Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#750 július 02, 2018, 18:34:26, oakland23
esti meccset nem érzem, lehet jó, de akár rossz is. Nem is erőltetem a fogadást így pre-match, viszont bwinen 200 Ft-ért ezt nem tudtam otthagyni
a belga-japán meccsre kattintva a speciális opciók között van:

de Bruyne gólt lő a 16-oson kívülről+Japán értékesít egy büntetőt @ 101.00

de Bruyne lába bármikor elsülhet, és ezen a vb-n azért vannak büntetők, hátha kap egyet japán is. Azt meg már csak be kell lőni, de azért bet365-ön megy egy pici Japán kihagyott tizijére, amolyen biztosításként, hisz azért az tudna idegesíteni, hogy de Bruyne lő egy távoli bombát, Japán kap egy tizit, aztán kihagyja...


Amit oak csinál, az már nem is tippelés, hanem spoilerezés.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 02, 2018, 18:16:24
Amit oak csinál, az már nem is tippelés, hanem spoilerezés.

Nekem a Vissza a jövőbe jut eszembe róla, tuti nála van a sportalmanach.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 02, 2018, 18:16:24
Amit oak csinál, az már nem is tippelés, hanem spoilerezés.

Pár oldallal korábban felmerült, hogy a macska vagy a majom tippel jobban, az első csatát elvesztette, de mostanra nem kérdés oak tarolása.

ON:

Belgium - Japán meccsre a tippem: Japán büntetőlapok 2.5 alatt. Az utolsó pillanatig kiélezett meccsen sem tudom elképzelni, hogy odarúgnak, időt húznak, bíróval vitáznak. A japánokról nem ez a kép alakult ki bennem. Nem nagy szorzós tipp, de egy olyan, amely nem a belga csapat szempontjból közelíti meg a meccset.

Én is hasonlón gondolkodom, bár én azon hogy a belgák több lapot kapnak. Erre hármas odds van. Most nem a belga fanok ellen írom, csak nekem úgy tűnik tudnak mérgesek-agresszívek lenni a belgák. De Bruyne például 3:0-ra megnyert Panama elleni meccsen durvult a 88. percben totál feleslegesen. Most nyilván honnan tudjam én, de ránézésre nem szeretik ha keményen védekeznek ellenük, Neymar dobálja magát ilyenkor, a belgák meg odacsapnak. Még egyszer, nem a belgák és szurkolóik ellen íron, pusztán elgondolás lapokról :)

Utoljára néztem meccset ezen a vb-n a brazilokon kívül.

 :D :D...és ez a Japán csapat 10 helyezettel van a Magyarok után? :D

Idézetet írta: Greipel Dátum július 02, 2018, 21:10:28
Utoljára néztem meccset ezen a vb-n a brazilokon kívül.
Én már tettem vmi hasonló kijelentést.. hihetetlen mi van itt.. a toronymagas esélyes belgák nem tudnak kivédekezni 2 japán támadást, és jóformán 2 támadásból 2 gól be is megy..a világ legjobb csatárai közé sorolható belga sor meg 12ből sem hoz össze semmit..mese..szégyen..komolytalan..
mi értelme van egy olyan vb-nek ahol kiscsapatok fognak egymással küzdeni lassan..

Idézetet írta: laudrup Dátum július 02, 2018, 21:12:39
Én már tettem vmi hasonló kijelentést.. hihetetlen mi van itt.. a toronymagas esélyes belgák nem tudnak kivédekezni 2 japán támadást, és jóformán 2 támadásból 2 gól be is megy..a világ legjobb csatárai közé sorolható belga sor meg 12ből sem hoz össze semmit..mese..szégyen..komolytalan..
mi értelme van egy olyan vb-nek ahol kiscsapatok fognak egymással küzdeni lassan..

tök szimpatikus ez a japó 11... simán elnézném őket a döntőben
miközben megy az ikszem a kenőgépbe

bárcsak nekünk is lenne egy ilyen válogatottunk!

Tyű, nem Witselt a srác. Micsoda löket!


Idézetet írta: laudrup Dátum július 02, 2018, 21:12:39
Én már tettem vmi hasonló kijelentést.. hihetetlen mi van itt.. a toronymagas esélyes belgák nem tudnak kivédekezni 2 japán támadást, és jóformán 2 támadásból 2 gól be is megy..a világ legjobb csatárai közé sorolható belga sor meg 12ből sem hoz össze semmit..mese..szégyen..komolytalan..
mi értelme van egy olyan vb-nek ahol kiscsapatok fognak egymással küzdeni lassan..

Ki számít már manapság kis meg nagy csapatnak. Lehet a klasszik nagycsapatok már nem is olyan nagyok, a régi kicsik meg jönnek fel, fejlődnek.

Idézetet írta: benedek185 Dátum július 02, 2018, 21:19:44
Ki számít már manapság kis meg nagy csapatnak. Lehet a klasszik nagycsapatok már nem is olyan nagyok, a régi kicsik meg jönnek fel, fejlődnek.
ja kivéve a mi kis hazánk válogatottját..az csak visszafelé fejlődik..

Azért raktam 17-es oddson egy belga fordítást apróval. Lehet kipukkan ez a japán lufi a végén!

#763 július 02, 2018, 21:29:27, Fehérgyarmat
Idézetet írta: laudrup Dátum július 02, 2018, 21:23:48
Azért raktam 17-es oddson egy belga fordítást apróval. Lehet kipukkan ez a japán lufi a végén!

67 perce mennek, mint a mérgezett egér  :great:

onnan vedd ki  ::)  :redchug: