Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nincs bajom Robbie Williamsszel, de sokkal királyabb lett volna, ha oroszos a megnyitó.

Például ezt előadhatták volna kb ugyanígy: https://youtu.be/DtT62uw2LGE?t=12s

Katonazenekar, meg valami orosz lány nyomta volna.

Ezek a szaúdiak nem sok vizet fognak zavarni ezen a tornán.


Idézetet írta: robmiller Dátum június 14, 2018, 17:50:10
Ezek a szaúdiak nem sok vizet fognak zavarni ezen a tornán.

Még a labda járatása is gondot okoz nekik, durva.

Idézetet írta: TiB Dátum június 14, 2018, 17:54:41
Még a labda járatása is gondot okoz nekik, durva.

Abban bízom, hogy a 2. félidőben egyetlen szögletet még valahogy kicsikarnak, ami kell a fogadáshoz. Ennyi a reményem!

Szerencséjük van nagyon az oroszoknak, hogy ezt a harmatgyenge szaúdi válogatottat kapták a nyitómeccsre. A "szbornaja" is kutyaütő alakulat, de hát ezek az arabok még rajtuk is túltesznek. Eddig Cserisev gólja jelenti a szépséget ezen a focimeccsen. Amelyik mérkőzés valószínűleg nem sok szurkolót érdekelne, ha nem a világbajnokség nyitómeccse lenne, hanem a felek - mondjuk - a vb második hetében játszanának.

Durva, hogy szaúdiak hirtelen passzolni is elfelejtettek, pár napja még szorongatták a címvédőt, meg egész tűrhetőek voltak, most meg már focizni se tudnak. Lehet nem tett jót, hogy luxus hotelben vannak.  ;D

Nem a szaúdi csapat fogja bizonyítani, hogy okos döntés volt a 2026-os vb-re a 48 csapatos bővítés...

Én egyedül azt a logikát nem értem ezekben a sivatagi tevehajcsárokban, hogy 3:0-lás hátrányban úgy passzolgatnak hátrafelé, mintha ők vezetnének. Most ezek vagy ennyire hülyék, vagy egyszerűen ennyi a tudomány. Ha utóbbi, akkor nem tudom ezek hogyan verték meg Japánt 3:1-re stb. ??

elég egyszerű, putyin megvette a meccset :ok:
most hogy pénzt vagy fegyvereket kapnak a szaúdiak, az már más kérdés

Idézetet írta: robmiller Dátum június 14, 2018, 18:40:42
Én egyedül azt a logikát nem értem ezekben a sivatagi tevehajcsárokban, hogy 3:0-lás hátrányban úgy passzolgatnak hátrafelé, mintha ők vezetnének. Most ezek vagy ennyire hülyék, vagy egyszerűen ennyi a tudomány. Ha utóbbi, akkor nem tudom ezek hogyan verték meg Japánt 3:1-re stb. ??
Én nekem az a fura, hogy meccsben voltak a németekkel, olaszokkal. Oké, felkészülés volt, de tétmeccsen sehol semmi? Pizzi ráadásul azért nem annyira rossz edző (mérföldekkel jobb, mint az orosz). Mondjuk az vicces volt, mikor a vezetők (Infantino, Putin és a szaúdi) összenevettek 3-0-nál. Szerintem nem ennyi a tudomány, biztosan jobban fognak menni Uruguay és Egyiptom ellen, csak most meg lett mondva, hogy ennyit lehet hajtani.

#116 június 14, 2018, 19:03:56, robmiller
Idézetet írta: Pozzato Dátum június 14, 2018, 18:46:15
Szerintem nem ennyi a tudomány, biztosan jobban fognak menni Uruguay és Egyiptom ellen, csak most meg lett mondva, hogy ennyit lehet hajtani.

Viszont ha ez így történt - sosem fogjuk megtudni -, akkor ez már a legalja...lehet így Putyin csak 5 év múlva rohanja le a közel-keleti arab államokat... ;D

Nem hiszem, hogy ez Putyinon múlt. Az oroszok éltek a lehetőséggel, Szaúd-Arábia nagyon gyenge volt minden téren. Durva, hogy bekkelni sem tudtak, mikor elment a hajó.

Mondjuk az elég necc, hogy a kaput sem találták el a szaúdiak  :noway:

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 14, 2018, 19:04:23
Mondjuk az elég necc, hogy a kaput sem találták el a szaúdiak  :noway:

Gondolod, hogy a bunda jele? Te vagy szakértője a témának :)

Akárhogy is volt, nálam már ezért a gólért megérte megnézni. Nem csúnya :ok: