Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 11, 2013, 17:19:52
Úgy tudom olyankor ők már elinditották az utalást, és valamelyik bank húzza az időt. Legalábbis nálam ha processed, max pár óra múlva jön az sms értesités a banktól is.

Igen, ezt nem tudom ellenőrizni, hogy az email küldése után ki a hunyó, de a hétfő hajnaltól kedd délutánig eltelt időt is sokallom azok után, hogy a ti tapasztalataitokat olvastam.

Egyébként befizetésnél (banki utalásnál) mennyi idő szokott eltelni míg skrillen megjelenik az összeg?
Ft skrill és ft bankszámláról van szó, mostanában nem volt szükség töltésre, de éppen egy ismerősömet trenírozom.  :)
Pénteken utalt, én arra tippeltem, hogy ma reálisan jóváírhatják az összeget.

Nekem mostanában 2 munkanap volt, szerintem is ma már rajta lesz az összeg.

skrillel kapcsolatban kérek segitséget, lehet-e az emil cimet megváltoztatni a regiesztrált skrill számlán? meg irná valaki? köszi

Üdv!

Most akarnék bankszámláról Skrillre utalni, de azt látom a Skrill oldalán, hogy megváltozott ott a bankszámlaszám, amire eddig kellett utalni. Onnan tűnt fel, hogy nekem eddig sablonként le volt mentve az eddigi.
Nem kellett volna erről értesíteniük? Mi van ha a régire küldtem volna el?
Köszi előre is.

Idézetet írta: szipi76 Dátum március 14, 2013, 12:06:30
skrillel kapcsolatban kérek segitséget, lehet-e az emil cimet megváltoztatni a regiesztrált skrill számlán? meg irná valaki? köszi
Igen, új e-mailt kell hozzáadni, ellenőrizni majd a beállitani primary-nak. Utána a régit törölheted.

Idézetet írta: stdavid Dátum március 14, 2013, 12:13:16
Nem kellett volna erről értesíteniük? Mi van ha a régire küldtem volna el?
Köszi előre is.
Minden feltöltés előtt meg kell nézni a politikájuk szerint, változhat a számlaszám és a referencia is.

Másnál is volt már úgy, hogy több pénzt vont le a skrill  a számláról mint amennyi a befizetett összeg+ a fee? Mastercardal fizettem be, forint alapú a számlám a banknál is, a skrillen is, és a befizetett összeg+ a fee-n kívűl jóval több levont összeg jelent meg a banki számlatörténetemnél. :-\

Idézetet írta: tharom2 Dátum március 14, 2013, 18:40:13
Másnál is volt már úgy, hogy több pénzt vont le a skrill  a számláról mint amennyi a befizetett összeg+ a fee? Mastercardal fizettem be, forint alapú a számlám a banknál is, a skrillen is, és a befizetett összeg+ a fee-n kívűl jóval több levont összeg jelent meg a banki számlatörténetemnél. :-\

Néhány bank a bankkártyás vásárlásra is beszedi a tranzakciós illetéket, nem ebbe futottál bele?
0,1-0,2%-kos költség a teljes összegre.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 14, 2013, 22:42:18
Néhány bank a bankkártyás vásárlásra is beszedi a tranzakciós illetéket, nem ebbe futottál bele?
0,1-0,2%-kos költség a teljes összegre.

De akkor valószínűleg ebbe, másra már én sem tudok gondolni..  :( :D
Viszont amikor fogadóirodához töltöttem fel egyből bank kártyával, akkor nem vontak le többet, mint amit feltöltöttem...ezért nem értem , hogy skrillnél miért.

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék. Nem tudok semmilyen utalást indítani a Skrill számlámról. Az az infót kapom, hogy az én beállításaim jelen pillanatban nem tesznek lehetővé pénzügyi tranzakciót és ha ezt a korlátozást szeretném feloldani
akkor vegyem fel a kapcsolatot a support-tal.
(Ihre Moneybookers Einstellungen erlauben derzeit keine Geld versenden Transaktionen über unsere Webseite oder unser Gateway. Wenn Sie diese Beschränkung aufheben möchten, kontaktieren Sie uns bitte.)
Na ezt megtettem még választ nem kaptam mi a gond.
Találkozott valaki már ezzel a problémával?
A számlám feltöltve, szerencsejáték oldalra szeretnék utalni pipálva, bankkártya hozzáadva és megerősítve, tehát sztem
minden stimmel.
Ez egy régi mb-s számlám, amit már régen használtam, de adataim stimmelnek, nem regeltem kétszer stb.
Most betfair-re szeretnék tölteni a Skrillel. Most látom a lakcímem az nincs megerősítve, de a régi aktiváló email a kóddal már nincs meg.
Tömören ennyi.
Előre is köszi a segítséget!



Idézetet írta: Albiceleste Dátum április 02, 2013, 22:04:59
Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék. Nem tudok semmilyen utalást indítani a Skrill számlámról. Az az infót kapom, hogy az én beállításaim jelen pillanatban nem tesznek lehetővé pénzügyi tranzakciót és ha ezt a korlátozást szeretném feloldani
akkor vegyem fel a kapcsolatot a support-tal.
(Ihre Moneybookers Einstellungen erlauben derzeit keine Geld versenden Transaktionen über unsere Webseite oder unser Gateway. Wenn Sie diese Beschränkung aufheben möchten, kontaktieren Sie uns bitte.)
Na ezt megtettem még választ nem kaptam mi a gond.
Találkozott valaki már ezzel a problémával?
A számlám feltöltve, szerencsejáték oldalra szeretnék utalni pipálva, bankkártya hozzáadva és megerősítve, tehát sztem
minden stimmel.
Ez egy régi mb-s számlám, amit már régen használtam, de adataim stimmelnek, nem regeltem kétszer stb.
Most betfair-re szeretnék tölteni a Skrillel. Most látom a lakcímem az nincs megerősítve, de a régi aktiváló email a kóddal már nincs meg.
Tömören ennyi.
Előre is köszi a segítséget!
Szoktak ilyet csinálni. Írjál nekik, aztán fogják kérni, hogy töltsd fel az oldalukon keresztül a személyid és a lakcímkártyád képét, utána megnyitják a számlát. Ezzel a lakcímed is hitelesítve lesz, a limitet is megemelik. Ez 2-3nap lesz, arra számítsál, addig nem fogod tudni használni.

Én is kérnék kis segítséget!
Most csináltam skrillt, a betre a skrill 1 tap segítségével utalnék,
ezért a skrill felszámol valamennyi kezelési költséget?

Idézetet írta: swagpetho Dátum április 05, 2013, 16:20:35
Én is kérnék kis segítséget!
Most csináltam skrillt, a betre a skrill 1 tap segítségével utalnék,
ezért a skrill felszámol valamennyi kezelési költséget?
Nem.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum április 03, 2013, 01:19:56
Szoktak ilyet csinálni. Írjál nekik, aztán fogják kérni, hogy töltsd fel az oldalukon keresztül a személyid és a lakcímkártyád képét, utána megnyitják a számlát. Ezzel a lakcímed is hitelesítve lesz, a limitet is megemelik. Ez 2-3nap lesz, arra számítsál, addig nem fogod tudni használni.
Köszi!

Nem kértek semmit, rá két napra már tudtam utalni! Ha valaki így jár e-mail és megy a dolog!

Sziasztok

Azt szeretném megkérdezni tőletek hogy a HUf alapú MB át lehet e változtatni euro alapúra ?