Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Úgy tűnik hogy Nigéria győzelmével Argentína kap egy ki nem érdemelt esélyt a továbbjutásra.Meg kell verniük Nigériát.
(De a szép az lenne hogy Izland meg verné a már érdektelen és csoportelső Horvátországot!)

Knézy Jenő úgy döntött, hogy durván felszopja Szerbiát.

Idézetet írta: TiB Dátum június 22, 2018, 20:31:30
Knézy Jenő úgy döntött, hogy durván felszopja Szerbiát.

ifj.Knézy Jenő
Csak hogy ne keverjük az apjával,aki szakkommentátor volt.

Ne kiabáljam el, de kezd egy kis foci lenni a szerb-svájcin.

Ez volt a kilencedik gól a 16-oson kívülről. Ivanovicnak piszok mód fájt volna, de ha állva marad, blokkolja a lövést.


Idézetet írta: TiB Dátum június 22, 2018, 20:31:30
Knézy Jenő úgy döntött, hogy durván felszopja Szerbiát.

Ne is mondd...
Ha valamit nem fújnak be a szerbeknek egyből a sporit szidja..
Egyre durvább.

Svájc fordít és ahhoz kepest, hogy milyen dögunalmas meccset vártunk, egész kis pofas, izgalmas meccs lett belőle.
Nem gondoltam volna esküszöm.

Vannak még bőven hibák, de legalább már úgy-ahogy működik a dolog.

Miért van a videóbíró, ha ezt nem veszik észre? – VIDEÓ
https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2018/06/22/miert-van-a-videobiro-ha-ezt-nem-veszik-eszre-video/

Mai napra Mexikotol varok egy hasonlo tortenetet, mint amit a horvatok csinaltak az argentinok ellen, nem lesz konnyu meccs, de nalam ez egy vendeg gyozelem kapott gol nelkul..

Idézetet írta: laudrup Dátum június 22, 2018, 15:44:15
Ez a "modern foci" lassan nézhetetlen.

A modern focit klubszinten játsszák, a BL-ben gólrekordokat döntögetnek mostanában. Szerintem egy Bayern, Real, City stb szintű csapat simán gólokkal verné ezeket a 'felhúzom a kettős falat a kapu elé, aztán majd lesz valami' felfogású középszerű válogatottakat..


Nem értem a belga 11-es nem volt 11-es, mert a vonalon kívül volt a szabálytalanság.  Nekem nem volt egyértelmű, hogy a bíró most kérte a videóbíró segítségét vagy nem.
Ha kérte, akkor meg mit néztek a szobában, melyik meccset vagy filmet nézték...

Idézetet írta: Nezocsa Dátum június 23, 2018, 14:24:06
Nem értem a belga 11-es nem volt 11-es, mert a vonalon kívül volt a szabálytalanság.  Nekem nem volt egyértelmű, hogy a bíró most kérte a videóbíró segítségét vagy nem.
Ha kérte, akkor meg mit néztek a szobában, melyik meccset vagy filmet nézték...

Lehet, hogy már láttad, de ha nem, akkor íme: Rájöttünk a videobírós hibák okára

Idézetet írta: Nezocsa Dátum június 23, 2018, 14:24:06
Nem értem a belga 11-es nem volt 11-es, mert a vonalon kívül volt a szabálytalanság.  Nekem nem volt egyértelmű, hogy a bíró most kérte a videóbíró segítségét vagy nem.
Ha kérte, akkor meg mit néztek a szobában, melyik meccset vagy filmet nézték...

Komolyan mondom mióta van ez a videóbíró sokkal több a téves ítélet...  ;D

Idézetet írta: benedek185 Dátum június 23, 2018, 14:31:22
Komolyan mondom mióta van ez a videóbíró sokkal több a téves ítélet...  ;D

Amerikai játékvezetőtől ne várjatok többet, Tunézia ellen! Ezt már tudtam amikor megláttam a felállást, s a játékvezető nemzetiségét.  :D

Sajnos nyálfejűék nem tudnak elszakadni a politikától, bizonyították ezt Marokkó ellen is.