Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Fene sem tudja, bunda volt-e, de az biztos, hogy a szaúdiak nagyon ügyeltek rá, hogy a ruszkiknak a gólkülönbsége is rendben legyen.  :ok: FIFA tornánál ez kifejezetten számít, mert ha jól tudom, itt azonos pontszámnál nem H2H rangsorol, hanem a gólkülönbség...

Egyreszt ugye a FIFA-ban csak az nem korrupt aki a szekhazukban takaritokent dolgozik, masreszt konnyen elofordulhat h. ez lesz az egyetlen meccs amit nyernek a veben a ruszkik szoval felesleges komolyabb kovetkezteteseket levonni szerintem... Mi is elpicsaztuk 82-ben Salvadort aztan ki is estunk szepen a csoportkorben mert azt hittuk utana hogy sima lesz.

A szaúdiak úgynevezett focija láttán már 3-0-nál arra gondoltam, hogy a FIFA-barmok maguk alatt vágják a fát, s biztosan csakis azért akarják még a jelenleginél is nagyobbra emelni a vb-létszámot, hogy becsődöljön a munkahelyük. Teljesen bizonyos vagyok abban, hogy azoknak a marháknak nem a létszámemelésen kellene agyalniuk, hanem azon, hogy a labdarúgó világbajnokságokon már bőven ideje lenne A-csoportos, B-csoportos, C-csoportos, D-csoportos, E-csoportos (stb.) divíziót létrehozni! 
Ennek a fogalmatlan arab válogatottnak semmi helye sem lenne egy normális foci vb-n. És bizony nagyon sajnálom Ázsiát, hogy ez az elképesztően gyenge Szaúd-Arábia ott a legjobbak közé tartozik!
Ezek a töketlenek ellen talán még a magyar válogatott is viszonylag elfogadhatónak tűnne!

Mindamellett, hogy egyetértek veled a szaúdiak gyengeségét illetően, a több csoportos világbajnokság elveszi a klasszikus vébé renoméját. Szerintem az átlagembernél ez történne, jégkorongban sem igazán tudják követni, hogy A vagy B, meg egyáltalán minek több szint - sokszor hallani/olvasni ilyeneket. A létszám emelésével pedig úgy gondolom nem vágják magukat alatt fát, x-edik ország is rákattan, mint mi anno az Eb-re, közben a hardcore fociszeretők persze fanyalognak, de ők is nézik. Egy win-win szituáció, csoda hogy eddig vártak vele.

Idézetet írta: csabax Dátum június 14, 2018, 20:09:40
A szaúdiak úgynevezett focija láttán már 3-0-nál arra gondoltam, hogy a FIFA-barmok maguk alatt vágják a fát, s biztosan csakis azért akarják még a jelenleginél is nagyobbra emelni a vb-létszámot, hogy becsődöljön a munkahelyük. Teljesen bizonyos vagyok abban, hogy azoknak a marháknak nem a létszámemelésen kellene agyalniuk, hanem azon, hogy a labdarúgó világbajnokságokon már bőven ideje lenne A-csoportos, B-csoportos, C-csoportos, D-csoportos, E-csoportos (stb.) divíziót létrehozni! 
Ennek a fogalmatlan arab válogatottnak semmi helye sem lenne egy normális foci vb-n. És bizony nagyon sajnálom Ázsiát, hogy ez az elképesztően gyenge Szaúd-Arábia ott a legjobbak közé tartozik!
Ezek a töketlenek ellen talán még a magyar válogatott is viszonylag elfogadhatónak tűnne!

Azért az utóbbi kijelentéseddel én ügyelnék. Zsuzsiék csodákra képesek. :laugh:

Mondjuk a magyar emberben most sem csalódhatunk. Egy meccs ment le a 64-ből, de már teljes reformról álmodozik. 😂
Legalább lennénk ott, s akkor talán.


Idézetet írta: csabax Dátum június 14, 2018, 20:09:40
A szaúdiak úgynevezett focija láttán már 3-0-nál arra gondoltam, hogy a FIFA-barmok maguk alatt vágják a fát, s biztosan csakis azért akarják még a jelenleginél is nagyobbra emelni a vb-létszámot, hogy becsődöljön a munkahelyük. Teljesen bizonyos vagyok abban, hogy azoknak a marháknak nem a létszámemelésen kellene agyalniuk, hanem azon, hogy a labdarúgó világbajnokságokon már bőven ideje lenne A-csoportos, B-csoportos, C-csoportos, D-csoportos, E-csoportos (stb.) divíziót létrehozni! 
Ennek a fogalmatlan arab válogatottnak semmi helye sem lenne egy normális foci vb-n. És bizony nagyon sajnálom Ázsiát, hogy ez az elképesztően gyenge Szaúd-Arábia ott a legjobbak közé tartozik!
Ezek a töketlenek ellen talán még a magyar válogatott is viszonylag elfogadhatónak tűnne!

Nana! Mi még a halott guami villanyszerelőkkel is lehet leikszelnénk!

Vuvuzelázó medve is ünnepelte az orosz győzelmet

A házigazdák megünnepelték a nyitómeccses győzelmet, amiben egy medve is részt vett. Trombitálni is tud! Tovább





Amikor más himnuszok véget érnek, akkor az uruguay-iban elkezdődik a szöveges, éneklős rész.


Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 15, 2018, 14:21:31
Várda a pályán! Hajrá Várda!  ;D

Várda mi ez a paróka? Óvatosan az ollózással.