Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tudom, hogy minden sikerszéria véget ér, de meglepett ez a gyenge teljesítmény, pedig a svédek elleni meccsből komoly erőt kellett volna meríteniük. Az is más lett volna, hogy ha a két másik csapat kigolyózza. Egy szó mint száz, azt várom, hogy az esti meccs végéig Löw felajánlja a lemondását.


Egy Trapatoniba oltott Sebes Gusztáv is kevés lett volna ide. Persze lemondhat Löw, de ezek a játékosok mindannyian szarok voltak. Kihegyezhetjük Özilre, vagy Wernerre, vagy hogy Sané miért maradt otthon, csak hát az alap paszokkal is meggyűlt a bajuk.

Végül is nincs min csodálkozni, csak folytatódik a sorminta , sorban esnek ki a címvédők a csoportmeccsek alatt.  :bash: :D

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 27, 2018, 18:05:54
a svédek elleni meccsből komoly erőt kellett volna meríteniük.

Na jó, de most megint játszott Özil és Khedira.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 27, 2018, 18:09:59
Na jó, de most megint játszott Özil és Khedira.
A játszott erős túlzás, maximum pályán volt  :)

Azért a dél-koreaiak mit össze hajtottak még akkor is, mikor már tuti kiesők voltak a svéd győzelem miatt!
Nem sok csapat tette volna ezt meg.


Micsoda gólpassz a címvédő ellen :D


Idézetet írta: TiB Dátum június 27, 2018, 18:17:03
Micsoda gólpassz a címvédő ellen :D



Pedig az valójában egy elrontott kapura lövés volt...


Le a kalappal a Koreaiak előtt. Nem hittem volna, hogy ebben a tetű világban ilyen még előfordulhat. Emiatt buktam is, de így isten bizony nem bánom.  :ok:


Oak ezzel a büntető lázzal jól megfertőztel..tegnap is mindenhol csak a tizenegyesert imádkoztam.. na de a két tizivel tegnap duplaztam a tetem.. ma már a svédek megvannak 8-as oddsert, jó lenne még két kihagyott tizi este (na meg két berúgott is )  ;D

Idézetet írta: Nezocsa Dátum június 27, 2018, 16:10:42
Özil játszik ajajjj

Löw nem tanult a hibájából. Özil lemondja a válogatottságot és Löw megy a levesbe...

Erre ki gondolt?  :D

Na es arra hogy Ibra nelkul a svedek megelozik a hollandokat, megverik az olaszokat, es a nemeteket is maguk mogott tartjak.  ;D

Akkor gondolkodtam el először a német válogatott vb esélyein, mikor márciusban a Dortmundot lefocizta a Salzburg az Európa Ligában.
Schürrle, Reus és Götze is pályán volt, de egy jó megmozdulásuk nem akadt.
Aztán a háromból kettőt ki sem vitt a vb-re Löw, de így sem volt helyettük jó formában lévő támadó középpályások a keretben.
Nem tudom, ez mennyire az ő hibája.

Bármi is lesz Löw sorsa, durva, hogy a németeknek 90 év alatt ő még csak a 10. kapitánya, nekünk az utóbbi 10 évben volt ennyi.