Darts World Matchplay 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Darts World Matchplay 2022

Helyszín: Winter Gardens, Blackpool, Anglia
Időpont: július 16-24.
Címvédő: Peter Wright

Ebben a témában lehet beszélgetni a 2022-es darts eseményről, ide jöhetnek a tippek, információk stb.  :topbet_125:

Szombat este startol az idei World Matchplay

A kiemelt fontosságú versenyen a profi dartsvilág legnagyobb klasszisai mérkőznek egymással majd egy héten keresztül! Olvasd tovább


Nálam első blikkre a torna elejére, három tipp körvonalazódik
 
D. van Bergh - C. Rydz - Rydz +2.5 (1.72), +3.5 (1.44)
Én megint várok valami hasonló robbantást az angoltól, mint a decemberi VB-n.

J. Cullen - D. Heta - legek száma 16.5 over (1.72)

D. van Duijvenbode - R. Searle - összes 180 10.5 over (2.00)
Ha ezeknél elgurul a gyógyszer, akkor itt brutális adok-kapok lehet tömeg terén.

Best of tipp, mint a cikkben:

M. Smith - A. Gilding - Smith (1.40)

Smith - Gilding nagy lesz, Gilding csiga lassúsága felidegesítheti Smith-t, a hasonlóan lassú kutyák meg szokták zavarni az agyát, Gilding tényleg annyira lassan és idegesítően játszik, hogy az valami elképesztő. Szerintem is nyer Smith, de nagyo kíváncsi leszek arra a meccsre.

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 15, 2022, 21:36:38Smith - Gilding nagy lesz, Gilding csiga lassúsága felidegesítheti Smith-t, a hasonlóan lassú kutyák meg szokták zavarni az agyát, Gilding tényleg annyira lassan és idegesítően játszik, hogy az valami elképesztő. Szerintem is nyer Smith, de nagyo kíváncsi leszek arra a meccsre.

Bízom benne, hogy azért Smith már van ennyire rutinos majd 10 év tapasztalattal a háta mögött. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy azért mentálisan erősödött, a korábbi évekhez képest kevesebbszer száll el az agya. Illetve abban is bízom, hogy már az elején szert tesz egy-két break-előnyre, aztán a biztos vezetés tudatában már nem lesznek élesebb szituációk.
Tényleg nem értem egyébként, hogy Gilding, hogyan verekedte be magát erre a tornára a totál semmiből. PDC VB-n sem láttam évek óta, de más nagy versenyeken sem. Érdekes lesz ez.

Idézetet írta: robmiller Dátum július 15, 2022, 14:03:12Nálam első blikkre a torna elejére, három tipp körvonalazódik
 
D. van Bergh - C. Rydz - Rydz +2.5 (1.72), +3.5 (1.44)
Én megint várok valami hasonló robbantást az angoltól, mint a decemberi VB-n.

J. Cullen - D. Heta - legek száma 16.5 over (1.72)

D. van Duijvenbode - R. Searle - összes 180 10.5 over (2.00)
Ha ezeknél elgurul a gyógyszer, akkor itt brutális adok-kapok lehet tömeg terén.

Best of tipp, mint a cikkben:

M. Smith - A. Gilding - Smith (1.40)

Rydz nalam is jo lehet siman, bar a tablettas belga meccseire sosem szoktam rakni.. Nalam a Clayton over es a Duijvenbode win ami eleg tetszetos az elso ket napra.

PFff Rydz mennyire dekoncentrált ma. Gyakorlatilag 3:1 után totál feladta az egészet fejben. Nagyon nem azt a produktumot hozza, amit pl. tavaly ilyenkor, vagy a VB-n.

Idézetet írta: robmiller Dátum július 16, 2022, 21:57:52PFff Rydz mennyire dekoncentrált ma. Gyakorlatilag 3:1 után totál feladta az egészet fejben. Nagyon nem azt a produktumot hozza, amit pl. tavaly ilyenkor, vagy a VB-n.

Az egyik leginkabb kiszamithatatlan a pali, vagy 80 vagy 110, koztes nincs.. ;D

Mit leművelt itt kezdésnek Searle és Duijvenbode...fuhuuu de kemény meccs volt ez  :great:


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: július 18., 14:00CET

Azért tegnap Smiths 12 leg után magához tért, és a sírból visszatérve fordította meg a meccset!  :redchug:

Reméljük ma is lesz izgalom  :beerchug: Price és Chisnall mai győzelme egy duplát ér.


Azért ez a Cross-fordítás sem volt semmi...2-8-ról képes volt elszórakozni Dobey. Ennél az állásnál 1.01 volt a szorzója, és innen el tudta bukni 11-9-re a meccset!  :o

Ez a játék nagyon kevés lesz a következő fordulóban. Most kicsit magasabb a színvonal  :beerchug:

Sajnos nincs idom nezni es elemezni sem nagyon a meccseket, azert mara egy Wright gyozelmet elviszek.. :cya: