Idiótaságok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az afrikai focivébé után az északkóreaiaknak nyilvános megszégyenítésen kellett átesniük. Szerintetek most az egész válogatottat kivégzik, vagy csak a csapatkapitányt, meg a szövetségi kapitányt, -a többiek megússzák életfogytiglannal?
Észak-Korea-Katar: 0-6

Idézetet írta: foglalt Dátum január 13, 2019, 15:10:46
Az afrikai focivébé után az északkóreaiaknak nyilvános megszégyenítésen kellett átesniük. Szerintetek most az egész válogatottat kivégzik, vagy csak a csapatkapitányt, meg a szövetségi kapitányt, -a többiek megússzák életfogytiglannal?
Észak-Korea-Katar: 0-6

Nem biztos. Egyszerűen csak náluk az megy le a hírekben, hogy ők nyertek 6-0-ra Katar ellen.  ;D

Máris felvettem a bakancslistámra, hogy: Bázisugrás egy szál pöcsben, farokkamerával rögzítve!

Sietnem kell, mert 53 múltam, a végén még viagrát kell bevennem, hogy le ne essen a kamera. ;D

https://24.hu/tech/2019/03/15/cock-cam-farokra-huzhato-kamera-julz/


It's easy to choose who to support in the Isles of Scilly  – there are only two teams and they play each other ever single week of the season!

A vilag legkisebb bajnoksaga   :D :D

Arra gondoltam ha nincs minden korteremben tv, egy kozos mecsnezesre pedig tul sokan vannak.  :redchug:





Most felmerült bennem egy kérdés.

Hogyan ismerkedik egy lánnyal, Haland (Red Bull Salzburg)?

"Helló, Haland vagyok, tudod, Szoboszlai csapattársa?"  ;D

Legkirályabb birkozó a világon :)


Coinmarketcap  :D

(egyébként képet hogy tudok beilleszteni ide?)

Gattuso felugrott a labdáért, a mémgyár lecsapott

Blokkolni próbálja Michael Jordant, medve elől fára mászik és további megoldások Gattuso felugrásáról. Tovább


Kiskavicsért nem indítja be a betonkeverőt.