amit a neve is jelöl: a kiválasztott hozzászólást jelenti a moderátoroknak. Ezt hiába használjátok érdeklődésre a nyeremények felöl, illetve bármilyen más kérdésre, mivel válaszolni rá NEM LEHET! Kérünk mindenkit, hogy a jelentés funkciót kizárólag oda nem illő hozzászólások jelentésére használjátok.

A Napi tipp nyeremények kifizetésére hamarosan sor kerül, kis türelmet kérünk.

Tisztelt fórumtársak,

A fórumunk elsődleges célja, hogy sportfogadással kapcsolatos információkat, tippeket megosszunk egymás között. Szerencsére ezek mellett van lehetőségünk egy pár olyan versenyt, megméretettést is rendeznünk, ahol a fórumtagok pénznyereményben részesülhetnek.
Ez viszont nem kell elvakítson senkit, továbbra is a fórumunkon a kölcsönös tisztelet kell, hogy előtérben maradjon.

Az előbb említett nyereményjátékoknak van egy szabályzatuk, s a játék üzemeltetői eredményhirdetéskor ezt veszik figyelembe. Megtörténhet, hogy hibázunk, mivel mi is emberek vagyunk, s olyankor nyugodtan lehet szólni, főleg ha direkt módon érintettek vagytok.

Viszont itt és most kijelentem, s előre elnézést kérek a nyelvezetért: az "500 forintért saját anyukat megbaszó játékosok" a következőkben semmilyen magyarázat nélkül ki lesznek pakolva a fórumról.
Egy olyan fórumon, amelynek célja, hogy egymást segítsük, nincs szükségünk besúgó, fillérező patkányokra.

Köszönjük.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 25, 2019, 11:35:25
Tisztelt fórumtársak,

A fórumunk elsődleges célja, hogy sportfogadással kapcsolatos információkat, tippeket megosszunk egymás között. Szerencsére ezek mellett van lehetőségünk egy pár olyan versenyt, megméretettést is rendeznünk, ahol a fórumtagok pénznyereményben részesülhetnek.
Ez viszont nem kell elvakítson senkit, továbbra is a fórumunkon a kölcsönös tisztelet kell, hogy előtérben maradjon.

Az előbb említett nyereményjátékoknak van egy szabályzatuk, s a játék üzemeltetői eredményhirdetéskor ezt veszik figyelembe. Megtörténhet, hogy hibázunk, mivel mi is emberek vagyunk, s olyankor nyugodtan lehet szólni, főleg ha direkt módon érintettek vagytok.

Viszont itt és most kijelentem, s előre elnézést kérek a nyelvezetért: az "500 forintért saját anyukat megbaszó játékosok" a következőkben semmilyen magyarázat nélkül ki lesznek pakolva a fórumról.
Egy olyan fórumon, amelynek célja, hogy egymást segítsük, nincs szükségünk besúgó, fillérező patkányokra.

Köszönjük.

Kb egyszerre írtunk különböző témákba, így értelemszerűen még nem láthattam, mit írtál most.

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=16429.msg758310#msg758310

Ha ezzel a válaszommal esetleg baj lenne, töröld nyugodtan.


Idézetet írta: Greipel Dátum augusztus 25, 2019, 11:40:28
Kb egyszerre írtunk különböző témákba, így értelemszerűen még nem láthattam, mit írtál most.

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=16429.msg758310#msg758310

Ha ezzel a válaszommal esetleg baj lenne, töröld nyugodtan.

Nincs ezzel semmi baj. A fórumtémát lehet használni játékon kívüli dolgokra is.  :ok: