Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Huuu ezekben a németekben sincs semmi kraft.... 0 támadójáték Özillel, Goretzkaval meg Wernerrel az élen..

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 27, 2018, 15:43:55
Mexikó-Svédország
lövések száma 22.5 felett @ 1.85 bet365
ha ez se, akkor mi  :D

Gyakorlatilag félidőre lejött  ;D


Mi van azzal a Nissu nevű magamutogatós csajjal?
Vetkőzött? Vagy csak az a 15 perc hírnév kellett neki és mindenkit átvert?
Peru szerzett gólt, de sem fotót nem közöltetek a vetkőzős Nissuról, sem pedig legalább egy link nem volt arról, hogy hol lehet megtekinteni a szavát betartó csajszit. Előtte bőven voltak anyagok a VB-s weblapon Nissuról és a vetkőzéséről, de amióta gólt szerzett Peru, nagyon nagy a csend. Vagy netalán csak az én figyelmemet kerülte el az a link, ahol meg lehetne tekinteni azt a vetkőző Nissut?




A nemzeti sport átoknak hívja, de szimplán kalap szar ez a német csapat. Semmi átok nincs itt.

Megtettem 9-es oddson, h az első gól 11-esből lesz a németek meccsén. Akcióból gyengék a németek eddig, de sokszor kóricálnak labdával az ázsiaiak 16-osánál, míg Neuer se tűnik magabiztosnak, ha egy kontrából megindulnának a sárgák, simán felbaszhat egyet közülük.


Úgy érzem egy Dél-koreai gól keretbe foglalná a németek vb-jét. Aki ezeket nem veri meg, az ne is jusson tovább a csoportból.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 27, 2018, 17:38:40
Úgy érzem egy Dél-koreai gól keretbe foglalná a németek vb-jét. Aki ezeket nem veri meg, az ne is jusson tovább a csoportból.

Dupla keret. Eddig.


Idézetet írta: McCart Dátum június 27, 2018, 17:57:21
Neuer felment csatárba''?  :redchug: :great: :cya: :ok:

És milyen jól tette, így jött a 1.5 over is  :beerchug:


Közben egy-két 'tuti' long term szeló most megy a 'kukába'  :redchug:
há' geccc, erre is ki számított
aztán Mexikó még így is továbbmegy, totális sokk alatt vagyok én is  :D

Még egy árva büntetőt sem tudtak kiharcolni