Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Wimbledon 2019 Tippverseny

A világ legjobb teniszjátékosai az év harmadik Grand Slam tornáján szerepelnek, a londoni Wimbledonon. Tippelj a mérkőzésekre. A legjobb játékosok nyereményben részesülnek.

Nyeremények

1.hely: 25 000 Forint
2.hely: 15 000 Forint
3.hely: 10 000 Forint
4.hely: 5 000 Forint
5.hely: 5 000 Forint

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára.


#1741 július 01, 2019, 13:56:44, Bucak77
A wimbledoni tippjátéknál találtam olyat hogy 13:35kor kezdték a meccset, de 14:00ig lehet rá fogadni, gulbis-mayer és khachanov-kwon soon meccsek pontosan. Aztán persze lehet lessz több ilyen is a nap folyamán, remélem a "csalók" ki lesznek szűrve   :crazy:

Közben kudla-jaziri, darcis-zverev, seppi-jarry is fogadható pedig megy mind ..

Idézetet írta: Bucak77 Dátum július 01, 2019, 13:53:07
A wimbledoni tippjátéknál találtam olyat hogy 13:35kor kezdték a meccset, de 14:00ig lehet rá fogadni, gulbis-mayer és khachanov-kwon soon meccsek pontosan. Aztán persze lehet lessz több ilyen is a nap folyamán, remélem a "csalók" ki lesznek szűrve   :crazy:

Közben kudla-jaziri, darcis-zverev, seppi-jarry is fogadható pedig megy mind ..

Köszi, hogy jelezted.

Itt felhívnánk a játékosok figyelmét, hogy tippet beküldeni a mérkőzés kezdetéig lehetséges (ami bizonyos esetekben eltérhet a nálunk megjelenő időpontnál). A kezdés után beküldött tippek törölve lesznek, illetve azok akik így próbálnak ismételt módon extrához jutni, ki lesznek zárva minden játékból.

A maradj talpon-wimbledon játékban is kapásból fel lehetne három embert sorolni, akik nem tartották be az egy órával a meccs kezdete előtti limitidőt.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum július 01, 2019, 17:02:42
A maradj talpon-wimbledon játékban is kapásból fel lehetne három embert sorolni, akik nem tartották be az egy órával a meccs kezdete előtti limitidőt.

Az általad említett játékban felmerülő kérdéseket/észrevételeket az alábbi témában várjuk vagy privát üzenetben (megjelölve konkrétan, hogy hol a hiba):
Online Sportfogadás Játékok

Az sem elhanyagolandó tényező, hogy főleg az első körökben elég nagy a kavarodás, főleg ami a kezdési időpontokat illeti.

Hello!
Ki lehetne tolni a Gold Cup verseny határidejét? Ugyanis holnap este 23:59-ig van a verseny, viszont a döntő hétfő hajnali 3. Próbáltam volna tippelni, de így csak a havi versenybe került volna be.
Köszi!

Idézetet írta: prigioni1 Dátum július 06, 2019, 20:31:12
Hello!
Ki lehetne tolni a Gold Cup verseny határidejét? Ugyanis holnap este 23:59-ig van a verseny, viszont a döntő hétfő hajnali 3. Próbáltam volna tippelni, de így csak a havi versenybe került volna be.
Köszi!

Megoldva.

Idézetet írta: jopy02 Dátum július 03, 2015, 02:02:19
Így már értem!Az öcsém szokott még fogadni a gépen,de az ő felhasználó nevével.Hát ez elég kellemetlen így! :( Most is fogadott a gépemről Júli 1-én,akkor ezt a hónapot is bebuktam ezek szerint?Annyi kérésem lenne még,hogy telefomról meg laptopról is szoktam fogadni,akkor elvileg az sem jó úgy mert két külön ip cím nem?

:D :D : D

Az ocsed aki messi33 nevel regisztralt 2017 ben az 2015 ben is problemat okozott neked :D , nyird ki , de ha nem lehetseges akkor   mond meg neki ha nyer es megkoszoni akkor ne hasznalja ugy es annyiszor a felkialtojelt mint te...

Van valami minket játékosokat érintő oka, hogy majd' két hete nincsenek játék eredményhirdetések?

Idézetet írta: prigioni1 Dátum július 29, 2019, 15:04:42
Van valami minket játékosokat érintő oka, hogy majd' két hete nincsenek játék eredményhirdetések?

Türelmet kértek a szervezők, minden be lesz pótolva.

Egyedül ezzel voltunk elmaradva: Heti tippjáték (Július 15-21.)

Most már pótoltuk.

Mikor lesznek kifizetések? 😁😁

Idézetet írta: Noppyka Dátum augusztus 02, 2019, 21:50:11
Mikor lesznek kifizetések? 😁😁

Jövő hét folyamán biztos.

Magyar NB1 kiesett a pikszisből? Akarom írni, az Unibet?

Idézetet írta: prigioni1 Dátum augusztus 03, 2019, 12:19:48
Magyar NB1 kiesett a pikszisből? Akarom írni, az Unibet?

Csupán arról van szó, hogy heti és havi tippversenyekre koncentrálunk, illetve nagyobb eseményeknél jönnek az extra versenyek.