XXIII. Tipster Liga

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ok, de már alig van esemény.  ???

Atl. Tucuman - Colon Santa FE
Today, 04 Dec 2017, 23:15
ODD Goals
oddsz 2

2017.12.04. 23:15
Atletico Tucoman - Colon
10 szöglet felett
2,50


#229 december 05, 2017, 22:11:42, LosGabos
A főcsoport döntők eredményei:

2 hubika88 - 4 sunik29   6,5 - 6,5 

1 Winger - 6 LosGabos   0,5 - 1,5


A nagydöntőben:

?  - 6 LosGabos


Idézetet írta: LosGabos Dátum december 03, 2017, 21:57:18
A főcsoport döntők eredményei:

2 hubika88 - 4 sunik29   6,5 - 6,5

1 Winger - 6 LosGabos   0,5 - 1,5

Keleten mindketten megérdemelnétek a döntőbe jutást, de sajnos most kell jönnie a hirtelen halálnak.

Tegyetek tippet egy hétfői eseményre 2.00 vagy magasabb szorzóval és a nyertes vagy a nagyobb odds jut tovább.

??? :(

#231 december 05, 2017, 15:43:52, sunik29
Sajos nem en nyertem, vagyis egyikunk sem nyert, de a nagyobb oddsz hubika  :great: a dontos.Grat!Ez csak megjegyzes, jobban orultem volna ha (raadas tippek) minden kategoriabol kellett vona adjak egy tippet a hetfoi nap kinalatbol, es ha akkor is egyforma , akkor a nyertes oddszok szorzata dontott volna. Mert en inkabb nyero tippre hajlok es nem nagyobb oddszu vesztes tippre, persze beismerem , h taktikaztam en is.

U.i
a vesztes gol 92 percben

Ha mindkét embernek elment nincs továbbjutás, megy tovább a tippelés. Legalábbis eddig így volt, gondolom csak elnézte az "admin".

Ha ugy van ahogy Csatarid mondja ,akkor . :ok:

Orlando Pirates - Supersport Utd
Today, 05 Dec 2017, 18:30
x
2.7

Azt hiszem át kell adnom a topicot másnak, ennyit összesen nem hibáztam, mint ebben a versenyben. Ha már az odd is páros, akkor meg szednem is kellene valami gyógyszert.
Sajnálom.
Miután ma már nincs semmi rendes esemény, és hubika88 nem tett tippet, az lenne sportszerű, ha ugyanilyen feltételekkel tennétek szerdán egy újabb tippet. Volt már olyan, hogy csak pénteken lett meg a továbbjutó.
Jelezzétek ha egyetértetek.

(Az még pláne qrva cikivé teszi a dolgokat, hogy én vagyok a döntő másik résztvevője.)

Én várom hubika tippjét, úgy érzem én nem hibáztam , jobb tippet (nagyobb oddsz)nem tudok ma. Ha sikerül neki akkor Grat!  es vége lesz a saga-nak. :cya:

Közbe kell lépnünk, mert volt itt egy kavarodás.

sunik29 és hubika88

Tegyetek egy-egy tippet 2.00 vagy magasabb szorzóval (december 6-7. között) és a nyertes tipp tulajdonosa jut tovább.

Amennyiben mindkét tipp nyertes, akkor a nagyobb odds a mérvadó.

Amennyiben a két nyertes odds megegyezik, vagy egyik tipp sem nyertes, akkor a korábban tippelő jut tovább.

Real Madrid - Dortmund
11 szoglet felett
2.10

#238 december 06, 2017, 13:08:39, sunik29
Hat mint is mondjak ez asztan sportszeru , :great: nem az alitolagos nyeremeny izgat (at sem vennem, mehetne a karacsonyi adomanyba) tettem tegnap egy tippet azt nem veszitek figyelembe, kavarodasra hivatkozva,( pedig ezen a heten tortent) es erre nem nezek ra egy oraja az oldalra , ki irtok egy uj szabalyt, ahol az elso tippelo van favorizalva.  :great:

Idézetet írta: LosGabos Dátum december 03, 2017, 21:57:18
Keleten mindketten megérdemelnétek a döntőbe jutást, de sajnos most kell jönnie a hirtelen halálnak.

Tegyetek tippet egy hétfői eseményre 2.00 vagy magasabb szorzóval és a nyertes vagy a nagyobb odds jut tovább.

Inkább nevezném egy extra esélyednek, mivel a fentiek alapján hubika88 jutna tovább.

Mondjuk ha a tegnapi tipped nem lenne nyertes akkor kíváncsi volnék a reakciódra.

Ezért mondtuk azt, hogy akkor tiszta lappal, konkrétumokkal!