Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Alibi Dátum június 26, 2018, 22:08:21
Ez igaz de nem minden felugró játékos fejeli rá a kezére a labdát. És ahogy mondod megváltoztatta a labda irányát. Ja és a maszkeránót le kellett volna küldeni mert a 2. félidő nagyobb részében vérzett. Amikor nem volt cseréjük sem már... Ápolásra.
a fejéről lecsúszott, úgy ért hozzá a kezéhez... ezt szándékosan százból kb egyszer sem tudja megcsinálni
a nigéria büntető viszont nem volt jogos, ha már itt tartunk.. ott csak eldobta magát a gyerek  ;D


Idézetet írta: butyi Dátum június 26, 2018, 22:14:17
a nigéria büntető viszont nem volt jogos, ha már itt tartunk.. ott csak eldobta magát a gyerek  ;D
Ja, de Cakir meg akarta mutatni, hogy ő a faszagyerek, Messiék ellen is be meri fújni  :) Amúgy minden szögletnél van kb 4 ilyen, másból sem állna a meccs, csak büntetőkből.

Egyébként ma csak 2 volt, ráadásul be is ment mindkettő  :D




Ez kell a világnak. Olyan sztárt kapunk, amilyet érdemlünk.


Malac jön ki a disznóból s a disznó jön ki a kocsmából. :)

Idézetet írta: TiB Dátum június 26, 2018, 22:59:34
Ez kell a világnak. Olyan sztárt kapunk, amilyet érdemlünk.

Teljesen igazad van. Ezt érdemeljük. Szép.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum június 26, 2018, 23:03:31
Teljesen igazad van. Ezt érdemeljük. Szép.  ;)

Most nem konkrétan rád, vagy itt bárkire értettem :) Nem lesz emiatt elítélve, hanem mekkora forma, hatalmas arc, osztják majd ezerrel, röhögös fej, meg szívecskék. Ez kell a népnek.

Idézetet írta: Milan Dátum június 26, 2018, 12:46:18
Több, mint 5 millió fontot buknak az irodák ha nem lesz 0-0!

Ebből kiindulva én a ma délutáni meccseken számítok 0-0-ás eredményre, pl. a dán - francián.
A franciák nem szívesen lennének egy ágon a spanyolokkal (lásd a vb nyolcaddöntős párosításokat), míg a dánoknak öröm lenne a továbbjutás, így ki lehet egyezni. Sőt még a fogadóirodák is jól járnak így.

És így is lett!!! :beerchug:

És persze az is bejött, hogy ma Argentína seggét mentették meg!! :great:
Holnap előbb a németek szekerét majd a brazilokat "tolják" tovább!! ;D ;D
Még szerencse, hogy a belga-angol meccsen nem kell senkinek "segíteni"... max. hogy ki kapjon majd több sárga lapot!! :redchug: :beerchug:

Idézetet írta: TiB Dátum június 26, 2018, 23:08:12
Most nem konkrétan rád, vagy itt bárkire értettem :) Nem lesz emiatt elítélve, hanem mekkora forma, hatalmas arc, osztják majd ezerrel, röhögös fej, meg szívecskék. Ez kell a népnek.

Nem kell itt magyarázkodni. Tisztábban vagyok én a dolgokkal.  ;)

Idézetet írta: Experte Dátum június 26, 2018, 23:09:48
És így is lett!!! :beerchug:

És persze az is bejött, hogy ma Argentína seggét mentették meg!! :great:
Holnap előbb a németek szekerét majd a brazilokat "tolják" tovább!! ;D ;D
Még szerencse, hogy a belga-angol meccsen nem kell senkinek "segíteni"... max. hogy ki kapjon majd több sárga lapot!! :redchug: :beerchug:

Kolumbia is feltétlenül ott kell legyen a 16 között. Láttad hány szurkolója van ott? Nehogy már szenegáli majmok kerülnének tovább (FIFA filozófia  :segg: ).

Brazil, német az alap.

Már csak egy vágyam van a csoportkörben, éspedig, hogy a szerbek Neymart móresre tanítsák.  :cya: