A Hét Fogadóirodája!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


+ Hetente adnak hűségbónuszt!

Idézetet írta: Szigo Dátum november 05, 2013, 20:29:20
Mééé zöld? Mééé nem piros? Vagy kék?

Szürke az, nagyobbrészt.

Idézetet írta: drogos Dátum november 06, 2013, 13:47:11
Macintosh
A Macintosh ugyanaz, mint az Apple. Jól tudom?

Hogy a témához is kapcsolódjak:
A bet365-öt jelenleg a második legjobb irodának tartom a Tippmixpro után. Ha a tenisz kínálatukban szerepelne szett hendikep is, akkor nálam talán meg is előzné a Tippmixprot.

Idézetet írta: rosco Dátum november 07, 2013, 09:55:57
A Macintosh ugyanaz, mint az Apple. Jól tudom?

Hogy a témához is kapcsolódjak:
A bet365-öt jelenleg a második legjobb irodának tartom a Tippmixpro után. Ha a tenisz kínálatukban szerepelne szett hendikep is, akkor nálam talán meg is előzné a Tippmixprot.

Pontosabban Macintosh már nincs, ha jól tudom, de régen így nevezték azokat a számítógépeket, amiket gyártott a cég. Az Apple gyártja a hardvereket és a rajtuk futó Mac OS-t (operációs rendszer) is ők készítik.

Tippmixpro? Tréfarépát reggeliztél? :)

Idézetet írta: rosco Dátum november 07, 2013, 09:55:57
A Macintosh ugyanaz, mint az Apple. Jól tudom?

Hogy a témához is kapcsolódjak:
A bet365-öt jelenleg a második legjobb irodának tartom a Tippmixpro után. Ha a tenisz kínálatukban szerepelne szett hendikep is, akkor nálam talán meg is előzné a Tippmixprot.

Már majdnem ott voltam, hogy rákerestem.... ;D

Idézetet írta: drogos Dátum november 07, 2013, 10:11:13
Pontosabban Macintosh már nincs, ha jól tudom, de régen így nevezték azokat a számítógépeket, amiket gyártott a cég. Az Apple gyártja a hardvereket és a rajtuk futó Mac OS-t (operációs rendszer) is ők készítik.

Tippmixpro? Tréfarépát reggeliztél? :)

Azt hittem, azért nevezik már Apple-nek, mert az embléma miatt könnyebb megjegyezni. :)

Tippmixpro

Idézetet írta: Milan Dátum november 04, 2013, 19:55:13
Várjuk véleményeiteket!
Röviden: jó.
Bővebben: nagyon jó.
Mivel a Betfair funkciója picit más és így nem kell összehasonlítanom a kettőt, azt kell mondanom, hogy bet365 benne van a Top 3-ban nálam. Minden sportfogadónak ajánlom.
Előnye egyértelműen az élő fogadás és a hatalmas választék.
Hátrányai? A tenisznél szett hendikep is szerepelhetne. Az, hogy nincs ilyen, nagy hátránya a bet365-nek. Írják itt a topikban, hogy a bet365 hetente ad hűségbónuszt. Nos, szintén nagy hátránya, hogy én nem kapok. Régebben kaptam, ám valószínűleg lekerültem a listáról, mert hónapok óta nem kapok hűségbónuszt.

Október elején nyertem 10 GBP-s bet365 számlafeltöltést a Bajnokok Ligája Tippjátékban (2. forduló, Ki szerzi az Arsenal-Napoli mérkőzés első gólját, s mikor?). A nyereményt még nem írták jóvá, de remélhetőleg november közepéig ez is megtörténik.  :)

Idézetet írta: csabax Dátum november 08, 2013, 09:44:09

Október elején nyertem 10 GBP-s bet365 számlafeltöltést a Bajnokok Ligája Tippjátékban (2. forduló, Ki szerzi az Arsenal-Napoli mérkőzés első gólját, s mikor?). A nyereményt még nem írták jóvá, de remélhetőleg november közepéig ez is megtörténik.  :)

Ez nem a fogadóiroda hátránya szerintem.

A játék feltételei közt külön kiemeltem azt a részt, hogy ez "októberi bónusz", s ez azt jelenti, hogy következő hónapban lesz jóváírva, mivel havonta csak egyszer küldjük el a nyertesek listáját.

Amúgy ez a "gond" is elméletileg megoldva, mert mostantól heti szinten küldöm a nyertesek azonosítóit az irodához.

Idézetet írta: Milan Dátum november 09, 2013, 13:58:42
Ez nem a fogadóiroda hátránya szerintem.
Igazad van. Szerintem sem a hátránya.
Lejegyeztem néhány gondolatot a fogadóirodáról, majd hagytam egy bekezdésnyi üres helyet, s az irodáról szóló mondandómtől elkülönítve emlékeztem meg egy másik - szintén a bet365-tel kapcsolatos - dologról.
:beerchug:

A Hét Fogadóirodája (November 11-17.): Sportingbet

Ezen a héten a magyar online sportfogadás piac első főszereplőjét mutatjuk be, s ez nem más, mint a Sportingbet.

Manapság a bónusznaptár az erősségük, melynek segítségével havonta akár extra 180.000 forintot is nyerhetünk.

Várjuk véleményeiteket a hét fogadóirodájával kapcsolatban!

A Hét Fogadóirodája (November 18-24.): Unibet

Kezdő bónusz, érdekes promóciók, élő közvetítés, sportfogadás bajnokságok, s mindez egy helyen: Unibet, a hét kiemelt irodája.

Várjuk véleményeiteket a hét fogadóirodájával kapcsolatban!

Korábban kedveltem az Unibetet, elég sokat játszottam náluk, viszont a nagy átalakítás után nálam nagyon lassan működik a rendszer, ezért hanyagolom őket. A tenisz game alatt/fölött és a kézilabda DNB fogadási lehetőségeik miatt azért néha még fogadok náluk.

Azért is jó, hogy leírjátok véleményeiteket, javaslataitokat, mivel ezek alapján fejlődhet egy adott fogadóiroda, pótolhatják a hiányokat.  :beerchug:

A bónuszok kiforgatása az egyik legkönnyebb. :great: Kiutalás is nagyon költség kímélő. :ok:

Pozitívum:
-Gyakori bónusz
-Teniszre jó szorzók
-Széles kínálat
-Kifizetés gyorsnak mondható, hetekig tartó azonosításokra sem emlékszem

Negatívum:
-Az élőfogadás gyenge, és lassú
-Mint ahogy az egész nehezen tölt be
-Mindig vesztek itt...

Ha van valami jó bónusz, vagy úgy van kedvem akkor játszok itt, nagy baj nincs vele, de nálam nincs a legjobb 5-ben sem a technikai problémák miatt.