Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Azért a második félidőre kijött, hogy a spanyol csapat eléggé rendben van. Lopetegui bánhatja, hogy így elbaltázta a dolgait, lehet hogy Hierro aratja majd le a babérjait.

OTTTT VAAAAAN!!!!!!! :D :D :D Beszarás ez az ember!!! 3-3

Becsavarta mint Beckham. Ez nekünk magyaroknak is fontos gól, ezzel érte be a legeredményesebb európai góllövőt, Puskást.


azért az szar ha 3 fostalicska meccset végig kell szenvedni egy normálisért

Ez laza mesterharmast beguritott CR az elso meccsen, hihetetlen a csavo, a harmadik gol az egyszeruen gyonyoru volt :)

X-re gondoltam a kezdés elején (lásd a naplómban), de azt hittem ez amolyan unalmas X lesz. Kellemeset csalódtam, hogy nem taktikázásból remiztek le. Itt mindkét csapat nyerni akart, de kőkeményen! Rühellem a latin focit, de a meccs most kicsit közelebb hozta a szívemhez. Pláne azért is, mert az elmúlt 3 meccs kínszenvedéséért kellően kárpótolt. Remélem sok ilyennek leszünk tanúi július 15-ig.

Ronaldo ma el is döntötte az aranylabda sorsát  ;D ;D ;D

Idézetet írta: gerry Dátum június 15, 2018, 22:02:39
Ronaldo ma el is döntötte az aranylabda sorsát  ;D ;D ;D

Nekem is átfutott ez az agyamon, de még korai kijelenteni. Ki kell várni Messi mit produkál. Mellékesen úgy érzem, hogy Salah ki fog esni a versenyből ezzel a sérüléssel, na meg ha Egyiptom kizúg a csoportban...

Idézetet írta: TiB Dátum június 15, 2018, 19:51:32
Lennék Berkesi Judit szakértője :redchug:

Amikor oldalról vette a kamera, nem rakta le a könyökét, hogy egyenes háttal láthassuk. Dörzsölt csaj :pimp:
kivillanó ciciről nincs anyag?

Idézetet írta: butyi Dátum június 15, 2018, 22:08:14
kivillanó ciciről nincs anyag?

Eddig csak csupasz vállig jutott, de ne adjuk fel :D

Idézetet írta: TiB Dátum június 15, 2018, 22:18:00
Eddig csak csupasz vállig jutott, de ne adjuk fel :D

Meccsek után indul a péntek esti zsebzsötem?  ;D

Keci Ramos, csunyan nezett De Geara, az meg agyrazkodast szenvedett  :nu:

Ha minden harom meccs utan jon egy ilyen klasszikus, felejthetetlen derbi, en bizony kibekkelem.  :ok:


De Gea tanult valamit a PL-ben Kariustól.  ;D

Idézetet írta: robmiller Dátum június 15, 2018, 22:21:59
Meccsek után indul a péntek esti zsebzsötem?  ;D

Valaki nőkre gerjed, valaki meg pocakos holland dartsosokra. Én nem ítélek el senkit ;D


Idézetet írta: Milan Dátum június 15, 2018, 22:30:59
De Gea tanult valamit a PL-ben Kariustól.  ;D
Az fix h. tobb idot toltott a fizuraja belovesevel meccs elott mint hogy tanulmanyozza CR hova szokta a tiziket vagy a szabadot loni...