Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ez a portugál csapat szimpatikusabb volt és jobb focit játszott, mint a két évvel ezelőtti.
Most nem érdemeltek kiesést, ahogy két évvel ezelőtt Eb győzelmet sem.
De hát ezért szép játék a futball, ahogy Puhl Sanyi mondaná.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 30, 2018, 21:58:50
Ez a portugál csapat szimpatikusabb volt és jobb focit játszott, mint a két évvel ezelőtti.
Most nem érdemeltek kiesést, ahogy két évvel ezelőtt Eb győzelmet sem.
De hát ezért szép játék a futball, ahogy Puhl Sanyi mondaná.

Igazad van, már a csoportkörben búcsúzhattak volna. De ami késik, nem múlik és íme.

Ma mindkét gárda (ARG, POR) megkapta a magáét. Soha rosszabb napot.  :beerchug:

Nem baj, majd az Aranylabdát megkapja valamelyik ;D

Idézetet írta: TiB Dátum június 30, 2018, 22:14:00
Nem baj, majd az Aranylabdát megkapja valamelyik ;D
:beerchug: :beerchug: :beerchug:
A következő fontosnak tűnőt gondoltam délután:
Vajon megkapja-e majd Messi a labdarúgó világbajnokság legértékesebb játékosának járó díjat?

https://www.youtube.com/watch?v=CyLaBbFextI&feature=share

Ki a faszom az a Pavard? A wikis statjai szerint nem egy nagy góllövő, most mégis a meccs gólját lőtte. Ha CR nem nyalta volna be a sárgát, most sztornóznám a VB-t (nem elég, hogy dr. Horváth okosságait kell hallgatni, de ezt még megfejelni egy sárga nélküli URU - POR meccsel is túl sok lett volna).

Idézetet írta: petercrouch Dátum június 30, 2018, 22:36:21
Ki a faszom az a Pavard? A wikis statjai szerint nem egy nagy góllövő, most mégis a meccs gólját lőtte. Ha CR nem nyalta volna be a sárgát, most sztornóznám a VB-t (nem elég, hogy dr. Horváth okosságait kell hallgatni, de ezt még megfejelni egy sárga nélküli URU - POR meccsel is túl sok lett volna).

Van a távirányítón egy olyan gomb, hogy MUTE. Én már többször eljátszottam ezt. Képzeld milyen érdekes egy meccs ha a háttérben pl. klasszikus zene megy.  ;D

A tizenegyest ha kapna a spanyol csapat, Iniesta vagy Ramos lövi?

Sztem David Silva az elsoszamu rugo. Legutobb az oroszok ellen Ramos vegezte el mindkettot, de akkor nem jatszott DS.

Kicsit jobban utananeztem, a https://us.soccerway.com/teams/spain/spain/2137/ oldalon minden meccshez van plusz info, a + jelre kattintva, ott lehet latni ha buntetot rugott valaki.

Az EB ota csak 4 buntetot rugott a spanyol csapat, ami fura, ahhoz kepest hogy milyen gyors kenyszeritokre kepesek ott a tizenhatos kornyeken. Mind a negy baratsagos meccsen volt, amikor volt Silva akkor o rugta (2), amikor nem, akkor Ramos (2). Nem irja hogy van-e kihagyott tizi, az boritana a dolgot, de en ugy emlekszem a spanyolok a selejtezoben egy buntetot sem kaptak, de ez tenyleg csak remlik. Szoval eselyes hogy meg kihagyott sem volt, csak ez a 4 darab osszvissz ket ev alatt.

Tökön is szúrom magam, ha két egymást követő vb-meccs megy le büntető nélkül.  ;D


Ez a balfék Hierro remélem azért az oroszokat kiejti. Beszállok egy 2.5 overre 1.94-ért, az orosz védelem Akinfeevvel az élen elég gyenge, az orosz felívelős kontrák is ülhetnek, szóval remélem jön és nem 1:0 lesz a spanyoloknak :D

Idézetet írta: TiB Dátum július 01, 2018, 15:35:03
Ez a balfék Hierro remélem azért az oroszokat kiejti. Beszállok egy 2.5 overre 1.94-ért, az orosz védelem Akinfeevvel az élen elég gyenge, az orosz felívelős kontrák is ülhetnek, szóval remélem jön és nem 1:0 lesz a spanyoloknak :D

Ha akarnak majd focizni a spanyolok, tesznek koze egy hármast, remelem 1:0 utan nem kezdik el a palya jobbrol-balra majd balrol-jobbra atpasszolgatasat 60 percen keresztul...  :D


Idézetet írta: TiB Dátum július 01, 2018, 16:13:29
Hát itt meg mi történik ??? :D



Baszdki, 2 másodperc? Megdöntötte a rekordomat (és akkor a csajaim még rinyálni mertek).

Van videobíró, érzi hogy a kezére pattan a labda, és mit csinál? Reklamál, hogy semmi nem volt. Nem Pique a legélesebb kés a fiókban.