Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: butyi Dátum június 19, 2018, 08:36:11
salahról tudtok valamit, pályára léphet már?
egyiptom meglepheti a hazaiakat? (tegyük fel, hogy putyin mára vonatkozóan nem szólt közbe)
http://www.oddsportal.com/soccer/world/world-cup-2018/russia-egypt-ANarX9xt/
az X2 is 1.80

szerk.:
https://twitter.com/MoSalah/status/1008734221060530177
kiposztolták, hogy minden rendben.. ezek szerint valóban sérült még :-\

Ezen én is agyalok... valamiért az 5-0 ellenére sem érzem számottevő csapatnak az oroszokat.

Oakland, neked meg grat a Panama kapuralövéshez, na meg a tizikhez...  :ok: :beerchug:

Valamiért mára a lengyel faultok számában látok fantáziát.
Unibetnél a 11,5 over 1,55-ért tehető, este még 1,65 volt.
Szenegál afrikai csapat, sokat fut, kontrák, taktikai szabálytalanságok sora. Nem nézem őket annyira bekkelős csapatnak. Nem túl magas határ ez szerintem, jó lehet.

Oroszokhoz: igen rendező ország mindig bőven kap hátszelet... ha csak a koreai 4 közé jutás is jut eszembe..
kaptak annyi tizit, meg egyéb bírói segítséget.. Igaz erre azt mondta valami szakkomentátor hogy ha olyan gyenge kvalitású csapat lett volna akkor hiába kapnak segítséget, pl. egy spanyol csapatot hátszéllel is szép búcsúztatni..
Na mindegy is, nálam is hipergyenge az orosz csapat, az 5-0 pedig inkább a szaúdi csapatot minősíti..
Kicsit elgondolkoztam én is az egyiptomi x2-ön, de tényleg itt lehet meg az orosz továbbjutás, így nem hiszem hogy az uruk elleni meccsre hagyják..kár.
Mondjuk az uruk is olyan töketlenek voltak hogy megérdemelnék hogy búcsúzzanak..

Idézetet írta: laudrup Dátum június 19, 2018, 14:42:48
Oroszokhoz: igen rendező ország mindig bőven kap hátszelet... ha csak a koreai 4 közé jutás is jut eszembe..
kaptak annyi tizit, meg egyéb bírói segítséget.. Igaz erre azt mondta valami szakkomentátor hogy ha olyan gyenge kvalitású csapat lett volna akkor hiába kapnak segítséget, pl. egy spanyol csapatot hátszéllel is szép búcsúztatni..
Na mindegy is, nálam is hipergyenge az orosz csapat, az 5-0 pedig inkább a szaúdi csapatot minősíti..
Kicsit elgondolkoztam én is az egyiptomi x2-ön, de tényleg itt lehet meg az orosz továbbjutás, így nem hiszem hogy az uruk elleni meccsre hagyják..kár.
Mondjuk az uruk is olyan töketlenek voltak hogy megérdemelnék hogy búcsúzzanak..
Egyetértek.
Plusz ráadásul még az is nagyon jó "hír" a FIFA és a szervezők számára, hogy az első mérkőzésen az igencsak szerény képességű orosz válogatottnak sikerült legyőznie a nagyon gyenge Szaúd-Arábiát, s így már nem volt szükség arra, hogy azon a meccsen is "megsegítsék" kívülről a hazai csapatot, hanem 2 helyett 1-re csökkenhet azon találkozók száma, ahol külső "segítséget" kaphat a hazai együttes.

Jó ez a narratíva, ha nem most, akkor majd a következőn, vagy majd a következőn segítik őket a sporik úgyis.. :redchug:
Abból a nevetséges koreai vb-ből példát ráhúzni az elkövetkezendő tornákra elég demagóg sztem.

Idézetet írta: stdavid Dátum június 19, 2018, 16:38:38
Jó ez a narratíva, ha nem most, akkor majd a következőn, vagy majd a következőn segítik őket a sporik úgyis.. :redchug:
Abból a nevetséges koreai vb-ből példát ráhúzni az elkövetkezendő tornákra elég demagóg sztem.
Nem csak ráhúztuk:
Az eddigi 20 vb rendező országai közül dél-afrikát és az usa-t leszámítva mindenki eljutott legalább a 8 közé!
20/18 nem véletlen.
(13 alkalommal pedig elödöntőig vagy döntőig menetelt a rendező ország csapata)

Idézetet írta: laudrup Dátum június 19, 2018, 17:20:51
Nem csak ráhúztuk:
Az eddigi 20 vb rendező országai közül dél-afrikát és az usa-t leszámítva mindenki eljutott legalább a 8 közé!
20/18 nem véletlen.
(13 alkalommal pedig elödöntőig vagy döntőig menetelt a rendező ország csapata)
16 fős vb-ken még jó, hogy eljutnak a 8-ig, és egyébként is ritka volt anno, hogy nem vmi labdarúgó nagyhatalom rendezne tornát.. Az ázsiai téma az volt kirívó, de azt én is írtam. 30-40 évvel ezelőtti vb-ket meg felhozni, hagyjuk mar, teljesen más azóta a futball.
Túlreagáljátok ezt a hazai csapat témát, de ti tudjátok. :D

Idézetet írta: laudrup Dátum június 19, 2018, 17:20:51
Nem csak ráhúztuk:
Az eddigi 20 vb rendező országai közül dél-afrikát és az usa-t leszámítva mindenki eljutott legalább a 8 közé!
20/18 nem véletlen.
(13 alkalommal pedig elödöntőig vagy döntőig menetelt a rendező ország csapata)

Akkor a legutóbbi 6 vb-t nézve 4:2 az arány.
Plusz korábban főként foci nagyhatalmak kaptak rendezési jogot.

Az oroszok továbbjutásához az x nagyjából elég, mert akkor legrosszabb esetben 4-4 ponttal holtversenyben végeznek Egyiptommal és a gólkülönbség döntene közöttük. (+5 illetve -1...)
Ráadásul az addigra már valószínűleg biztos továbbjutó uruk (6 pont?) "b" csapata ellen is jöhetne nekik egy barátságos döntetlen, miközben valószínűleg egy szoros vereség is elég lenne a nyolcaddöntőhöz.

Ezt csak azért írom, mert a továbbjutáshoz már nem kell meccset nyeretni az oroszokkal, az is elég, ha az x-re vigyáznak a sporik.
Ha hiszünk az oroszok 8 közé jutásában, akkor az rossz hír a portugál-spanyol csoportnak, bár nem hiszem, hogy Ronaldoék vagy Iniestáék kiejtése jó üzlet lenne a FIFÁ-nak.


Arshavin nélkül már nem tudnak nagy dolgokat összehozni az oroszok. 8-addöntő a max nekik.

A lengyeleknek nem úgy tűnik,hogy szóltak hogy ez már a vb.Legalábbis az első félidő alapján :redchug:


15 perc alatt lejött a szöglet overem.
Legalábbis kifizették de 2-2 a szögi arány, és 4 felettet játszottam..na remélem nem vonják vissza. simán lesz még egy szögi, nem lesz rá okuk.


Idézetet írta: stdavid Dátum június 19, 2018, 21:18:49
Nesze a nagyon gyenge oroszok ;) :beerchug:
komoly csapattal azért még nem akadtak össze..

Oroszország az első továbbjutó, Egyiptom meg az első kieső.

(na jó, matematikailag ez még borulhat)