Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#60 június 06, 2018, 15:29:27, TiB
Idézetet írta: hubika88 Dátum június 06, 2018, 14:42:07
gondolkodok egy nagyobb tétes továbbjutós szelót rakni

spanyol-francia-argentín-német-brazil-belga

1,58ért ez a 6 alap (4 éve pont beszoptam spanyolokkal), nem tudom elképzelni h ezek ne menjenek tovább, mondjuk ez csak egy dolog h nem tudom elképzelni, de 200k-ra 116k a nyereség, durván 2 hét alatt

(ellen)vélemény?

Szerintem brazil, német és francia továbbmegy, a spanyol is megoldja, ha akarja. Nekem velünk annyi bajom van, hogy ez a Lopetegui egy balfék, ami a selejtezők alatt még nem jön ki, de élesben már talán felszínre törhet. De ez lehet egy nyolcaddöntős fiaskó is, azért csoportjukban papíron legjobbak. Az utóbbi tornákon rendre szenvedtek az első meccseiken, kár hogy a portugálokkal kezdenek, egy Irán elleni felhozó meccs pályára rakná őket.

Egyre több helyen látom viszont, hogy Argentína ellen fogadnak, mármint csoportkörös kiesésükre, és meglepő módon nem Izland bekeverését várják, hanem Nigériát. Kemény csoport, még ott vannak a horvátok is, szóval szerintem ez a legbizonytalanabb a felsoroltak közül. Nigériát csak Anglia ellen láttam, így róluk nem nyilatkoznék, de a horvát és izlandi védelem azért megfoghatja Messit.

A belga kimaradt, de az anniyra sima nálam, hogy említésre se méltó. Panama bűnrossznak tűnik, de szerintem Tunézia is gyerekjáték kell legyen  egy topcsapatnak. Aztán az angolokkal leboltolják az első két hely sorsát az utolsó fordulóban.

#62 június 06, 2018, 15:52:54, Pozzato
Hubika én most leginkább csak ellenpólust mutatnék minden általad felsorolt csapatokkal szemben.

Spanyolok: Ahogyan TiB is írta, most derül ki, hogy mennyit ér Lopetegui. A selejtezős csoportban nem volt mérvadó ellenfelük (azért lássuk be, hogy az olaszok jelenleg messze vannak a minőségtől), barátságos meccsek közül csak a svájcit lehetne kicsit komolyabban venni. Ott előjött egy olyan gyermekbetegség, ami szerintem már évek óta jellemzi a játékukat: masszív védelemmel szemben nem tudnak hatékonyak lenni. A portugálok azért képesek jól védekezni, rutinos csapat, Marokkóban is ott van Benatia. Nehéz dolguk lesz.

Franciák: VB legerősebb kerete, de vajon képesek csapatként is jól játszani? Voltak már náluk belső viszályok régebben, plusz azt is megfigyelhettük két éve, hogy mi történik akkor, ha egy fegyelmezett védelemmel találják szemben magukat. Nekik nem a nagyobb csapatokkal van a bajuk, akik játsszák a focit, hanem a kisebbekkel, akik ölik. Eb-t sem sikerült nyerniük, selejtezőben sem a hollandok ellen szenvedtek. Most három olyan ellenfelük lesz, akik mind erre alapoznak és egyik sem nagy csapat. Dánoknál van egy világklasszis (Eriksen) és olyan játékosok, akik fizikálisan a mezőny fölé nőnek. Válogathatnak, hogy gyors szélsők vagy hatalmas erőcsatárok vannak elől. Ausztráloknál Marwijk hozza majd a hollandoknál látott agresszív focit, ők megalkuvást nem tűrve mennek majd előre, aprítanak. Ez nagyon nem fog ízleni a franciáknak. Peru talán a legkönnyebb ellenfél, de azért náluk stabilan 6-7 játékos védekezik a kapus előtt, középen tömörülnek és a franciáknak nincsen igazán olyan klasszis irányítójuk, mint mondjuk Zizou volt, aki feltörhetne egy ilyen védelmet.

Argentinok: Ahogy TiB is írta, náluk lehet a legnagyobb gond. Csupa-csupa kellemetlen ellenfél. Izland végig defenzív játékot csinál, lazán felborítják Messit, Aguerót vagy Dybalát és még lapot sem kapnak érte. Fizikálisan ellenük nem lesz esélyük, állóképességben is a mezőny krémjéhez tartoznak. Horvát középpálya el fogja dugni a labdák előlük, nem lesz az sem egy sétagalopp és akkor még ott van Nigéria, aki ugyan közel sem olyan jó, mint régen, de most van a legjobb edzőjük. Meg merem kockáztatni, hogy Rohr ott van a top5 vb edző között, ebből a csoportból neki van a legjobb taktikai érzéke. Messiék legnagyobb baja az lehet, hogy a nigériai gyors szélsők az ő védelmüket lazán lefutják, középpályán pedig az agresszor bwm-ek (ball winning midfielder) bedarálják a kis dél-amerikai törpéket.

Brazilok: Ennek azért meg kéne lenni, de szerbeknél ott van Milinkovic-Savic, aki bármikor képes egymaga meccset eldönteni, plusz végre elkezdtek ők is focizni. Svájc a spanyolokat is kivédekezte, nekik nem jelent gondot 90 percen át hátul baszni a rezet. Neymar nyilatkozta is, hogy oké a forma kezd meglenni, de azért még fél belemenni néhány párharcba. Szerbek meg a svájciak pedig darálni fognak.

Németek: Talán ezzel nem lesz semmi gond, de pont ilyenkor szokott valami hatalmas meglepetés jönni.

Belgák: Náluk már a csapatösszeállítás sem ment egyszerűen, de illene ezt behúzniuk.



Ha azt írtad volna, hogy ez egy 3.00-3.50-es szorzó, akkor is gondolkodóban lennék, mert akkora érték nem lenne benne, de 1.58-ért ez egy rossz vicc. Nagy lehúzásnak tűnik, de lehet egyedül vagyok vele és mindegyik csapat tükörsimán továbbmegy. Mindenesetre én tartom magam ahhoz, hogy ez a defenzív foci vb-je lesz, tele védekező mentalitású csapattal, ahol alig fog 1-2 gól dönteni és nagy meglepetések lesznek (aztán lehet minden meccsen 4-5 találat lesz és jól mellélövök és lehet majd ezen a hsz-n röhögni  ;D).

Idézetet írta: hubika88 Dátum június 06, 2018, 14:42:07
gondolkodok egy nagyobb tétes továbbjutós szelót rakni

spanyol-francia-argentín-német-brazil-belga

1,58ért ez a 6 alap (4 éve pont beszoptam spanyolokkal), nem tudom elképzelni h ezek ne menjenek tovább, mondjuk ez csak egy dolog h nem tudom elképzelni, de 200k-ra 116k a nyereség, durván 2 hét alatt

(ellen)vélemény?
Szerintem a francia-német-brazil-belga négyesnek tükörsimán tovább kell jutnia, hiszen mind a 4 válogatott a világbajnoki cím megnyerésére esélyes.
Viszont a spanyol-argentin kettősnél már némileg neccesnek tűnik a dolog.


Idézetet írta: hubika88 Dátum június 06, 2018, 14:42:07
gondolkodok egy nagyobb tétes továbbjutós szelót rakni

spanyol-francia-argentín-német-brazil-belga

1,58ért ez a 6 alap (4 éve pont beszoptam spanyolokkal), nem tudom elképzelni h ezek ne menjenek tovább, mondjuk ez csak egy dolog h nem tudom elképzelni, de 200k-ra 116k a nyereség, durván 2 hét alatt

(ellen)vélemény?

Volt már olyan vb, mikor a 6 legnagyobb esélyes mindegyike továbbment a csoportjából?
Franciák, olaszok, hollandok, spanyolok, angolok véreztek már el így, nem is egyszer.

Idézetet írta: sunik29 Dátum június 06, 2018, 21:29:25
A tuti megvan mondva  :o
https://www.youtube.com/watch?v=6-xHujVW1W0

A sportingbet/bwin játékában le is lehet játszani...
Szenegálon meglepődtem.

Eboué koreai kémkedésének története

Az észak-koreai szövetségi kapitány magához hívta játékosát, hogy taktikai utasítást adjon az utolsó pillanatokra. Ekkor tűnt fel Eboué, aki remekül megértette az általa nem beszélt nyelvet. Tovább


Sziasztok! Érdeklődni szeretnek, nem lesz olyan tippjáték mint a korábbi EB és VB alatt hogy csapatokat kell osszerakni adott mennyiségű kreditbol? Neztem a VB oldalt de ott csak tippjátékot lattam.

Idézetet írta: RendbenMan Dátum június 07, 2018, 09:52:18
Sziasztok! Érdeklődni szeretnek, nem lesz olyan tippjáték mint a korábbi EB és VB alatt hogy csapatokat kell osszerakni adott mennyiségű kreditbol? Neztem a VB oldalt de ott csak tippjátékot lattam.

De, most dolgozunk rajta. Egy kis türelem és indul.  :beerchug:




Minek kellett ilyen sztálinista szart okádni a vb oldalon ?
Lehetne egy letisztult normális oldal- erre oda kellett b.szni a szovjet patkányságokat  :bash:

Kedves sogesz95!

23 éved minden intelligenciája megnyilvánult első hozzászólásodban. A VB Oroszországban lesz, de hogy mi köze Szálinnak a stadionokhoz, azt nem tudom.

Ha visszalapozol, akkor az oldalon található a mexikói időjárásbeolvasó lány tangás feneke. Gondolom az jobban tetszik, mert akkor nem emeltél kifogást.

Ezért megkérem TiB-et, hogy szerkessze bele a Luzsnyiki stadion halszemoptikás nagytotálját Kim Kardashian agyonfotoshoppolt valagába.

Csak hogy neked is jó legyen.