US Open 2018

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jol indul, Babost rogton brekeltek, Mladenovic alap roptet a haloba vert. Pedig nem artana vegre egy jobb kettost megverni. Hradecka/Makarova nagyon is az, eleg szep sorozatban vannak, az egyik premieren Timieket is vertek (ezert nem is vagom mitol eselyesebb).

A Babos fonak lesujtott, brek vissza!

#32 szeptember 05, 2018, 08:10:41, peshark
Uhhh ez tenyleg nagyon komoly eddig... :o

Megvan a masodik szett, innentol indul a daralo  :D

Ott van a harmadik is, meg mindig a legjobb jatekos a fontos pontoknal Rafa.. :ok:

Nagyon kellett ez a donto szett... :bash:

Nem csak teniszileg nagy elmeny a meccs, hanem uj dolgokat tudok meg a kb 5 eve meglevo tv-mrol is, 4 ora utan ki akarja loni nekem a teniszt... ;D




Hatalmas gyozelem, sajnalom Thiemet, oriasit jatszott, egyikuk sem erdemelt ma vereseget, de ahogy osszeolelkeztek a vegen, az mindent elmond a ket jatekosrol... :)


Kesz, Albot es Jaziri vegigver mindenkit?  ;D :o

Unibeten van olyan opcio a Nadal - Del Potro meccsre hogy 17,5 asz felett 1.8-ert. Nem azt mondom hogy ajandek, de boven jatszhato opcio. Tavaly 12-t hoztak ossze negy szett alatt, de nem volt szoros meccs, az argentin rottyon volt, betegen, horror derbik utan tolta le a Nadal ellenit. Most talan a legjobb a mezonyben, pihentebb, szoval 4-5 szett varhato tiebreakekkel. Egyebkent Delpo eddig 11, 20, 12, 9, 14 aszt utott, es az utolsot kiveve harom szett alatt hozta ossze ezeket a szamokat (bar nyilvan Nadal jobban fogad mint Kudla  ;D).

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 07, 2018, 19:15:29
Unibeten van olyan opcio a Nadal - Del Potro meccsre hogy 17,5 asz felett 1.8-ert. Nem azt mondom hogy ajandek, de boven jatszhato opcio. Tavaly 12-t hoztak ossze negy szett alatt, de nem volt szoros meccs, az argentin rottyon volt, betegen, horror derbik utan tolta le a Nadal ellenit. Most talan a legjobb a mezonyben, pihentebb, szoval 4-5 szett varhato tiebreakekkel. Egyebkent Delpo eddig 11, 20, 12, 9, 14 aszt utott, es az utolsot kiveve harom szett alatt hozta ossze ezeket a szamokat (bar nyilvan Nadal jobban fogad mint Kudla  ;D).

Mondjuk Nadal ut kb 3-at, de DelPo siman bekeveri a maradek 15-ot, ez nekem is tetszik bar nincs unibeten penzem... :D

#36 szeptember 07, 2018, 23:54:29, peshark
DelPo a 8. szervagame-ében (+ 1 tiebreak) beütötte az első ászát.... ::) :redchug:

Viszont Djoko meccsen valamiért nagyon úgy érzem, hogy lemossa a japánt Djoko... ilyen elég sima 6-2-es szetteket várok, aztán meglátjuk.

A 2. szettben megindultak az aszok, de "jobb" ez igy. Voidfesztival a game over, az asz over, meg minden. Nadal helyeben egyebkent mar reg feladtam volna, megis mi a f@szra vart? Aztan jovo heten bekohogi hogy majd csak az Australian Openre lesz fitt...

Serena ne rombold le azt amit felepitettel, vonulj vissza..  :bash:

Ez a coaching tiltas nagy faszsag. Igaz hogy mutatott valamit Mouratoglou, de mi a garancia hogy latta Serena? Ha nem latta akkor nincs mirol beszelni, hisz miert ot buntessek ezert. Kapjon penzbuntetest az edzoje es kesz.. Az is ostobasag hogy wta tornakon lehet, gsen nem. Tudom nem ugyanaz csinalja a kettot, de akkor is.

Másrészt en latok abban valamit amit mondott hogy a ferfiakat kevesbe buntetik ilyenekkel.. Hany meg hany pelda van. Troicki, Kyrgios stb..

Oke, de szerintem akkor se viselkedjen igy egy peldakep, egy 23-szoros GS bajnok. Forrongjon magaban par percet aztan lepjen tul rajta. De véleményem szerint ez ultra gáz volt..

Serena ilyen volt mindig is. Peldaul Clijsters es Stosur elleni korabbi us open meccsek, de hany meg hany ilyen volt meg. Es amugy erdemes nezni a yton videokat, nagyon sok hasonló es ennel sokkal durvabb jatekos biro csata van..😂

Lehet, de en most erről a meccsről beszéltem. Szerintem ez gaz volt es nem egy bajnokhoz méltó viselkedés.

Amúgy elvileg az edzője bevallotta, hogy coachingolt + lattad hogy miket mondott a bironak? Ütő toresert is jar a figyelmeztetes. Szval sztem jogos volt, Serena meg le lett mosva a pályáról aztan ezt nem tudta elviselni, ment a hiszti inkább.

Serena a bírónak:

"You are attacking my  character."
"You are a liar."
"You are never going to be on my court ever again."
"Say you are sorry."
"How dare you insinuate I was cheating."
"You stole a point from me. You are a thief too."