A Hét Fogadóirodája!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Első dolog, ami az Unibettel kapcsolatban mindig eszembe jut az az, hogy iszonyatosan lassú, azaz LASSÚ! Ezzel valamit sürgősen kezdeni kéne, mert sokszor, amikor időre menne a dolog, legszívesebben szétverném a gépemet, hiába nem az a hibás. ;D Előnye, hogyha már nem tudom megtenni a fogadásomat, legalább megforgatás nélkül kikérhetem, s mivel középárfolyamon váltanak, legalább nem bukok rajta. ;D Én, ha nem muszáj, már nem fogadok náluk, nem hiányzik, hogy idegbajt kapjak a "sebességüktől"..

Idézetet írta: rosco Dátum november 18, 2013, 12:02:19
Korábban kedveltem az Unibetet, elég sokat játszottam náluk, viszont a nagy átalakítás után nálam nagyon lassan működik a rendszer, ezért hanyagolom őket.

Nekem is ez a véleményem; régebben jobb volt ez az iroda. Mostanában csak tranzit irodának használtam, mondhatni elektronikus pénztárcának.

Nem olyan sokat játszottam Náluk, de számomra az nagy negatívum, hogy tenisznél a feladást bukással könyvelik el. (ha a 2. szett megkezdődött, ha jól emlékszem  :crazy: )

Pozitívum, hogy a kifizetés nagyon gyors!

A hét fogadóirodája: WilliamHill!

Várjuk véleményeiteket ezzel az irodával kapcsolatban. Ki próbálta? Milyen tapasztalataitok vannak e fogadóirodánál?

Nagyon jó iroda. Kínálatával és szorzóival felveszi a versenyt a bet365-tel. Már van magyar felülete és viszonylag könnyen lehet a menüjében tájékozódni. Itt nincsenek közvetítések és az élő fogadásnál elég lassan fogadja el a tétet, ennyi hátrányát érzek.

Idézetet írta: rosco Dátum november 25, 2013, 14:21:24
Nagyon jó iroda. Kínálatával és szorzóival felveszi a versenyt a bet365-tel. Már van magyar felülete és viszonylag könnyen lehet a menüjében tájékozódni. Itt nincsenek közvetítések és az élő fogadásnál elég lassan fogadja el a tétet, ennyi hátrányát érzek.

Biztos nincs közvetítés? Angol felületen ott van. WHTV!

#36 november 25, 2013, 14:37:27, rosco
Idézetet írta: Milan Dátum november 25, 2013, 14:25:35
Biztos nincs közvetítés? Angol felületen ott van. WHTV!

Pontosítok: élő video közvetítést még nem tudtam nézni náluk.

Mára szervezhetnének egy játékot (némi bónuszért) a birminghami derby tiszteletére. ::)