Sorozatok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem kicsit gyors a sztori a Prison Breakben. Látszik hogy nem volt rá sok lé,és gyorsan le kell darálni. Látványilag is visszaesett a szint. Már az első részben mikor Lincoln kiesik a kocsiból,kicsit viccesnek tünt az egész jelenet.

Idézetet írta: Donwemer Dátum május 12, 2017, 08:02:28
Nekem kicsit gyors a sztori a Prison Breakben. Látszik hogy nem volt rá sok lé,és gyorsan le kell darálni. Látványilag is visszaesett a szint. Már az első részben mikor Lincoln kiesik a kocsiból,kicsit viccesnek tünt az egész jelenet.

Sajnos ez amiatt van, hogy bele kellett sűríteni 9 részbe az évadot. Ezért nem is lehetett rendesen kibontani a dolgokat. Ahogy írtad, tényleg kicsit kapkodás az egész. A verekedések, lövöldözések, pedig tényleg viccesek, mintha egy B-kategóriás sorozatot néznék. Azon gondolkodtam, hogy ha nem egy régi kedvencem lenne, akkor nézném-e? Nagy valószínűséggel nem. Remélem ahogyan Peshark is írta, jó lesz a heti rész és megváltoztatja a véleményem. Azért én örülnék egy szép zárásnak.

Azért olyan nagyon jo részre nem kell számítani sajnos, csak az 5.évadhoz mérten tetszett ez most kicsit. :/ De én is hiányolom belőle Sucre szereplését, T-Bag is lehetne többet tènyleg, ehelyett Jemenben szórakoznak jobbra-balra. Főleg Abu Ramal halála volt nagyon gyenge, nyilván olyan könnyen kiveszi Ász a kezéből a kést és beleforgatja :D Amúgy Ász és Ja karaktere tetszik, kár hogy nekük sincs sok szerepük.
Ma este megnézem a tegnapi Arrow epizódot, remélem az is megpörög már egy kicsit, mert az utolsó rész különösen uncsi volt, az hogy Adriennek az utolsó 30s jut, nem igazán lök sokat a sorozaton..

Mikor néztem a sorozat előtt a castingot és megláttam Rick Yune nevét (Ja) egyből az ugrott be, hogy na lesz egy kiváló gonosz, mert a srác eddig jól hozta a negatív szerepeit (James Bond, Olympus Has Fallen), de aztán kicsit elkeseredtem, hogy a jók oldalán áll.  ;D

Arrow spoiler kovetkezik

s05e21

Vegre egy resz, amiben volt izgalom. Vegre egy resz aminek volt tortenete. Vegre ismet voltunk a szigeten (nekem az valamiert kulon favorit a Bratvas epizodok mellett). Thea visszajovetele nalam dob ugy amugy a sorozaton, nagyon szeretem a karakteret. De hogy egy Adrian - Ollie harcot igy zarjunk le az ne már.. Most komolyan annyitol leterdel The Throwing Star Killer, hogy Ollie megmondja neki, hogy az apja szegyellte? Es beraktak a sarga hacukaba az Argushoz csodas, Slade Wilson mellett van meg egy ember akit kitettek a sorozatbol pedig nagyon szerettem. Bar ahogy lattam egy elozetest, valamilyen oknal fogva Sladet ujra eletrekelti maga Oliver (?). Na mindegy azert varok meg en fordulatot Adrian ugyeben, pl azzal se lett semmi, hogy multkor meglatogatta Ollie fiat. Lehet ennek az evadnak meg egy utos befejezese, c'moooon :D

Arrow maradek reszek

https://www.instagram.com/p/BUKZbCDApdM/
Ugy latom azert Adrian a racsok mogul is megkeveri az esemenyeket, ez kell ide a zaro reszekhez, meg hogy visszajojjon Slade baratom :D

Nálam sajnos kasza a Prison Break. Nincs már sok hátra pedig, de egyszerűen képtelen vagyok nézni. Akartam szeretni, erőltettem is, de egyre többször csak szenvedve néztem. Kár érte.

Into the Badlands, mivel végignéztem 1,5 évadot ezért azt a maradék 1-2 részt kivárom, de itt is lebeg a kasza. Nagyon szerettem ezt a sorozatot, mert harcjelenetekben minden sorozatot felülmúlt. Sajnos ez a második évadra eltűnt, egyre több lett a dráma és a vergődés.

Mick: Hát ez nagyon jó.  ;D  Pár napja kezdtem el, de régen nevettem ennyit egy 20 perces sitcomon. Hatalmas, szerintem az utóbbi évek egyik legjobbja ebben a témában. Annyi a sztori, hogy három gyerek (felnőtté érés küszöbén lévő csajszi, egy idegesítő tizenéves okostojás és egy hároméves kisgyerek) kvázi árván marad, mert szüleinek menekülniük kell, mert mindenki körözi őket. Gazdag jómódú család, tele pénzzel, ezért anyuka felhívja a drogos, piás tesóját, hogy vigyázzon már a gyerekekre pár napig, amíg rendeződnek a dolgok. Na ebből nem párnap lesz, a nő pedig tépi a haját, mert ezek borzalmas kölykök. Minden megtörténik ebbe a sorozat, de szó szerint. Nagyon jók a kicseszések egymással a sorozatban.

Van még egy csomó elfekvőben lévő sorozat, amire remélem hamarosan jut idő: Better Call Saul S02, Black Sails utolsó évad, Handmaid's Tale, Guerilla, Mary Kills People.

Közben azért ilyenek mennek, mint Gotham, Lucifer, Fargo vagy American Gods, de semmi extra a részekben, persze akadnak elmaradásaim..

Friss hír, a Netflix nem nyugszik. 8) Lecsaptak Sapkowski könyveire és a Witcherből csinálnak szériát.  :redchug:

Idézetet írta: Pozzato Dátum május 16, 2017, 20:28:05
Nálam sajnos kasza a Prison Break. Nincs már sok hátra pedig, de egyszerűen képtelen vagyok nézni. Akartam szeretni, erőltettem is, de egyre többször csak szenvedve néztem. Kár érte.

Pedig ez a mai 5x7es resz egesz jo volt, talan az eddig legjobb :) Kiderul Poseidon szemelye (bar aki szerintem csak fele annyi sorozatot kovet mint te, magatol is rajott :D). Sucre egesz sok szerephez jut a reszben, bar itt is vannak kusza dolgok es furcsa tettek, de ez mar csak ilyen, nem varunk mar annyit ugyse ettol az evadtol...

Én kibírtam volna még akár 2-3 évet is a Prison Break nélkül,de akkor legalább egy rendes minimum 20 részes évadot csinálhattak volna. De azért nagyon remélem hogy látunk még egy normális évadot ezek után.  :redchug:

Idézetet írta: Donwemer Dátum május 18, 2017, 09:05:39
Én kibírtam volna még akár 2-3 évet is a Prison Break nélkül,de akkor legalább egy rendes minimum 20 részes évadot csinálhattak volna. De azért nagyon remélem hogy látunk még egy normális évadot ezek után.  :redchug:

Láttad az 5x7-es részt? Ha igen, kérdeznék valamit ami teljesen értelmetlen volt szerintem..  :redchug: ;D

Ma fogom még csak megnézni,majd holnap kérdezd meg amit akartál   :redchug:

Idézetet írta: Donwemer Dátum május 18, 2017, 13:34:07
Ma fogom még csak megnézni,majd holnap kérdezd meg amit akartál   :redchug:

Mi volt az a jelenet, mikor Mike ment a fák közé a repülőért és elrabolta valaki?  ??? Nem volt köze Poszeidonhoz mert ő látszott egyértelműen a jelenetben. T-Bag barátunk mondott neki 1-2 trükköt hogyan iktassa ki a szőke bérgyilkost, vagy mi volt ez??  :D Mert utána már Jacobbal mentek befelé a szobába, mintha ez meg sem történt volna  ???

Ez így fel sem tünt,de most hogy írod tényleg :D Ezért is írtam hogy gyors az egész,lehet a rendezők is belezavarodtak az egészbe,és vágásnál elfelejtették kivágni :D  Ha erre későbbi részben nem lesz magyarázat,akkor lehet csak valami cukros bácsi volt  :redchug:

Én azért elég kritikus vagyok már a sorozatokkal, hozzászoktam a kifejezetten minőségi drámákhoz, de a Prison Breaket látva újra "gyereknek" érzem magam, nekem abszolút semmi bajom vele. :D

Nyilván ha mai darab lenne ez az egész Prison Break, akkor valszeg el se kezdeném nézni, mert tucatnak számítana már, de hát a nosztalgia más. 8)