Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: Milan Dátum június 28, 2018, 21:32:32
Ez a játékvezető nagyon szivat engem. Barcenas remekel, de neki nem tetszik, nekem meg emiatt bukhat a fogadásom. Az öngólos már jött.  :ok:


95. percben jött a Barcenas kaput találó lövés is :)

 :bash:
Idézetet írta: Milan Dátum június 28, 2018, 21:32:32
Ez a játékvezető nagyon szivat engem. Barcenas remekel, de neki nem tetszik, nekem meg emiatt bukhat a fogadásom. Az öngólos már jött.  :ok:

és MEGVAN! A 95. percben Barcenas kapura lő!  :beerchug:


Az utolsó napra elfogytak a büntetők, amit Mazic befújt, azt is visszanézte és javította, amúgy jogosan. (Az öngól azért mentette a napot, pláne, hogy kombiban volt másik kettővel)
Holnap pihenő, aztán:
Öngólokban és büntetőkben gazdag kieséses szakaszt mindenkinek  :)

Viszont neked is, de ezt még kiegészíteném egy "piros lapokban is gazdag playoffot"-ra :) tegnap megpróbáltam a szerencsémet 3,70-ért az angol-belgán. Túl szép volt, hogy igaz legyen és ez be is igazolódott :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 28, 2018, 22:44:03
Az utolsó napra elfogytak a büntetők, amit Mazic befújt, azt is visszanézte és javította, amúgy jogosan. (Az öngól azért mentette a napot, pláne, hogy kombiban volt másik kettővel)
Holnap pihenő, aztán:
Öngólokban és büntetőkben gazdag kieséses szakaszt mindenkinek  :)

1986 óta vannak nyolcaddöntők, azóta mindig volt hosszabbítás, egy alkalmat leszámítva pedig mindig volt olyan nyolcaddöntő, ami büntetőpárbajig fajult. Szóval nem lenne meglepő a múlt alapján, ha büntetőpárbajt látnánk a következő néhány napban.

Most hogy nézegetem a büntetőpárbajos dolgot, nem vébé ugyan, de mi volt ezen a "96-os Eb-n. Hét meccset játszottak az egyenes kieséses szakaszban, és ebből öt hosszabbításban dőlt el.  :o:

A vb-s büntetőpárbajoknak van külön wikipédia oldaluk, ha érdekel valakit: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_FIFA_World_Cup_penalty_shoot-outs

Argentína szinte mindig büntetőzik (1990, 1990, 1998, 2006, 2014), de ami még ennél is érdekesebb az lejjebb van az oldalon. Az egyenes kieséses szakasz meccseinek negyede mindig hosszabbítással végződött. Négy éve 50%-os arány volt, gondolom most is valami hasonló lesz a sok bekkelős csapat miatt.

Öngólos szeló bekészítve, 2/8-ban 100 Ft-os alappal  :D
Egész korrekt szorzók, van meccs, ahol 15.00-ös odds az öngól, csoportmeccseken ilyen magas nem volt szorzó, rendre 11.00 és 13.00 között mozgott.
ha jól emlékszem, reggel valami 5.33 meccs/öngól átlagot számoltam, itt most lesz 8 meccs. Átlagot nézve egy OG biztos beesik valahol, de hátha két meccsen is  ;D
Egyébként megnéztem, a LaLiga és a Premiership idén 30-30 öngólt hozott, ha jól számoltam, 12.66 meccsenként öngól a legutóbbi idényben ebben a két ligában. Az egyik Brighton védő 4 öngólt is jegyzett egy idényen belül, ha a transfermarktnak lehet hinni  ;D

büntetős szelók is bekészítve, én innentől már csak live fogadok, pre-match semmit sem szívesen, mindig minden máshogy alakul, mint ahogy várom.

(Gondoltam még egy olyat is, hogy martingéllel kenegetem az ikszeket, de ezen még töröm a fejem. )

Lehet, hogy nehezebb ágon vannak, de micsoda mázlijuk van a belgáknak a csoportellenfelek után megint. Idősebb a japán csapat, és átlag 6 centivel kisebb is. A két belső védőjük közül Yoshida kb egyforma magas Lukakuval, de 15 kilóval könnyebb. Macska-egér párharc.


Valaki valami okosságot tud a mai meccsekre? Annyira nem érzek semmit, jó lutri meccsek ezek.

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 29, 2018, 17:19:11
(Gondoltam még egy olyat is, hogy martingéllel kenegetem az ikszeket, de ezen még töröm a fejem. )

:great:

Felallasokat latva ebbol bizony francia gyozelem lesz, argentinoknal a 6 db kozeppalyas-tamado poszton jatszo jatekosbol 3 nekem elegge bizonytalan, hogy mit csinal a kezdoben...

Kicsit nem nagy luxus ebből a csapatból Higuaint, Dybalat és Aguerot is a padon kezdetni?

Lehet Messi nem bírja őket, azért vannak padon :D Ez a Pavón gyerek mindig becsap a nevével. Real egyik régebbi játékosát is így hívták.