Battle of the Forums 2011

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha valaki küld egy PM-et a verseny előtti napokban, akkor én is beszállnék, sztem Yety20 is. Gl a csapatnak!

Battle of Forums 2011!

Megvan a jelszó a versenyre éspedig: uXTwHI6n

A turné neve: BOTF_sportsfogadas   
Buy-in: 5+0.50$
Időpont: 2011. november 27-én 21:00 órakor (GMT +1)

Minden selejtező 5 legjobb játékosa bejut a döntőbe, amelyre 2011. december 4-én 21:00 órától (GMT +1) kerül sor.

Hol találod a versenyt?

1. Jelentkezz be a bwin póker kliensébe felhasználóneved $Username$ megadásával
   
2. Válaszd ki a lobby-ban a "Tervezett versenyek"-et
   
3. Keresd meg a listán a "Battle of the Forums" versenyt (BOTF_sportsfogadas)
   
4. Regisztrálj jelszavad megadásával (amelyet a fórumban kaptál: uXTwHI6n)


Sok sikert mindenkinek!  :beerchug:

Én még nem találom a versenyt a tervezett versenyek között. Velem van a baj vagy csak később lesz kirakva?  :angel:

Okés megvan ma rakták ki. Gl mindenkinek és jó szórakozást!!  :cya:

Ne felejtsétek, ma este pókerturné!!!

A turné neve: BOTF_sportsfogadas   
Buy-in: 5+0.50$
Időpont: 2011. november 27-én 21:00 órakor (GMT +1)

Minden selejtező 5 legjobb játékosa bejut a döntőbe, amelyre 2011. december 4-én 21:00 órától (GMT +1) kerül sor.

Hol találod a versenyt?

1. Jelentkezz be a bwin póker kliensébe felhasználóneved $Username$ megadásával
   
2. Válaszd ki a lobby-ban a "Tervezett versenyek"-et
   
3. Keresd meg a listán a "Battle of the Forums" versenyt (BOTF_sportsfogadas)
   
4. Regisztrálj jelszavad megadásával (amelyet a fórumban kaptál: uXTwHI6n)


Ma megvolt a verseny, megpróbálom idetenni az utolsó parti képét. Jó játék volt. :)

Csatolva a tegnapi verseny végeredménye. Gratulálok mindenkinek! :beerchug: (kivéve a 6. helyen kiesett ismeretlennek, aki jó modorból elégtelenre vizsgázott)

Idézetet írta: Latzka Dátum november 28, 2011, 08:25:49
Csatolva a tegnapi verseny végeredménye. Gratulálok mindenkinek! :beerchug: (kivéve a 6. helyen kiesett ismeretlennek, aki jó modorból elégtelenre vizsgázott)

Gratulálok a helyezetteknek és az indulóknak is, úgy látom elég szép számmal volt jelen a fórum!  :beerchug:  :beerchug:

Hali!

   Úgy látom Latzka és Peti100 már beelőztek, de én is felteszem a képeket. Gratulálok mindenkinek, remélem a hétvégi nagyjátékban sikerül jó eredményt elérnie a sportfogadas.org ötösfogatának!

   Sajnos nem tudom azonban szó nélkül hagyni a Latzka által is emlitett figurát, aki azt sem tudta, hogy milyen versenyen van, vagy hogy egyáltalán mi az a sportfogadas.org. Nem az fáj, hogy a kiesés után lebunkózott, ha ő így látja, sajnálom. Én nagyritkán ha elindulok ilyen versenyeken, nem a tudásom - mivel az nincs - miatt játszom, hanem a közösség, a csapat miatt. És egy olyan ember miatt, aki csak azért ül be, hogy "tizenkét-tizenöt sportfogadó hülyegyerek pénzét könnyen elnyerem, oszt jóvan", ne érezzem már magam kellemetlenül egy olyan közösségben, ahol én ha csak tudok segitek mindenkinek, és akarva nem bántanék meg senkit, a bunkózás amúgy sem az én stílusom, azt hiszem, erre az elmúlt 6 év itt a bizonyíték.

   Egyébként remek verseny volt, de mivel én nagy elemzésekkel én nem tudok szolgálni, mégegyszer köszönöm mindenkinek a játékot és gratulálok az eredményekhez!

Lacapi

Gratulálok Lacapi a győzelemhez!  :beerchug:

Természetesen gratulálok a helyezetteknek és minden résztvevőnek!  :beerchug:

Én sajnos (rajtam kivűlálló okok miatt) nem tudok indulni a versenyen, sőt be sem tudok lépni, hogy legalább nézőként kövessem az eseményeket, de az általad leírtakkal maximálisan egyetértek.
Sok sikert a CSAPATnak a továbbiakra!  :beerchug:

Örülök neki, hogy olyan ellen estem ki aki legalább megnyerte :) Gratulálok Lacapi és többi helyezettnek is!! :beerchug:

Gratulálok az összes résztvevőnek, különösképpen az előttem végzetteknek. Én, miután bejutottam az ötbe, sok célom már nem lehetett, shortstackként nyomtam az allint, és vesztettem. De nem vagyok boldogtalan, mert a célt sikerült elérni, ott vagyok a döntős csapatban.
Cypherhun24 orgos nickje azért érdekelne, ugyanis nagyon úgy tűnt, hogy azt sem tudja milyen versenyen indul, vagy mi az a sportfogadas.org (pont úgy, mint Lacapi haverja, Rallyboy).
Egy szó, mint száz: sokkal szívesebben indulok olyan csapatban, amelynek mindegyik tagja ennek a közösségnek a tagja, mint olyanban, ahová neadjisten bejutott egy-két jelszóvadász is.

Szóval a döntős csapat orgos nickjei: Lacapi, Peti100, Latzka, misk@. Cypherhun24, várjuk, hogy fedd fel a kiléted!  :cya:

Talán ő lehet az, éjfél után pár perccel fent volt az oldalon. Reméljük jelentkezik.

Gratulálok minden résztvevőnek! Tényleg szép létszám jött össze, annak ellenére, hogy délután még csak alig voltunk 6-on.

Nagyon sok sikert kívánok a döntősöknek, s bármi is történik mi büszkék vagyunk rátok!

Szurkolunk nektek!

Egyet értek Lacapi-val. Sajnos az történt, hogy nem volt időnk felkészülni rendesen erre a versenyre, ezért nem volt korlátozás a részvételnél. Emiatt is elnézéseteket kérjük.