TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Admin Dátum március 06, 2023, 08:02:10Mennyire versenyképes a Tippmixpro a külföldi irodákkal szemben?

Nektek milyen tapasztalaitok vannak a Tippmixpróval? Egyáltalán még szoktatok játszani a sima Tippmixen?

Én a Tippmixpron játszom a legtöbbet. A K&H Mastercarddal ugyanis meg vagyok lőve sok irodánál. Néha azért megy a paysafe vagy a skrill máshova. Sokszor kombizok, 3-4 fix meccset hozzáadva(kézi ikszek, vízilabda ikszek a kombi-tippek). A 6+ gólos meccsekre is legtöbbször többet adnak, mint bármelyik másik iroda. Emellett szoktam olyat, hogy 1.félidő pontos eredmény/végeredmény pontos eredményt játszani: nem egyszer fogtam már meg 55 vagy 70-es oddsot egy meccsen. Ezt szigorúan csak szólóban rakom. A hibák:
1.Sokszor várni kell a büntetőlap kiértékelésre, akár több órát is.
2.Éjfél és 1 között sokszor van karbantartás, ilyenkor ki sem értékelnek, vagy nem lehet a jó kis NHL 1.harmadokat fogadni.
3. Volt már nem is egyszer, hogy feltöltöttem kártyáról az irodához, a pénzt levette, de a Pro számlán nem jelent meg az összeg. Eltűnt az éterben, 2 nap múlva rakták vissza a pénzt a bankszámlámra.

Ui: mostanság elég sok a promóciójuk-ez pozitív

Tippmixet már régóta hanyagolom, de a Pro pörög.  :ok:
Én élőben az ázsiai gólra fogadást hiányolom, meg lehetne több játékos lapra fogadás. Amúgy nem rossz iroda, várom az újítást.

A tippmixet hanyagolni is kell, főleg ha beáll eléd a sorban vagy három vénasszony,és a sorsjegyből csak a 8-as számra végződésűt szeretné megvenni. Addigra meg természetesen bevernek egy gólt azon a meccsen, amit élőznél. :bash:

Idézetet írta: curpy82 Dátum március 07, 2023, 14:09:29A tippmixet hanyagolni is kell, főleg ha beáll eléd a sorban vagy három vénasszony,és a sorsjegyből csak a 8-as számra végződésűt szeretné megvenni. Addigra meg természetesen bevernek egy gólt azon a meccsen, amit élőznél. :bash:

Miért, ilyet még csinál valaki?  ??? Hogy lottózóban akar élő fogadást tenni?

Idézetet írta: riverside Dátum március 08, 2023, 06:42:15Miért, ilyet még csinál valaki?  ??? Hogy lottózóban akar élő fogadást tenni?

Én ismerek párat. Sőt, ha nagy ritkán szelvényt adok fel lottózóban, akkor a pre meccsekhez egy élőt én is be szoktam szúrni.

Sziasztok!
Csak én látom úgy,hogy a tippmixpro élő foci fogadási lehetőségeinek eddig sem túl bő kínálata tovább szűkült???1-2 hete tűnt fel,hogy ami bajnokságok eddig voltak(thaiföldi,dán 1.,stb)azok mára eltűntek.A rapszódikus jóváírásokhoz lassan hozzászokom,van amikor 2 perc,van amikor 2 óra alatt sem írják jóvá :)

Idézetet írta: Rattis Dátum március 18, 2023, 12:52:52Sziasztok!
Csak én látom úgy,hogy a tippmixpro élő foci fogadási lehetőségeinek eddig sem túl bő kínálata tovább szűkült???1-2 hete tűnt fel,hogy ami bajnokságok eddig voltak(thaiföldi,dán 1.,stb)azok mára eltűntek.A rapszódikus jóváírásokhoz lassan hozzászokom,van amikor 2 perc,van amikor 2 óra alatt sem írják jóvá :)

Szerintem nem szűkültek, csak ha van nevesebb bajnokság, akkor az alsóbb, kevesebb figyelmet kapók nem kerülnek be a listaba... Ez amúgy hihetetlenül gáz.

Idézetet írta: Rattis Dátum március 18, 2023, 12:52:52Sziasztok!
Csak én látom úgy,hogy a tippmixpro élő foci fogadási lehetőségeinek eddig sem túl bő kínálata tovább szűkült???1-2 hete tűnt fel,hogy ami bajnokságok eddig voltak(thaiföldi,dán 1.,stb)azok mára eltűntek.A rapszódikus jóváírásokhoz lassan hozzászokom,van amikor 2 perc,van amikor 2 óra alatt sem írják jóvá :)

Én nem csak a Pro-t szidnám, legutóbb pl. ami volt náluk kínálatban, az nem volt a Unibeten. Csodálkoztam is, hogy ilyen van. Vagy az indonéz vagy a szingapúri 1. osztály volt az áldozat.

Idézetet írta: spursBSB Dátum március 18, 2023, 21:36:35Szerintem nem szűkültek, csak ha van nevesebb bajnokság, akkor az alsóbb, kevesebb figyelmet kapók nem kerülnek be a listaba... Ez amúgy hihetetlenül gáz.
Éppen ez az,hogy az adott időben,ha jól emlékszem szombat délelőtt volt,hogy volt egy jópár meccs(kazah,thai,stb)amit eddig adott,de most nem volt benne.És akkor nevesebb bajnokság sem volt.Na mindegy,az adott eseményekből kell vadászni.De ráférne már egy frissítés,mind belső,mind külső szempontjából.

Idézetet írta: Rattis Dátum március 21, 2023, 06:52:44Éppen ez az,hogy az adott időben,ha jól emlékszem szombat délelőtt volt,hogy volt egy jópár meccs(kazah,thai,stb)amit eddig adott,de most nem volt benne.És akkor nevesebb bajnokság sem volt.Na mindegy,az adott eseményekből kell vadászni.De ráférne már egy frissítés,mind belső,mind külső szempontjából.
Csak azt ne,mert utàna hetekig szívunk mert nem működik jól valami...

Idézetet írta: Rattis Dátum március 21, 2023, 06:52:44Éppen ez az,hogy az adott időben,ha jól emlékszem szombat délelőtt volt,hogy volt egy jópár meccs(kazah,thai,stb)amit eddig adott,de most nem volt benne.És akkor nevesebb bajnokság sem volt.Na mindegy,az adott eseményekből kell vadászni.De ráférne már egy frissítés,mind belső,mind külső szempontjából.

Hamarosan következik, türelem.

Idézetet írta: Admin Dátum március 21, 2023, 10:57:39Hamarosan következik, türelem.

Tegnap volt 2 hónapos a bejelentés. Egy 3 fős közepesen profi csapat szerintem egy hétvége alatt átülteti ezt a fost az egész tippmixprot az új rendszerre.

Idézetet írta: spursBSB Dátum március 22, 2023, 17:02:02Tegnap volt 2 hónapos a bejelentés. Egy 3 fős közepesen profi csapat szerintem egy hétvége alatt átülteti ezt a fost az egész tippmixprot az új rendszerre.

Nem közepesen profi csapatot akarok, hanem egy profi csapatot. Nem kellene elaPROzni ezt, legyen jobb.

Idézetet írta: Admin Dátum március 21, 2023, 10:57:39Hamarosan következik, türelem.

Nem tudtok esetleg infót kérni, hogy mik a terveik, mikor szándékoznak beröffenteni az új oldalt?

Idézetet írta: spursBSB Dátum március 28, 2023, 22:09:40Nem tudtok esetleg infót kérni, hogy mik a terveik, mikor szándékoznak beröffenteni az új oldalt?

Amennyiben neked van Tippmixprós számlád, akkor te közelebb állsz hozzájuk, mint mi.  :D